Sladké dobrodružství (7.8. - 13.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 6/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elen45

    elen45 Expert fóra

    do konce pohárovky mi chybí 2 poháry a těch 900 akčních a do téhle akce na stonek mi chybí asi 850 modrých - tak to snad dám, bonusy mi stačí alespoň 3 (bedna florenovka), na noc dát nějakou 20ti hodinovku a zítra dopěstuji poháry
     
    raddre, vladca a evainfo tohle ocenili.
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no taky tak polštářky 10 a druhé 850 a mám 6 hotových ještě 4 předemnou no teda nevím stále pěstuji akční na úkol v družstvu fontánu ještě potřebuji asi 15000kusů
     
    zahradnice4 a vladca tohle ocenili.
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    1255 : 0
    tak to rika vse... do stonku jeste par stovek modrasku, no to by melo byt... bonusovky netusim...
     
    anvan, zahradnice4 a vladca tohle ocenili.
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak na splnění komplet i s bonusy potřebuji ještě někde splašit 1500-55=1445 vodních polštářků (asi bych měl sestavit ten stonek, když už jsem se k němu "dobelhal"). Příkrmových kapsiček mám již nyní o 1311 víc, než potřebuji... no, je v tom jistá nevyrovnanost, která je dána tím, že kapsičky vyskakují i na Baha, zatímco "silikony" se musí spokojit s produkcí jen na Farmě. Tak to ale je, takže si budu muset ještě počkat. Naštěstí souběžnou akci s 5:30 hodinovou akční květinou mám již za sebou, takže dlouhodobé expertní plodiny mají pré a mohou se realizovat na mých latifundiích bez zábran.
    Všem přeji neomezené vyskakování všeho potřebného!
     
  5. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    stonek stonkuje, 1 bonusový úkol vysosán, z bedny vypadlo 12 florenů, z bedny bonusů .100 % BZ,TBZ na 24 hodin. Do druhého bonusového úkolu je v zásobě 247 polštářků a halda kapsiček. Příjemnou hru
     
    Milka66, zahradnice4 a evainfo tohle ocenili.
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Bez nákupu,bonusu a mnoha JC (4 na ploše jako by nebyly) bonusovou část nemám šanci udělat, nasbírat 3400 polštářků celkem ,to prostě nedám.Zato kapsičky vypadnou snad 2 z políčka:)Akce obtížná ale jen tlakem na mou peněženku,jinak v pohodě...
     
    irísek1960 a anajavonuj tohle ocenili.
  7. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Jupí: [​IMG] Už ho mám :inlove:

    Z akčních džbánků polštářků pro Šmouly moc nepadá,ale už jen jedna sklizeň a všude půjde pokrácenej čtyřlístek na 9 a kousek hodin.
    Ale nevidím to moc růžově,pardón,modře - 1500 to bude na hraně a na RT;)
    Uvidíme. Všem nám držím palce!!! Pak si dáme modrýho šlofíka!
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásné sladké dobrodružství :) mě tedy chybí ke stonečku ještě 519 vodních polštářků ... jsem bez rozmýšlení pustila kaštánek, že ho protočím s cibulkou a posbírám si bonusové odměny, ale že v jednom slotu mám 200% BZ na vše ještě do zítra ... fakt blbý xD :p Uvidím co zvládnu, než začne další fontána ... bych si vzala jen ty třetí odměny, ale asi to jde popořadě, nebo né? :p
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    evainfo tie bonusove odmeny si mozes vybrat podla seba,nie je to podla poradia ;),teda ak sa pytas na odmeny v sladkostiach ;)
     
    -Kuteno-, evainfo a Skali tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj
    evainfo - taktak, můžeš začít kterým úkolem se ti zlíbí (já jsem odmázla nejdřív ten poslední, bo kapsiček mám dost, narozdíl od polštářků) ;)
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak to je fajn, jsem to až tak neštudovala a začnu taky od zadních, kapslí mám skoro 800 :p ... právě sklidila, od sousedů to lítá ze všech stran a už jen 407 polštářků ;) ten stoneček dneska dám.
     
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, z bedny vypadly: [​IMG] :oops: A 100% BZ/TBZ. Bez komentáře...>:(>:(>:(
    Do poslední odměny chybí ještě cca 600 polštářků, ale to půjde. Točím macešky za 8 hodin do úkolu.
     
    babako a danielka0000 tohle ocenili.
  13. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    akce není špatná, ale padátka ( hlavně polštářky )padají málo, tak snad dodělám alespoň stonek, ale jinak za mě palec nahoru ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/8/19
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. irsko

    irsko Aktivní autor

    Nějak mi nejdou padátka, hlavně kapsičky... Nejdřív jsem si říkala, že si nevezmu políčko se stonkem, ale pak mi došlo, že se mi neodemknou ty nadstavbové úkoly...
    Tak uvidíme, vyházíme chlívky na Baha a na farmě přes noc hodíme vyšlechtěné maliny se stonkem. Jsou chvíle, kdy lituju, že jsem nekoupila mazlíčka ježka :-(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :sleepy: bedna s floreny byla nějaká vysypaná, vyškrábla jsem jich jen 6, no a už zbývá jen tisícovka modrých vycpávek a bude to xD
     
    Apachie1, zahradnice4 a evainfo tohle ocenili.
  16. tepui

    tepui Mistr fóra

    Vodní polštářky nepadají a nepadají :cry:.
     
    evainfo a anajavonuj tohle ocenili.
  17. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    [​IMG] [​IMG] Jsem na tom podobně
     
    Apachie1 a moncicak7070 tohle ocenili.
  18. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    jsem na tom stejně, polštářky padají sporadicky a při takovém množství na dodání mi to bere chuť do hry. Gratuluji všem, kterým se daří.
     
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Stonek pracuje,bonusová část č 3 hotová.Floreny z bedny 3 kusy ,vskutku zasloužená jedna z odměn >:(
     
    evainfo, Apachie1 a zahradnice4 tohle ocenili.
  20. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Akce je pohodová,ačkoli se dodávaj pouze vypadávátka,ale je jich potřeba fakt hodně.Vzhledem ke krátkému času akce :,,Fontána" ,dávám občas džbánkovou plodinu i na noc,tudíž je to na úkor právě padátek do téhla ,,Sladké akce".Na Baze padaj jen kapsičky o_O
    Na stonek mě chybí ještě 457 polštářků,pak ještě na bonusovou část bude potřeba : 1500 polštářků a 800 kapsiček
     
    Naposledy upraveno: 10/8/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.