Sladké pečení (22.2. - 28.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Po prvním přečtení na to koukám jak z jara .... o_O Jdu na oběd, pak si to přečtu znovu a snad to pochopím.
     
  2. flexka

    flexka Hrabě fóra

    No já pěstovat budu - pšenici, okurky a vysadím jabloně :)
    Ale jinak super akce, žádné akční kvítí, můžu si na farmě dát, co chci a sklízet, kdy chci, to bude fajn.
    Hlava mi už tak neslouží, jak zamlada, počkám na první rychlíky, jestli budou ty možnosti pořád za sebou stejně, nebo je budou posouvat. Pokud bude tabulka pořád stejná, tak si vytisknu tabulku možností a pak napíšu tahák (číslo 1-5) a klidně zkusím i ty 3 dorty.

    Edit: díky Pajdo, tak to musím honem číhat na trh a poplakat nad krejcary.
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Flaxka: pozor na kupony pro akci - padají jen ze stromů, chlévů, výroben a při šlechtění zvířat.
     
  4. Sasule1

    Sasule1 Pisálek fóra

    mamba54: podle obrázku to vypadá že budem postupovat po čáře akce. S kolika dorty budeme hrát je asi dané, vybírat si nebudeme. Dokud nedosáhneme na první 3 odměny budeme pracovat pouze s jedním dortem, následných 6 odměn s dvěma dorty a poslední chtěj nechtěj musíme hrát se třemi dorty. Celkem musíme nahrát 1000 bodů. Potřeba bodů je napsána v tabulce, první odměna stačí 10 bodů (takže buď úspěch za 15 nebo 2krát neúspěch za 5), k další odměně je potřeba dalších 25 bodů (2krát úspěch nebo 5krát neúspěch) a tak pořád dále až k cíli.. doufám že když u první padne úspěch tak se započítá plných 15 bodů a tím pádem už 5 do další odměny.. takhle to aspoň chápu já ;)
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    No konečně, toto trvalo .... :music::music:
     
  6. Lucinnka19

    Lucinnka19 Pisálek fóra

    Hra vypadá zajímavě. Líbí se mi že je to zase něco trochu jiného. Mrzí mě že nemám aktivované rychlé mletí ve mlýně. Takhle budu schopná vyrobit jen 47 kupónků a to jen v případě že to bude padat.. Těším se na hru a nenechám si jí ujít :-D
    Mám takové podezření že nás o víkendu čeká opět BB.
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Počkám si na video od Dobena protože potom akci pochopím i já:p;)
     
  8. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Nadpis článku z Novinek z 16.2. 2017 - Zelenina prudce zdražuje, okurky o více než polovinu.

    Kde kdo chodí šmejdit po různých cizích fórech a hledá co by mohlo kdy být a přitom tenhle článek visel na netu na hlavní stránce snad půl dne xDxDxD

    U nás na trhu není z okurek ani slupka, ale mé zásoby 31 971 kusů snad budou na tuhle akci stačit :p
     
  9. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Pane jo, klobouk dolů, akce vypadá moc zajímavě, odměny jsou nádherné a nic se nemusí pěstovat. Uvidíme, jak moc budou přiškrcená vypadávatka a jestli minihra bude fungovat technicky, ale po přečtení ofika se na akci moc těším.
     
  10. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Sasule1 - ty mě děsíš, jestli to tak bude, tak ouha, to bude dost hrůza, taky jsem si všimla těch 1000 bodů, ale říkala jsem si, že je to jen jako ukázka:sleepy: a já si už spočítala, že mi bude stačit jen 15 dortů:oops::p:)
    Ale asi máš pravdu.......sbohem lasičko!!!:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 21/2/17
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Svojím spôsobom je účasť na tejto akcii zabitie 2 múch jednou ranou, tým že sa nesadí akční rastlina ale len zbierajú vypadávatka, hráči dajú na plochy množstvo stromov, z ktorých plody budú zase užitočné pri nadchádzajúcom návrate do chrámu. :) Takže to je ďalší dôvod prečo do toho ísť..
     
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj
    tak po děsně dlouhé době to bude akce z které už teď mám respekt :)))
    prolítla jsem i německé forko a když vidím 2 - 3 dorty na objednávku,
    tak jdu do kolen, no co stáhla jsem si všechny varianty piškotů, krémů a polev,
    očísluji si a pěkně s kusem papíru si každou objednávku očísluji,
    zapamatovat si až 9 po sobě jdoucích věcí je trochu víc než těžké.

    Těším se o tom žádná,
    urychovátka v mlýně za tak nehoráznou dobu tří hodin i s turbo mlýnem je 1,5 hod moc je zbytečné.
    Koše nekoupím, nikdy nekupuji výjimkou co potvrdila pravidlo byla jen rybářská akce.

    Takže tentokráte ani s SH a kaštanovým řádkem nic nezmůžeme, no což přišel čas vytáhnout obr chlívky :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/2/17
  13. Sasule1

    Sasule1 Pisálek fóra

    mamba54 obávám se že jich po nás budou chtít trochu více :p necháme se překvapit, ale radši počítat s horší variantou a pak být mile překvapen :D
     
  14. Mulda

    Mulda Zelenáč fóra

    No to sou zrovna ty nejlepší kousky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  15. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Já su možná blbej a přiznám to... navíc díky tomu může vyniknout tvá chytrost ,-) Protože kdyby nebylo blbých, tak jsou všichni chytří a tím pádem průměrní ,-) Každopádně nevím do které skupiny zařadit toho pašáka co ve stejný termín naplánoval tuhle akci (nepadá z rostlin) a šťastný den sklizně. To bude asi génius a všichni jsme leča ,-)
     
  16. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak farmu zatím předělávat nebudu. Vyzkouším a uvidím. Stonek mě tentokrát neláká a stále mám co pěstovat do stodoly.
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Casey27: kdyby byli všichni chytrý, tak je na světě tolik chytrosti, že je z toho každý druhý úplně blbej.
     
  18. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Možná je to tím, že jsem to četla jako vždy hodně zbrkle, ale mám pocit, že to moc nechápu o_O xD
    Snad to pochopím až to spustí a uvidím, jak to funguje.
    Odměny jsou vcelku dost lákavé, pro mě hlavně lasička, kterou stále nemám a taky ZB a hodně překvapily Floreny. Ne, že by jich bylo nějak moc, ale jako odměnu v akci jsem je neviděla už hoooooodně dlouho.
    Tak snad "kupónky" na dorty budou padat a bude se nám dařit :music:

    Jen nevím, co hodit na plochu, jestli raději chlévy a výrobny nebo obr stromy. Potřebovala bych trochu nasyslit sh a zuzu, ale to i s "nasazenýma ponožka" v xl verzi rostě tuším kolem 25 hod. No, uvidíme, jak to bude padat...
     
  19. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    ještě že to pajda zopakoval,že skákat to nebude z kytek,chtěla jsem si tam dát karafiáty.....prosím ,když zruším slot s MJS příjdu o ní,nebo se mi vrátí do stodoly,moc děkuji za odpoved.
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    -Berry.308-: příjdeš o ni. ale vzhledem k začátku akce a době růstu stromů stačí farmu zastromovat dnes do 18. hodiny. Tedy pokud jich nemáš víc
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.