Sladké pečení (22.2. - 28.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Mám taky hotovo, dopadlo to výborně... Prosil bych ještě takovou snadnější akci a jako odměna by mohl být hroch,svišť a vodní dráček... Ty bych ještě potřeboval,a docela mi chybí...
     
    eli2006, milostivas a Apachie1 tohle ocenili.
  2. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Konečně,že to končí,už mi začínalo z těch dortíků hrabat. xD
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    anvan Smarja, s tebou bude k nevydrzeni, az se ti ten zub vyklube! Uz ted je to tak akorat na hrane xD Btw ani jsi se nepochlubila RTG snimkem - byla jsem zvedava, jestli mas hezci tlamicku, nez ja :D;)
    Farma navracena do puvodniho stavu, za hodinu posledni kupon z cukrarny, tudiz diky RT za fajn akci a vsem na foru za prima zabavu! ;)
     
  4. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Dneska mi padlo snad 15 SK, takže spokojenost, sice bych si přála i nějaký banán, ale co už. SK je taky vzácné a z nějakých 20 lístků to není špatné skóre.
    Je to taková "malá královna".
     
  5. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Jupííí! Akce splněna, spousta SK, MJS a ZB v odměnách. O bodech a krejcarech nemluvě. Také padlo několik hvězdiček. Ale dortů mám plné kecky, jdu si dát perník. Zdravím všechny hráče, díkes sousedíkům za dárky - byť k téhle akci nepatřily. Ale nářadí se hodí vždy...
    Už se těším na kocoura...Mikše
     
  6. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    S touto akcí jsem fakt spokojena. Všechny kupony na pečení vyměněny za dorty. Dnes byly i 2 ZB a něco málo SK. Ostatní padalo tak na přeskáčku. Víc bylo bodů na Bahama, než na farmu, ale to vůbec nevadí. Jo, a abych nezapomněla, tak dnes byly i 2 kombajny na 6 a 12 hodin. Jak psala flexka o trochu výš, byla to taková malá královna.
     
    eli2006 a milostivas tohle ocenili.
  7. HeellMustafa

    HeellMustafa Rádoby autor

    Celkem mi zůstalo 63 kupónů.Akci bych označila jako lehkou.
     
  8. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Proč zbylo? Zkus ještě pokračovat jestli máš - akce končí za 1.20 miniut.
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Právějsem chtěla vypráskat posledních deset lístků do tomboly a hádejte co? Lorem ipsum a rybářské háčky.:(
     
  10. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Tak ze 120 úspěšných pokusů (ukliky jsem neřadila do tabulky) následující odměny:
    224 000BZ
    80 000TBZ
    152 000kr.
    30SH
    45ZSH
    45SK
    20ZUH
    36hodin pomocníků
    12MJS
    11hvězdiček
    1zlatý banán
    Akce se mi vcelku líbila, ale měla bych přece jen pár připomínek:
    1) Dorty pěkné, ale při více pokusech už je to nudné a zdlouhavé a to jsem se snažila uplatňovat kupony průběžně. Sestavování sekyrek mi sedělo více (zřejmě proto, že více než paměť byla třeba dedukce :)).
    2) Odměny veskrze dobré, ALE moc se přimlouvám za to, aby pomocníci byli dáváni formou kuponů. Opravdu je mi na nic, když se mi na noc aktivují pomocníci :-( A pokud mi ze 120 pokusů padne 1 zlatý banán, tak to více naštve než potěší. Nečekala jsem královnu, ale to je opravdu takový probmém, zvýšit pravděpodobnost vypadnutí? Očekávala bych, že jich z tolika pokusů vypadne alespoň 5. Co se týká SK, tak to si nestěžuji, naopak vypadlo více, než jsem očekávala.
     
  11. anvan

    anvan Dozorce fóra

    matlafousová
    jsi se zbláznila? ukazovat tady RTG snímky? vždyť tu hrají i děti!! dost na tom, že je strašíš tou tvojí řadou zubů - teď by se polekaly už definitivně. Ale tlamičku máš určitě hezčí a chlupatější....
    Akce dobrý, už se těším na další....(ale bez cukru prosím...)
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Vypadá to, že naši komunitu postihuje nová epidemie - chřipku střídají bolesti zubů.... :p
     
  13. Boty

    Boty Magnát fóra

    Ahoj, jako poslední odměnu za dortíky jsem dostala zlatý banán, no není to super???? :))))
     
  14. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Končím už aj ja, ďalší zlatý banán nakoniec padol na predposledný pokus. :) Bola to naozaj výborná akcia. :)
     
  15. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    tak ani na štorc se mi nepodařilo cukrárnu vrazit do nebe...tak já teda ještě počkám noxD hodinu :D

    dnes mi dopadlo ještě deset kuponů tak jsem je tam vrazila taky...žlutá,žlutá,růžová,hnědá modrá růžová a tím končím,tvá máňa...a teď mě čeká další práce..jdu mazat ten foťák zalískanej dortama xD
     
  16. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Tak na dnešek jsem si nechala 28 lístků, ale po tom, co mi ráno odešel noťas, jsem myslela, že dorty dělat nebudu, protože jsem absolutně neměla náladu. No nakonec jsem pekla a dostala - 48 000x BZ, 24 000x krejcarů, 19 200x TBZ, 40x SH, 9x SK, 6x ZUH, 6x ZSH, 4x MJS, 2x banán.

    PS. Pokud tak nečiníte, tak si zálohujte každý prd, který na počítači uděláte. Já se právě teď za to biju do hlavy >:(.
     
  17. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Tak se mi ztratila cukrárna poradí mi někdo.
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  18. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ráno upečených pár tortičiek. Teraz dopečená posledná. Dala 8x SH. Ostatné si všetko nepamätám, ale spokojnosť bola veľká. A po dlhšom case bola aj tu zábava. Teda : palec hore.
     
  19. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Akce suprová,celkem jsem získala 11 ZB.Dnes padaly jen MJS, SK a BZ.
    FA96....BAHA314
     
    Apachie1, -viliem- a milostivas tohle ocenili.
  20. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    olda50 Cukrárnu musíš mít,protože jí má každý.Ale jestli to není tím, že akce končí až v 15 hodin a tím pádem jí nemůžeš ještě dát do stonku.Až akce definitivně skončí :)
     
    Apachie1, farmík84 a milostivas tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.