Sladké dobrodružství (7.8. - 13.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 6/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nakonec zbylo 5.288 ks kapsiček a 1.216 ks polštářků.o_O8)
     
  2. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Tak mi chybí 45 polštářků, to už asi nedám.
     
    danielka0000, jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  3. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Po sklizni akčních plodin,chybí 215 ks polštářků :( Nj,kdyby nebyly ty akce tak provázaný,dala bych víckrát dlouhodobku ...Možná až se dohrabu do nějakého hodně vysokého levelu ve hře,bude vyskakovat víc padátek z mnohem časově delší plodiny,ale to si počkám.Kupovat nic nehodlám,třeba to příště vyjde líp :) Kapsiček na víc : 1 586 ks
     
    Naposledy upraveno: 13/8/19
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já končím,mám poslední 2 políčka před stonkem a došly mi polštářky,byl jsem tak blízko ale přitom tak daleko,alespoň mám všechny 3 dekorace a to je pozitivní,akce byla skvělá
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji Skali nikdy jsem o nic nežádala,tak ani nevím že jsem to napsala do špatného vlákna.


    PS:dala jsem na tebe a vysela na velký plochy oves,pokrácený zelenýma a celkem ze 41 polí vyskočilo 5 polštářků,poslední úkol s mantou jsem neměla naději dokončit,bylo to nevyrovnané a já už nenakupuji delší dobu koše,prostě jsem si řekla,že nejsem zas tak bohatá abych RT cpala svoje reálný peníze,to je raději pošlu do útulku.;)
     
    Naposledy upraveno: 13/8/19
  6. Plinto

    Plinto Perspektivní autor

    Tak mě se taky nepodařilo dokončit :cry: no nic ,škoda, ale jedeme dál ;):inlove:
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky :) jak tu někteří mladší píšete ... vím, že to není jen o kupování - nekupuji, ale o možnosti něčím pomoci, zadotovat délku rostlinek, či přímo padátka. Před akcí si propočítám kolik musím denně napěstovat - to většinou nejsou tak velké cifry a dělám to pravidelně ;) Na padátka připravím dopředu nejdelší rostlinky a dotuji je produkty na zkrácení .. je jich dost a když je nemám, taky jdu občas na trh :p
    Je jasné, že hodně výhod zvládnout další akce je právě v minulých zvládnutých akcích, protože některé z nich dávájí další bonusy a možnosti, které pomohou v budoucích akcích. Je to těžké, ale ne nesplnitelné aspoň na dosažení stonečku ... dál už je jen chtění splnit všechno a to je vysoká obtížnost. Jedu bez kaštánku, bez Žanků, jen něco s SH z obr stromků (které mám z bývalých akcí), pokrácené dlouhé rostlinky (skleník pro každého), ale se snažit plnit denní cifru rostlinek a padátek na splnění (dlouhodobky) je to neustálý kolotoč xD. Stonečky chci všechny i když některý z nich vypadá chudě, no vím, že jednou se mi bude zase hodit :p
     
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ted jsem dodala poslední polštářky a stonek mám díky pomoci ostatních hráčů co posílali díky všem
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja nakonec dala stonek a jeste 1 bonus o)))))
     
  10. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Ahoj, tak já bohužel patřím mezi ty, kteří nemají ani stonek, chybělo mi necelých 150 polštářků. Tak jsem se rozhodla, že tentokrát investuji a zbytek dokoupim. Ale jaké bylo mé překvapení, když se mi objevilo toto:
    Je nám líto, ale Vaše transakce nemohla být zpracována.
    RES: 1100
    Zpět na stránku obchodníka se dostanete kliknutím na tlačítko níže, v opačném případě budete za 10 vteřin automaticky přesměrováni
    Bohužel se při přenosu dat vyskytla chyba.
    Opakuj akci později.
    Bude-li problém přetrvávat, obrať se prosím na naši podporu .
    Absolutně nechápu, na podporu napíši, ale nevím o čem je řeč. Internet mam v pořádku.
    Takže jsem zklamaná dvojnásobně. A ještě jedna věc, myslím si, že padátka opravdu padají na vybraných farmách, jelikož není možné aby někdo splnil i bonusové úkoly a někdo nedošplhal ani ke stonku. :oops:
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra


    Konečný stav - nad plán.

    [​IMG]

    8)8)8)
     
    danielka0000, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No akcni a trochu premlouvani a pul hodiny pred koncem jsem dal posledni "+", ale i tak dost divna akce... tedy testy co mozna dela pro RT asi OK, ovsem nejspis nesazel na farme akcni z paralelni akce, ze?
    Pak by mu vysly uplne jiny cisla...
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já bych i akci splnila, pokud bych dala na dvě várky SH, ale řekla jsem si, že taková spotřeba mi za Možná Mantu nestojí, ale opravdu to padalo jak komu chtělo, ať se snažil jak snažil. Polštářky měly padat i na bahamě a druhé padátko ani nemuselo, co jich zbylo, pak by bylo veseleji. No co už naděláme, snad na nás bude RT příště při takové akci laskavější
    :)
     
  15. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    na herní podporu jsem už napsala, tak uvidíme
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  16. vladca

    vladca Stará škola

    zobral som dva bonusy ... zostalo mi cca 1300 kapsičiek a cez 550 vankúšikov ...
    hodnotím pozitívne ... aj keď ten nepomer padátok je na zváženie ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.