Sladké pečení (22.2. - 28.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Předpokládám,že na fórum píší pouze gramotní gráči.Takže ikdyby měla diskuze 1500 stran vždy je možnost nahoře v levo navolit stranu 1. Řekl bych, že je to mnohem rychlejší,než sem pokládat neustále se opakujíci dotaz a čekat než se někdo smiluje a odpoví mě.:music:o_O
     
  2. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    tydýtková -

    to sa dozvieme, až keď Pajda najde 4 miestnosť, vojde do nej a potom z nej vyjde a vráíti sa naspäť. Ktovie koľko to bude trvať a pekáreň si dovtedy bude žiť svoj živit v lište:cry:
     
  3. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Tak akci jsem nakonec taky zvládla, takže za mě palec nahoru, ale fakt jsem měla zezačátku strach, že to nepůjde. Nakonec mi pomohla Cukrárna a taky BB - ještě jsem ale nespočítala kolik lístků mi vyskočilo.

    Naví jsem dostala 1x MJS, 2x ZUH, 13x ZSH, 25x SH, 40 000x TBZ, 53 750x krejcarů, 62 000x BZ - prostě nesnáším, když každý den skočím do dašího levelu. Plus mám ještě navíc 25 lístků, tak snad vypadne i nějaká hvězdička a banán.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Moc fajn akce, já si jí užívám a mohla by se opakovat častěji, hlavně těmi odměnami a že se nemuselo nic pěstovat, to byla perfektní změna xD
     
  5. muska.43

    muska.43 Pisálek fóra

    Je to dobrá akce. Dokončila jsem ji. Bohužel, nemohu nikde na jít CUKRÁRNU. Poví mi někdo ,kde ji dostanu ? Děkuji předem .:sleepy::wuerg::wuerg:
     
    Prepperka a LubicaKrakova tohle ocenili.
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ritterca, na ten pocit nežádoucích lvl přeskoků v rámci akcí si moc dobře vzpomínám a ten pocit jsem nejednou měla taky :). Dlužno říct, že v posledních akcích (tato je výrazně mimořádná, té se to netýká) už to bývá jiné, protože BZ mizí z odměn a zůstává jen vypěstěné v akčním kvítí. Ne že by to nestačilo, ale přece jen brzdí. :)

    Ale neboj, ještě tak 20 lvl a ty požadované desítky milionů BZ už ti žádná akce před očima nevyčaruje. :D Gratuluju k dokončení akce, to je fajn, že se ti dařilo, protože ty odměny jsou celkem výjimečné a pro začínající ještě důležitější, než pro zajeté hráče. Palec nahoru a nějaký ten banán nebo hvězdice by se ještě urodit mohla ;).
     
  7. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Muska.43 - Pajda ju zatvoril do 4 miestnosti. Spolu s pekárňou.
     
  8. muska.43

    muska.43 Pisálek fóra

    Děkuji za odpověď, ale nejsem z toho moudrá. O jaké 4 místnosti se jedná a kde je najdu ?:eek::eek::eek:
     
    karbar a tydýtková tohle ocenili.
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
     
  10. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Neměla by se ta cukrárna přejmenovat na Chróstalovi klíče?;):p:cry:
     
  11. martas1991

    martas1991 Perspektivní autor

    Muska.43-asi ještě nevíš,že 4 místnost je vlastně hospoda a cukrárna s pekárnou tam zalezly a vylezou až po akci :D:p
     
    milostivas, LubicaKrakova a švestinka tohle ocenili.
  12. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    muska.43 - 4. místnost vytvořili diskutující tady na fóru jako psychickou podporu ostatním, když se tu pořád dokola jiní ptají na cukrárnu (slovensky pekáreň). Vše je popsáno v pokynech pro tuto akci - v tomto vlákně na str. 1.
    Kdo četl, ten se teď baví, (nebo se nervuje nad nechytrými dotazy) - to je na každém. Já jsem pobavena :)
    Pajdo vydrž!
    Akce je prima, pečeme a pečeme.....Sice po splnění základních 10 stupňů už nejsou odměny tak závratné, ale i tak se hodí. Dokonce už mi padly i zlaté banánky.
     
  13. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj marcela9576,
    do zítřejšího odpoledne můžeš cukrárnu najít v inventáři, nebo na pěstební ploše. Stonek ji přijme až po ukončení celé akce, nejen po doplnění akčního teploměru.
     
  14. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Akce hotová 2 dny, premie navíc jsou super. Ocenuji trpělivost moderátorů. Já bych na to fakt neměla nervy odpovídat pořád dokola. Hráči asi neumí číst, nebo už dokonale podlehli lenosti.
     
  15. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji krásný a pohodový den,
    jó 4.místnost - toť pojem přímo legendární a těch dotazů:"Jak se dostanu do 4.místnosti?" bylo skoro tolik jako těch, kde je cukrárna ( na Slovensku pekáreň) a proč nejde dát do stonku...... spíše bych řekl, že to je připomínka starých časů a taky toho, že hodně lidí, přestože absolvovali základní školu ( a mnozí i střední) zapomněli číst od úplného začátku.;):(
    Dneska se to nějak rozpadalo( alespoň mě se to tak jeví) - 18 kupónů na dorty, a to den ještě neskončil, takže přehled bude zase až večer.... ale snad nic neprozradím, když napovím, že byl i jeden zlatý banán. ;)xDxD
    No ovšem Chroustalovy klíče, tak to byla docela dobrá donutilovina. Stejně tak dobrá jako Rudy Kovanda v Baladě pro Banditu.... 12 vteřin a dost. xDxD
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    muska.43: Cukrárnu nemůžeš dát do stonku, protože po dobu akce dává -teď honem nevím, bodíky nebo kupóny. Takže až přestane být funkční, můžeš ji tam vložit. Ty dvě druhé už teď.
     
  17. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Teď jsem sklidila 9 oranžových králíkáren a čučím na to jak divá - vypadly mi 3 lístky.
    Tak šup honem do pekárny.
     
  18. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Mám taky hotovo. Nakonec jsem zvolil taktiku "dvojokna" v notíku.
    Šlo to líp než jsem čekal, a tak můžu v klidu vybírat mimometříkové odměny.
    Už jsem dostal i pár banánů a MJS.
     
  19. Boty

    Boty Magnát fóra

    Pajdo ,bacha čtvrtá už je obsazena, jsou tam všichni s chytrými dotazy, raději se ji vyhni a ber útokem třeba pátou....:)))
     
  20. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Pajdo, přiznej se už konečně, že máš ty ztracené cukrárny i pekárně zavřené v té místnosti č. 4, zapomněl jsi, kudy se tam jde a ještě jsi ztratil ty Chroustalovy klíče.
    Jinak akce je výborný trénink pro vápenatící skořápku na mozku a úroda ze stromů asi i dobrá příprava na další akci.
     
    Naposledy upraveno: 27/2/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.