Sladké dobrodružství (7.8. - 13.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 6/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Jupí, žádná pěstovačka. Tak do toho se tedy pouštím. Možná budu mít větší úspěch než na fotbale. Holt fotbal není nic pro měxD.
     
    evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Celkem by mělo být na celou akci: 2400 polštářků (jen z farmy!?) a 1970 kapsiček (z farmy i baha) - nebo se mýlím? Pokud ne, tak trochu nepoměr a nefér, pro ty, co jedou skleničkovou akci :oops::cry:
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já vám, prosím, neozumím.
    Vy už máte první stupeň Fontány s ovocným punčem hotový nebo akci neděláte,
    že si můžete pěstovat co chcete?
    :DxD
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    MatýskoKamilková: jako dycky, buď to napadá nebo ne. A protože jedu skleničkovou akci, dlouhodobky na farmu dávat nebudu, tak asi nenapadá. Ale žíly mi to nepotrhá... ;) Snad pomůže mýtina, kde jsou obrstromky, výrobny a nějaké zvířecí odchovny na doplnění stavu.
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Nadále pěstuji skleničkovou, takže jsem se se zaťatými zuby uvolnil na dlouhodobky mýtinu. Ale stejně jsem ráno neodolal a sklidil chlévy. Zvířata potřebujeme do akce se šlechtěním a rysi a jaci mají dobrou protihodnotu.
    S padátky se uvidí. Na své farmě mám na baha zasazenu hoju, ale na mladších jsem tam namrskal papouchy a třeba pepř. Vodopády jsou stromové, tak sklidím až o druhé. No co - když bude, tak bude a když nenapadá ,tsss. Už dávno si nohu za krk strčit nedokážu, tak se o to nebudu pokoušet ani terazky. Všeobecně mi krejcarové odměny k srdci nepřirostly a opravdu mi prudí na prémiovém kole. Ještě pořád je to placený prvek a tuhle tam na mne číhaly tři takové "odměny". Samo mi ta jedna slabší padla. A já chtěl +1 do stodoly...
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Sikovne vymysleny, protoze na slechteni potrebujem zvirata, ale jen na baha, protoze na farme jede pestovani do Fontany, takze tam moc padatek nebude... ovsem ze zvirat na baha nic nepada pro tuhle akci, to neni nahoda, ze?
    Tri akce co si kradou moznosti maximalni efektivity, to jim jde...
     
    filomena1952, Peto121 a Y_n_O tohle ocenili.
  7. vladca

    vladca Stará škola

    celofarmový zber ... 438/283 .... nasadený plesnivec na farme, zázvor a voskovka na baha

    uvidíme ako to bude padať z akčnej, ale asi to pôjde splniť ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Noo, jsem na tom o něco hůře, bo farmu nikdy nebourám, tudíž mám 30 modrých a kapsiček 149. To půjde.... za hodinu mám akční...
     
    davidson00 a evainfo tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také se mi zdá,že se jim to moc nepovedlo.Z akční toho asi moc padat nebude!o_O
    Jinak napadalo jedněch padátek přes 500 ks a těch druhejch 1.000 ks.Na baha bylo saguaro a na farmě hortenzie.:)
     
    davidson00 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... no jó ... a další akce o které jsem nevěděla dopředu :(, ale i když nešla Wifi, jsem na mobilu jen sklízela a hlavně posílala sousedům pravidelně dárečky a na poslední chvilku i elixír při sousedském rozdávání :p.
    Takže na farmičce mám stále džbánové kytky a na bahamce jsou všude přežraná zvířátka, no padátka tedy nic moc, ale zítra tam nasadím delší rostlinky. Na fontány už jen 4 tisíc kytiček, tak snad i tam dám nejdelší rostlinky ... bych to mohla dát, že jo :p
     
    davidson00 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  11. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ze čtyřlístku,saguára a mixu stromů na vodopádech a velkokapaciťákama s 3 migrujícíma JC:
    375 polštářků a 647 kapsiček
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Copak saguaro, to udelalo co melo, ale z akcni kytky teda vubec... takze modry od sousedu se pocitaji, tak nevim zda na noc nedat efektivnejsi dlouhodobku nez neefektivni akcni?
     
    burds a jirinasinova198 tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Už jsem ulepený od sladkostí, ale modré polštářky (vodní) zase nedomyšleny. Jejich padání či vyskakování z akční je mizivé.
    44 kousků na skladě a kapsiček přes 200, po dodání. Blížím se k dlabanci ,-).
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pitrýsek nápododně .... také čekám na polštářky.... :)
     
    evainfo a -Kuteno- tohle ocenili.
  15. burds

    burds Titán fóra

    Polštářky nepadají a nepadají.Ale v poledne bych měla dokončit akční a pak to snad bude padat líp.Stojím u dlabance.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No ráno z akční mi napadalo docela dost polštářků. Až jsem se divila. Rychle dopěstovat a dávat něco dlouhého.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Kapsičky v pohodě ale modrý nesmysl nepadá:p;) Akční musím pěstovat, takže přemýšlím, který úkol mám dokončit. To je dilema:(xD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak nevím - momentálně mám 800 kapsiček a 10 polštářků. Akční už jsem skončila, tak snad se to trochu pohne - ale jinak bych řekla, že je to nějak divnodivně nastavené...Jelikož je ale času dost, tak je mi to celkem fuk (z toho vyplývá, že mě tato akce nijak neuchvátila...):sleepy:
     
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Bez bonusu a se 400 políčky se akce táhne tak,že asi něco málo ještě uklidím do lišty,akční dám jen na 2 louky a protože mám před sebou(pokud budu chtít splnit vše)ještě 3000 polštářků tak dám něco delšího ale kupovat nehodlám nic.Jo 50 párty jsem protočila a kromě žluťásků a podobně ,nic ,bonus se vypařil.,Po dodání polštářky 0,kapsiček 500
     
    Naposledy upraveno: 8/8/19
    evainfo a burds tohle ocenili.
  20. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    tak jsem na tom podobne jako spousta jinych, polstarku 0 (vse dodano), kapsiček bez par 850 :) Akcniho me ceka ještě spousta, tak uvidim, jak to pujde, ale teda moc sikovne to nastavene není :p kapsicky vypadavaji na baha i farme uplne zbytecne, polstarku je malo... na konci bude jedno chybet a druhého budou navíc miliony :-D
     
    evainfo, MatysekKamilek a burds tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.