Sladké pečení (22.2. - 28.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Právě,mám:D,jsem to riskla a chtěla to vzít jedním vrzem do konce měsíce,no nic,moc děkuji.
     
  2. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Zatím dojíždím minulou akci, co jsem byla doma nešlo sklízet a jeden den mi na dohnání manka nestačí. Takže akci kde je předem avízovano omezení skákovodu s klidem vynechám. Na co mi bude lasička a 30 florenů když jsou v nedohlednu. Páá a ať se vám daří, na sladký naštěstí nejsem. Martina

    A o mlýně ani nemluvím...nic pro mě.
     
    Naposledy upraveno: 21/2/17
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    30 FL v odmenach? Vazeni, tak to je akce naprosto nesplnitelná, tuhle odmenu nebude RT rozdavat jen tak, takze hezky kupuj kose nebo si dolez maximalne pro tajemný :D :D
     
  4. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Pajdo, cukrárna může být v parku, nebo se musí umístit na pole ?
     
  5. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Casey27 - naprostý souhlas! Nevím k čemu ta nesmyslná kombinace dvou akcí slouží - na mně to působí jako nástroj ke zmatení hráčů: "Chceš využít šťastný den plodin? Pak ale nebudeš mít vypadávátka..... tak si koupíš koš..."
    ...a to se mi nelíbí.
     
  6. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Akce je pěkná, když se nemusí nic pěstovat :) odměny super. Jen si myslím, že právě proto do konce dojde jen málokdo. Plnění jsem si musela přečíst 2x :) tak snad to chápu správně, že bude záviset na padátkách. A těch bude padat omezeně. Hodně štěstí ve hře všem. Ahoj
     
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Hmmm, tak tahle akce se mi líbí, odměny jsou fajn (teda floreny - to jsem si musela 2x protřít oči, jestli dobře vidím) a nepřijde mi těžká. Jen aby bylo dost kuponů na dorty a hlavně - aby to jelo a čas se nesekal ! Tři dorty si asi nezapamatuju, teda spíš bych asi zmatkovala, ale 1 a 2 by se měly zvládnout v pohodě. Jsem zvědavá až to spustí, jestli nebude ještě nějaký zádrhel, na který jsem zatím nepřišla...
    Tak vzhůru do mlsání!!!!!!:)
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ptakoun: v průběhu akce nelze vložit Cukrárnu do nebe, parku a na Ostrov pokladů.
     
  9. babako

    babako Expert fóra

    Krásný den cukráři vám přeji a hlásím,do akce jdu,sice jsem se teď koukal do skříně a po malinko vteřinách jsem si stejně nic nepamatoval co je v ní,tak uvidíme jak to bude s dortama..
    Přeji všem hodně úspěchů v pamatování..

    Královská greenwichská observatoř - už jsem tam volal,jestli nejde něco udělat s časem.. Myslím že to neprojde..

    Hodně štěstí..
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Děkuji za zvýraznění informace o tom, že dekoraci Cukrárna dostane na začátku akce každý hráč.
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    akcia sa mi na prvý pohľad pozdáva, mám rada "nekonečné odmeny", len aby to neviazlo na padátkach, som zvedavá ako budú kupóny padať pri šľachtení, tomu šťastnému dňu plodin tiež nerozumiem, nemal tam byť baby-boom?
     
  12. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Pokud jsem to dobře spočítal a dobře pochopil tak mělo být třeba 29 kupónů při 100% úspěšnosti. Cukrárna dá 18 takže zbývá 11, občas se nezadaří tak řekněme 15 - to jsou 3 denně. To by se mělo zvládnout. Jenom teď nevím jak rychle přestavět farmu - chybí trochu čas.
     
  13. jirkapos

    jirkapos Zelenáč fóra

    Zajímavé, zajímavé a u mě ještě i o fakt, že dorty budu dělat na Farmeramě a dokonce i v reálu dvoupatrový na sobotní oslavu tří generací :D To se to pěkně sešlo, snad mi z toho všeho pečení úplně nehrábne :DDDD
     
  14. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky akce je vychytaná,nemusím nic pěstovat,stačí jen sklízet :music:.A jako další plus vidím v tom,že si procvičíme šedé bunky mozkové :D.
     
  15. bionta

    bionta Perspektivní autor

    akce jsou stále složitější a pro mě už téměř nepochopitelné - opět vynechávám - ČVUT jsem opravdu nevystudovala ! ! !
     
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Občas frflu,někdy i dost,ale tady se spíše musím ptát: Na co tu farmu vlasně máme ? Nic se nemusí pěstovat,padátka budou omezena,odměny opět "Tajemné" a na všechny sotva dosáhneme bez nutnosti koupit Koš. Začínám být zmaten jak Goro před Tokiem.
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Vypadá to hodně dobře, jestli boostery přidávají pouze čas, tak nemám důvod je vyrábět. Minihra bude o taktice. Jinak video s návodem vyjde zítra odpoledne.
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mám farmu pořád stejně nastavenou, dvě plochy výběhů, na Baha 1/2, stromy po stranách a 2,5 plochy na pěstování, tož po 14:00h sklidit a zkusit to pečení, teď jsem stonek nedala, vybrala si odměny, ty problémy co nastaly - jak od Bp, tak síť - prostě pešek. Stává se. Teď jen doufám, že prcek počká do konce akce (a hlavně než se vrátí tatínek ze Švýcar :) ) ... A protože jedu farmu jen přes PC, tak se na ni jinak nedostanu.... noo ještě zaúkoluji toho svýho, třeba mi notes doveze a wifi je dneska všude, že :D
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Jen tak dumám, ale trošku jsem to přehodnotila, ty boostery budou vhodné použít právě při přípravě tří dortů najednou, takže něco málo umelu, uvidíme zítra jak to bude padat a jak se bude stíhat minihra ;)
    kompenzační balíček je velké překvapení a za mě jsem spokojena ;) hlavně další dva kupónky na dorty se určitě budou hodit ;)
    jinak jsem namixovala plochy jedna obr stromy, druhá obr chlévy a třetí chlévy a výrobny s časem v základu 22-24 hodin ;) tak uvidíme jak to bude létat ;) na baha jsem dala co bylo, ono to už nějak dopadne :)

    Edit doben: já se spíše obávám že se nebude jednat jen o 5-6 druhů dortů, těch kombinací je možných mnoho, osobně půjdu cestou nejnižšího odporu, ale dokud nevyzkouším, nebudu spekulovat, zatím mi přijdou číselné kombinace jako nejjednodušší s papírem, hold stará škola a ještě k tomu vystudovaná technoložka výroby papíru a celuosy :D :D Takže na papír mi nesahej :D :D
     
    Naposledy upraveno: 21/2/17
  20. doben

    doben Ikona fóra

    anickamalirka pokud nepřijdeš na to jak si to zjednodušit, aby sis nemusela zapamatovat ani napsat nic. :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.