Sladké dobrodružství (7.8. - 13.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 6/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    No na stonek se dostanu, ale jak dál to je ve hvězdách....Ale hlavně, že se nemusí nic pěstovat....
     
  2. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak ještě 320 modrých a bude stonek - 2 bonusy by mohly být????
     
    burds, jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  3. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    tak já teda na modrých visím šíleně, jsem zvědavá jestli nasyslím aspoň na ten stonek........
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akci nedělám,jsou to jen 3 dny a to já nestihnu napěstovat >:(>:(

    PS: ve 14:10 jsem přijel domu z dovolené
     
    burds, evainfo a jesterka74 tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 - ahoj, v této akci jen sbíráme padátka, takže bys nějaké pěkné odměny v základní části mohl ještě vyzobat ;)
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Honzulka, to to uteklo.... ale přijel jsi z dovolené nějak naštvaný. To víš, farma se nezastavila...;)
     
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Skali já ani nevím jestli padátka nasbírám,akorát jsem si nepročetl ofi k akci a tak nevím ani kolik je toho potřeba

    Gordy jsem naštvaný,že na tý dovolený nebyl internet a ani signál
     
    burds a GordonSargent tohle ocenili.
  8. emma-x

    emma-x Rádoby autor

    zbláznila jsem se?Prodloužili čas, nebo jsem se někde sekla
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    emma-x - ahoj, to takhle na dálku není moc poznat (jestli si se zbláznila) :D
    V každém případě akce končí 13.8. ve 14:00 hod (a to od prvopočátku)
     
    Milka66, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak, abych získala Větev na Stonek tak mi chybí 630 Modrých polštářků... a těch druhých vypadávátek mám ve stodole 325 ks.
    Je to dost hrubý nepoměr, ne? o_O
     
  11. JáJůJá

    JáJůJá Rádoby autor

    Já jsem na tom taky bídně, vodní balony těžce v mínusu, těch druhých mám 1491. Asi něco dělám špatně:)
     
    ananuki, burds a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak stonek mám, celý den jsem točila cibuli ze skleníku s SH, (za 40 minut, stálo mě 2000 SH). Jelikož jsme řezali dřevo, celkem často i hodinu hnila na poli.
    Ale cíl splněn.
    Z bedny s floreny 6 ks. Bonusová bedny dala 200% BZ na baha. Polštáře chybí cca 1500 ks na celou akci, což nejspíš nedopadá. Ale SH už dávat nebudu. Zásoby se ztenčily na 3650 KS
     
  13. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Co mi hlava fakt nebere, proč je požadováno výrazně víc těch polštářků, když, na rozdíl od kapsiček, padají jen na farmě. Docela nejapný vtip od RT.

    Kdyby ty polštářky aspoň padaly z kouzelného stromu... Prostě, konstrukce úkolů vzhledem k podmínkám úplně postavená na hlavu. :sleepy:
     
  14. elen45

    elen45 Expert fóra

    oproti Matyskovi jsem nedala ani kousek SH a chybí mi 100 modrých na stonek, takže dopoledne bude hotovo a budou i nějaké bonusy a jinak evalumar já mám pocit, že z kouzelného vždy padá to, čeho je víc
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No to já jsem si musela spravit náladu :D
    60ti milionová investice do chryzantémy
    konečně padl bonus láska k SH
    tak jsem musela hned vyzkoušet :D
    chybí mi asi 500 modrejch..
    to už dopadá i když na noc jsem měla včera proso :D :D
     
  16. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    No to se nedá nic dělat....už dlouho jsem nehrála žádnou akci,zítra příjdou na řadu xxl růže.chci to zkusit dodělat:inlove:mám 1163těch druhých padátek a poštářky nic .Chybí asi 400 na stonek,to je hnus velebnosti:oops:
     
    Naposledy upraveno: 10/8/19
    Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem konečně dodžbánkovala a momentální deficit modrých padátek na zisk stonku je 341 ks. To do úterý napadá i na bonusy, pošlu do boje osvědčený šlechtěný květák, posilněný produkty od Alchymisty.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásné ránko farmaříkům :) stoneček večer hotový, třetí úkol šel rychle a na druhý mě z rákosu ze dvou ploch vypadlo přes 400 vodních polštářků, chybí 73 kousků :p teď nasazená cibulka, uvidím co napadá a když tak půjde opět rákos. Už chybí jen posledních 1073 polštářků ... nějak to dopadne xD

    [​IMG]
     
  19. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, stonek mám a na dokončení všeho mi chybí 667 modrých, doopravdy mám velký nepoměr, asi jako všichni. Kapsiček, které už nepotřebuji mám v současné době 520. Škoda, že to nejde vyhandlovat... Jára
     
  20. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, chybí mi už posledních 164 modrých, což dopadá, a takhle to vypadá u mne:
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.