Sladké dobrodružství (7.8. - 13.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 6/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky čekám na polštářky a dlabanec. Ale kdybych ho nepotřebovala do řádku na stonku, smolím na to, je to hnusný xD
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Jj taky chybí ty modré silikony ale do konce je 122 hodin tak to napadá. ;)

    [​IMG]
     
  3. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    I přes to, že akční už nepěstuji, tak stojím na padátkách, modré polštářky jsou na polovině kapsiček a je jich potřeba více... ale času je dost, stonek dám - věřím tomu. Jára
     
  4. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Kapsiček skoro 800, duchny 0 - to je panečku nepoměr :-(((
     
    evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    irísek1960: u mne to třeba padá líp ze stájí, zkus to, těch pár hodin třeba za oranžové husy ti na výsledku moc neubere...
     
    Naposledy upraveno: 8/8/19
    irísek1960 tohle ocenil(a).
  6. raddre

    raddre Baron fóra

    chybí mi ještě 473 kapsiček a 1088 polštářku, což by na stonek mohlo dopadat, ale s nějakým tím bonusem se musím rozloučit
     
    evainfo, burds a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    raddre: času dost, ty bonusy ulovíme; až přestaneme pěstovat džbánky, flákneme tam něco delšího a ono to dopadá... :)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě 500 polštářů a bude stonek doma. Točím oranžové macešky do nekonečněho úkolu v družstvu,tak to do rána napadá.
    Kapsiček už je 1.191 navíc.o_O
     
  9. IvčaFarma

    IvčaFarma Zelenáč fóra

    • Citace příspěvku bez vlastního obsahu se považuje za spam. Skali
     
    burds tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    IvčaFarma - ahoj, nějak netuším, co jsi nám chtěl/a sdělit. Příště do příspěvku alespoň něco napiš. Jenom sem nakopírovat cizí příspěvek se hodnotí jako spam.
    Děkuji
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký večer :) vidím, že jsem na tom s polštářky stejně a že jsem tam nacpala i ty své ... to bude noc xD
     
  12. doben

    doben Ikona fóra

    A je to!
    ;)

    [​IMG]
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    Y_n_O: jde o to kdy přestaneme pěstovat džbánky a já mám zato, že snad nikdy neskončím:D
    kapsiček mám na rozdávání(už jich netřeba) a "silikony" jsou nedostatkovým zboží, stále mi jich přes 700 chybí
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stonek je doma i s jedním bonusem!:) Ještě vezmu 48 hodinovej kupón na pomocníky a bude hotovo.TS oželím,pokud to nějakým zázrakem nenapadá.o_O
     
    evainfo, satelit a raddre tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    raddre: ať je to jak chce, dodžbánkovat musíme do neděle. A tahle akce končí v úterý. To se dlouhodobky stihnou otočit několikrát a to by bylo, aby to nebylo :)
     
    evainfo a satelit tohle ocenili.
  16. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Obláčky nepadají a nepadají. To omezené množství mi asi ke stonku nepomůže. Ani Johnové nepomáhají. Jsem zvědavá, co udělají dlouhodobky. V tomto případě jsem spíš pesimista. Obdivuji všechny, co už akci dokončili, ostatním držím palce.
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  17. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, do stonku mi schází 294 polštářků, přesnídávky mám již všechny do bonusových úkolů. Zítra odjíždím na Šumavu ke Kašperkám, tak snad stihnu celou akci i s bonusy dodělat do konce akce. Na bonusy musí ještě vypadnout 1500 polštářků. Tak snad WIFI pomůže. Přeji příjemný víkend a hodně padátek.
     
  18. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky mi chybí polštářky.Kapsiček mám dost.Tak snad dolezu ke stonku.Na bonusovou část kašlu.Už mě to nebaví.
     
  19. vladca

    vladca Stará škola

    ja som akčnú na farme zrušil už včera, vybral som si iba "poháre", ktoré je treba do stonky
    (upgrady Marigolda neriešim, jablkové krabice ma nejako neoslovili, ani jeho bonus)
    teraz idem horec/karafiát a cibuľa/cesnak podľa potreby ... snáď to napadá ... do konca akcie cca 99h
    aktuálne 780/320 ... ešte dve posledné dodávky + aspoň jedna bonusová
     
  20. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Taky jsem na tom stejně kočičích kapsiček hafo a silikonky nikde.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.