Sladké pečení (22.2. - 28.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Tak zde jsou kompletní výsledky. Sice tu chybí 2 zkušební pokusy a 30 pokusů, kterými jsem splnil akci, ale i tak jich tu je celkem dost.
    [​IMG]
     
  2. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    ahoj mám dotaz jak je možné že jsem zaplatila penězma abych dokončila mlýn co mlel do soutěže a když jsem šla na soutěž ke kuchařovi tak tam kupony nebyli takže jsem zahodila peníze ale hrát nešlo proč ptám se děkuji za odpověď přeji pěkný den
     
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Pro matlafousku (se zpožděním)
    Včera jsi se tu ptala, jestli už mám cukrárnu na stonku - člověče, holka jedna zubatá, nejde mi tam nějak nacpat hehe....Prej to půjde, až najdu čtvrtou místnost, ale zatím jsem našla jen třetí a pátou.
    Ale abyste všichni věděli, tak mě kvůli této akci rozbolel zub, au au. Takže teď je to asi takto: bílá-bílá-růžová-au-au, hnědá-bílá-hnědá-au-au, růžová-oranžová-bílá-au, do pr....čic au au a tak pořád dokola...
    (prosím bez jízlivých poznámek - když tak jen politovat!!)
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Preceja, nedávno jsem četla, že na Marsu bychom vážily 4x méně než na Zemi, takže z toho plyne, že nejsme obézní, jen na nesprávné planetě....
    Co se týče té polstrované cely - před dávnými a dávnými lety tu pevné jádro Farmeramy založilo speciální pavilon v Bohnicích. Nevím, jestli už ho postavili nebo už zas zbourali, ale mám pocit, že teď by nám docela bodl.
    mamanka21211: Gratuluji k vnučce - babičky a dědečkové, všimli jste si, že ty děti se rodí čím dál tím větší, ale zase o to kratší? (moje osobní zkušenost: 3,60kg/48cm).
     
  5. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak akce skoro končí, bylo to príma, díky za ty dary.

    edit: Jo, a taky mi občas mizely polevy, korpus... více nás mělo ten problém. Je škoda, že to neřešili, ten kdo stíhal tak-tak musel být naštvaný....
     
    Naposledy upraveno: 28/2/17
  6. Boty

    Boty Magnát fóra

    Anvan- chudáčku, přece když vidíš tu ozubenou hyenu, tak musíš mít nutkání běžet k zubaři !!!! :p
     
  7. annalenka196

    annalenka196 Pisálek fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    myslím, že cukrárna jde umístit až po skončení akce....tak to bylo uvedeno v popisu akce
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/17
    Apachie1 a bursuk59 tohle ocenili.
  8. trevorka

    trevorka Zelenáč fóra

    super akce...mám vše hotovo, a všechny odměny. byla to skvělá akce díky moc. sice jsem si musela vzít papír a tužku a zaznamenat barvy dortíků, abych měla jistotu že to nepopletu, a fungovalo to. ještě mám spoustu nevyužitých lístků, nemám je už kam a za co vložit. doufám, že se vám všem poštěstí také vše splnit. moc vám to přeji tak papa zase jindy a krásný den vám všem milé farmářky a farmáři
     
    *dareba* a bursuk59 tohle ocenili.
  9. hillaryc

    hillaryc Pisálek fóra

    Ahoj. Tie poukážky na torty mam minuť všetky alebo sa tato akcia objavuje častejšie a mam si ich ušetriť na - budúce ?
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  10. dominik1961

    dominik1961 Pisálek fóra

    pro hyllaryc a trevorku, co si takhle přečíst pořádně 1 stránku, kde je info ke hře ? :)
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  11. hillaryc

    hillaryc Pisálek fóra

    Ja tam vidím, že "stimuly" budú vymenené ale o poukážkach som nenašla nič. Ale ok, vy sa tu bavte, neodpovedajte mi nič.
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  12. karbar

    karbar Vévoda fóra

    hillaryc hraj dál dostaneš další odměny, lístky je škoda je tam nechat.
     
    farmík84, Apachie1 a bursuk59 tohle ocenili.
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    také peču dál,poberu co mi dají a neremcám, hlavně že se nemuselo pěstovat kvanta něčeho...;)Pěkně jsem se pobavila u čtení...
     
  14. trevorka

    trevorka Zelenáč fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    dodatek.. tak zbylé lístky jsem skusila použt na ouha začala jsem sbírat penízky, tak že mě nezůstal už ani jeden lísteček na dortík papaaaaa

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/17
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Boty
    právě jsem se vrátila od zubaře - ale jen jsem tam nesla snímek...prchala jsem odtamtud jak "Káčko" v nedělním večerním novém filmu.
    Jdu rychle upéct poslední dorty a o sladkém nechci slyšet aspoň měsíc. A půjdu si otevřít okurky, bůček a tlačenka trůní v lednici.....
     
  16. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Ahoj všem.Akce byla sice trochu náročná na čas,ale co by farmář neudělal,když něco dostane skoro zadarmo,že?Sice jsem popsala spoustu papírů,ale vybrala jsem všechny lístky.Body se vždy hodí a krejcárky taky,jako bonus pár hvězdiček,zl.banán,MJM,SH.....H.
     
  17. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji pohodový den všem vespolek,
    včera jsem, zmožen bolestí břicha ze smíchu, když jsem četl mnohé příspěvky a unaven koukáním do monitoru, usnul dříve a nestihl jsem zveřejnit včerejší úlovky, takže tady jsou i s těmi dnešními, protože mám pocit,že dnes už další nenapadají:
    Včera 27.2.2017 - ZSH - 6, SH - 8, TBZ - 16.000, BZ - 80.000, MJS - 3, SK - 6, ZUH - 2, krejcary - 10.000, ZB - 1
    Dnes 28.2.2017 - ZSH - 3, SH - 0, TBZ - 16.000, BZ - 80.000, MJS - 4, SK - 12, ZUH - 2, krejcary - 10.000, pomocníci - 12 hod.

    Za pár hodin akce končí a musím uznat, že byla vydařená, odměn bylo dost a různorodých. Byl to takový odpočinek od pěstování, ze začátku trošku zmatek a občas přerušení hry. Je vidět, že když se akce promyslí a jeví se jako dobrá, tak i nálada hráčů jde do plusu a dá se zde hodně dobře odreagovat a otázky:"Kde najdu cukrárnu?" a "Proč mi cukrárna nejde dát na stonek?" se zařadí do zlatého fondu výroků této hry. Za sebe přiznávám, že jsem spokojen. :D:D
    aljanu - přesně jsi udeřila hlavičkou o hřebíček. Ano, i před Městským úřadem je dobrá cukrárna a kdysi byl velice dobrý i legendární "Kaštánek" a moc dobré cukroví i chlebíčky dělají ve výrobně Jednoty za Nežárkou - když se jede od Nežárecké brány tak za mostem vpravo. ;):)
    anvan - politovat Tě mohu, vím přesně jaké to je, když začnou bolet zuby, ale uznej, že po konzumaci tolika dobrot by začala bolet i zubní protéza.xDxD
    Držím pěsti těm, co ještě finišují, ať jim napadá to, co budou potřebovat do další hry.
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Druid
    to je od tebe hezké, děkuji, protézu naštěstí nevlastním - já to nějak rozchodím. Na stará kolena se mi vyklubala osmička (můj prohlásil "konečně!") - ale pořád mám tak nějak pocit, že to způsobila tahle sladká akce :p....No uvidíme, kolik moudra mi přinese (nebo odnese..).

    Teď jsem naposledy sklidila a ejhle - ještě 24 kuponů! A MJS mi z nich napadalo snad 10 - nezbývá než odměny velice pochválit.
    Au au
     
  19. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky poslední dortík upečený a děkuji za super hru,hrála celá rodina :music:
     
  20. il.ja

    il.ja Pilný autor

    super akce mohlo by jich být víc byly krásné odměny díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.