Sladké pečení (22.2. - 28.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Jééééééééééžíši, vy jste mne teda pěkně zmátli... Celou Prahu jsem proběhla a nic... A v Blavě také nic...
    Heeeeelp, kde najdu cukrárnu?

    Edit:
    LubicaKrakova:
    Už vím... Právě procházím metro - třeba je tam schovaná
    v šesté místnosti.... Pokud nebude tam, tak mířím do tunelu Blanka...
     
  2. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Apachie - never im, po jednej cukrárni a pekárni je ešte stále v 4 miestnosti. Ostatné - u mňa na Nám SNP č.67.
     
  3. Bety808

    Bety808 Rádoby autor

    Já už se na sladké nemůžu ani podívat :p
     
  4. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    A jooo,to jsem si neuvědomila,když na začátku akce jsem to hlídala.Dííík
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Byl jsem na tom stejně, stalo se to více lidem....napiš na podporu, připíší tí jí
     
  6. luks997

    luks997 Zelenáč fóra

    bursuk59 tohle ocenil(a).
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Cukrárna je , nebo spíš byla ,ve Vodičkové, kdykoliv se ve farmářské cukrárně objeví myš, tak si vzpomenu na cukrárnu U myšáka a tam uměli jiné dortíky a zmrzliny:)
     
  8. luks997

    luks997 Zelenáč fóra

    pokud mám napsat na podporu nevím asi přesně kam to mám napsat
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    luks997 - A co si místo dělání obrázků přečíst první stranu této diskuze a nebo alespoň tu předchozí? :po_O
    P.S. Nikam nepiš, spíš zkus trochu číst a pak se jít stydět do kouta.

    Kam se hrabe kdysi hojně opakovaná otázka....Jak se šlechtí netopýři xD

    Výborná odpověď...Normálně sem nelezu. Tak pokud člověk trefí na poslední stranu této diskuze, pak snad může jít i na tu první. A pokud ne, dekoraci cukrárny si nezaslouží.
     
  10. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    Apachie1

    na to ti můžu říct už jedno....se smíchem se směle všichni můžeme vzít za ruce a jít s Pajdou do té pěkné polstrované místnůstky...čtvrté...a že hyena hlídá matlafousov tak nám strčí Chroustalovy klíče a pudem všichni svorně spolu...a přitom můžem hledat..pekárnu,cukrárnu,kupony na stromech ,jo a ještě nám budou chybět boostery :p

    EDIT: tohle už je na panáka..kdo jde se mnou??? nalejí mi i v cukrárně??
    Edit:
    luks997

    a co takhle jednou udělat výjimku a přečíst si pár příspěvků zpět???? ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/2/17
  11. luks997

    luks997 Zelenáč fóra

    zdejší fora neznám normálně sem nelezu
     
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj luks997, cukrárna(pekáreň) nám pôjde vložiť do stonky až po skončení akcie t. j. 28.2.
    Dovtedy ju môžeš využiť na pestovateľskej ploche, kde ti dá okrem bodíkov aj kupón na dort.
    Peknú hru prajem
     
  13. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak mám pocit, že i modíkům začínají z opakujících se dotazů lézt oči z důlků a přidali si své. Je to doopravdy poprvé, co jsem se tady na posledních několika stránkách chytal smíchy za břicho a řičel jsem do okolí. A to jako starej kůň v tulidomku s dalšíma 3 vyšlechtěnýma kobylama.
    Dotaz: "Nešlo by, aby jste mi ty kobyly z tulidomku odstranili a místo nich mi tam dodali cukrárnu? Jsem starý valach a raději bych si dal dortík". :p:D
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Tak tu mám dnešní výsledky. Kupónů je sice o něco méně, protože někteří pávi nedostali vodu, ale 2 zlaté banány padly, takže jsem spokojený. Zítra ráno ještě něco napeču a pak sem dám kompletní přehled.
    [​IMG]
     
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Růžová-růžová-bílá.....Bílá-oranžová-hnědá....Hnědá-bílá-oranžová....Růžová-oranžová-jahody...začíná se mi fakt dělat blbě. Tolik sladkého pohromadě už nedávám...:wuerg:
     
  16. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    zdravím ve spolek tak tato akce se moc nepovedla každý den sázím stejně stromů chlévu co nejvíce... nejvíce mě vyskočilo 8 lístků a pak zbytek dne nic postupně se to snižovalo a dneska nevyskočil ani jeden tak takové akce jsou na nic!
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    anvan:
    bílá-růžová-hnědá.....oranžová-oranžová-červená...... Vím, o čem mluvíš. Poslední tři dny nedělám nic jiného.. Růžová-růžová-červená... To už mi z těch barev přechází zrak... Víc, jak 50 kuponů denně.

    Edit:
    xsonata:
    a používáš na cukrárnu boostery?
     
  18. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    milostivas - na toho panáka s tebou pôjdem, ale nie do cukrárne, ani do pekárne. Tie totiž nenájdeme. Poďme pekne do krčmy, vezneme aj Pajdu, apachie a Šebejdu.
     
  19. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    používám,ale teď už je to jedno zítra to končí no nic :)
     
  20. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Pruhy, modrá, borůvky. Hnědá, bílá, červená. No mě je už taky nějako špatně.
    Ještě zítra chvilku a ve středu jdu do cukrárny pro dort oranžová, modrá, borůvky - a jsem zvědavá co mi prodají.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.