Sladké pečení (22.2. - 28.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Vypadá to dobře. Prostě se těším, a basta! Toho bohdá nebude, aby po této akci lasička na mé farmě neběhala 8);)!
     
  2. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    taky jsem na tuto akci zvědavá, zatím tomu moc nerozumím tak že budou padat je ze stromu a z chlívku???
    ceny jsou dobré uf 30 fl. lasičku jsem získala dnes z tajemných, určitě dvě uživím
     
  3. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Pochopil jsem to tak, že počet dortů si vybrat nemůžu. Že dokud se nedohápu do 75 bodů, jedu s 1 dortem, pak až do 800 bodů se dvěma, a teprve poslední dvoustovku (a případně dál :)) můžu "sázet" se 3 dorty. To mi vychází na 30 pokusů při 100% úspěšnosti, ale taky 102 pokusů naprosto mimo mísu, pardon - mimo dort :D.
     
    Naposledy upraveno: 21/2/17
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Som zvedavý ako to bude padať,keď že sa píše že vypadávatká budú oproti iným akciám znížené.Čo urobím bude,ale hrotiť to nebudem ako aj predošlú akciu a koše kupovať veru nebudem.
     
  5. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    no som zvedavá ako to dopadne,priznám sa mám z toho zatiaľ zmetok ale aj tak budem vypekať
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No takze jsem to precetl a prelitnul diskuzi...
    - vterina je uhel, ne cas
    - kam pujde dat Cukrarna, na pestovaci pole?
    - staci 40vypadavatek na komplet stonek? (40*5=200 bodu = 5. stupen)
    - vetsinou ty 4 sec bude lagovani a uvidim prd
    - ta spodni vysunovaci lista se dobre kreje s OK tlacitkem

    No asi je tam zadrhel pri vice dortech, neverim ze staci jeden kupon, pocitam jeden na kazdy dort...
     
  7. babako

    babako Expert fóra

    :oops:
     
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Tak jsem pročetl diskuzi a znovu ofiko k akci a teď nevím. Na základ bude stačit 200 bodů nebo 1000? No uvidíme až akce začne
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    To bude katastrofa - já, co si nenapíšu, to nevím.:D Budu muset zvolit systém jako anickamalirka.:p
    Ale jinak to vypadá dobře a určitě to bude zajímavá akce. Jsem zvědavá, kam se propeču ;)
     
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já se na akci těšila, a po přečtení se těším stále. Je to fajn, zase se v téhle hře těším na něco nového, zatím se mi to líbí skoro ve všech ohledech, tak jsem jako ostatní zvědavá, jak moc bude omezené to vypadávání, zřejmě klíčová záležitost téhle akce.
    Propočty předem raději nedělám, taky počítám raději s tím, že mohou být mnohé kombinace korpusu, náplně i polevy a po minulé akci mám mírné mrazení stran hratelnosti, tak se zítra uvidí, ale nic to nemění na tom, že na tuhle akci se těším i po přečtení ofi a to se mi už nějakou dobu nestalo. Prima :).
     
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    - vterina je uhel, ne cas
    - kam pujde dat Cukrarna, na pestovaci pole? - ano, ale pouze tam
    - staci 40vypadavatek na komplet stonek? (40*5=200 bodu = 5. stupen) - nevím nepočítal jsem to a dnes to fakt nedám
    - vetsinou ty 4 sec bude lagovani a uvidim prd - uvidíme
    - ta spodni vysunovaci lista se dobre kreje s OK tlacitkem - to bohužel ano

    No asi je tam zadrhel pri vice dortech, neverim ze staci jeden kupon, pocitam jeden na kazdy dort... - určitě ne, jedna hra = jeden kupón
     
  12. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Do akcičky jdu jako vždy co také dělat na těch našich farmách všude sem dal růžovky, neonky a trochu stromů tak uvidíme zítra jak to bude padat ;););)...
     
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    farmu celou přestavovat nebudu dám pár stromů a výroben a uvidí se.
    Stejně nevíme co budeme potřebovat na výrobu těch koláčku.
     
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Když si to přečtu, akce vypadá zajímavě. Potom mi to dojde :" Budu se moct přihlásit do hry?...budou při časovce lagy?...má smysl přebourávat farmu na padátka?..mám zbaštit marmošky a budou v danou dobu využity?...nepovede-li se RT během akce udržet hru v chodu, bude prodloužení o 24 hodin (posléze o 48 hodin a čert ví, kam až se to může dohrabat) a k tomu další trapná kompenzace v podobě vypadávátek pro budoucí akci?..."
    V reálném životě jsem více méně pozitivní človíček.Přesto nechystám farmu na akci. Po zkušenostech za poslední období jí nechám tak, jak stojí a až její průběh rozhodne, zda mi stojí za námahu, se zúčastnit.
     
  15. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    -Berry.308-, pokud máš více stejných marmelád ve slotu tak ztratíš jenom tu právě aktivní. Předchozí jsou už spotřebovány. Následující zbytek kterých čas není "načatý" se ti vrátí do stodoly. Ještě nemám odpozorováno, ni vypočteno, jak se to chová pokud jsou bonusy prodlouženy PinkiePie koláčem.
    Vzhledem k avizované omezené pravděpodobnosti vypadnutí kupónů jsem do 18:00 zastromil (a zrušil ze slotu sadu MJS) a ještě předtím ve zvěřincích nasadil "dlouhodobky" např. kivi, mýval, panda. Bál jsem se to nechat plynout a na akci se nepřipravit - nějak si v kuchyni moc nevěřím. Jistá lasička pro mne lákadlem je, nemám ji.
     
    Naposledy upraveno: 21/2/17
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Vše připraveno (stromy všeho druhu na všech plochách), teď jen věřit v bezproblémový průběh minihry a dostatek vypadávátek. Mohl by to v případě dostatečného množství vypadávátek být docela vejvar.
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) akce vypadá dobře, pár stromků jsem dala na plochu- hlavně na baha, jinak jsem nechala vodnici a podle padátek se taky rozhodnu, jestli přidám. Už vidím, jak je budu mezi stromky zbytečně hledat xD ..- péct budu až později večer po příchodu z práce, aspoň nemusím chystat večeři :p
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer tady.
    Tak jsem četla a čtu manuál k akci. Nevím jestli jsem tak unavená z práce nebo mám IQ hóóódně nízké, ale nějak mi to mozek nepobírá.o_O A píšu na férovku, nějak to nechápu.:sleepy: Netrápím se tím, počkám si na video co sem vloží doben a to mě nakopne. ;) No a potom při akci na to postupně přijdu. Snažila jsem se trochu připravit, tak snad to bude v poho. Doufám, že to bude všechno fungovat tak, jak má, nebudou žádné technické zrady.
    Takže doben, těším se na tvé video, za které již nyní díky a všem přeji hezký večer a pěknou hru.
     
    Naposledy upraveno: 21/2/17
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    pajda361 : noooo, pokud ty dva dorty daji 10 bodu tak je potreba i mene nez 40 kuponu, no cely je to takovy divny...
    asi musim uz konecne hodit na plochu neco ze zviratek... ted dlouho nic nebylo, dokud bezela akce na stromy a pak na kytky...
     
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    jejda jejda,ach joooo s mojí starou pamětí budu ráda když ozdobím 1 dortík,no uvidíme...:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.