Skákavé Velikonoce (2.4. - 8.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Poslední dvě sazenice stromů Borneo nedaly nic moc ...Pitahaya XL a Cesmína XL. Jdou do lišty , ale to nevadí. Na farmě je teď opravdu nějak odzajíčkováno , nic veselého, tak jsem vytáhla růžovky , vlčky, kivi, kohouty , ptačí pysk a XXL stromy, ať je na co koukat. Mějte se a těšte se, další akce je za dveřmi.
    ;)
    A ještě něco...buďte na sebe hodní !!
     
  2. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Závěr velikonoční akce na farmě - odtajnění TS a TCH - kombajnem..

    TS na Baha - Mandarinovník XXL, Mombín XL, Granátovník XL, Banánovník XL a PAPOUŠČÍ PÍRKA strom - ten mi chyběl.. Moc díky!!! :)
    TCH - Mýval, 2 Bobři ++, 2 lišky, 1x myši a 1x kohouti - ti jsou druzí a už jsou u těch prvních na ploše.. Ostatních je víc, tak do lišty zatím - než bude čas na jejich pěstování.. Ale jsem za ně ráda, určitě se hodí :)
    A zlaté bobříky vítám - jsou pěknou okrasou na obrázku.. :)
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Shrnutí zisků (velké) a ztrát (nemalé v oblasti krejcarů za tulipány /nepočítal jsem totiž s možností dodávání více než 100 pugetů/):
    Jak jsem slíbil, zde je to, co na mě juklo v součtu z 237 malovaných vajíček. Je to opravdu síla!
    +410.000 BZ
    +415.000 BBZ
    +365.000 Kr
    (ale odhadem cca -500.000 Kr za tulipány <- vem to ďas!)
    8x podivuhodná sazenička "BORNEO" (ještě se vše nevylíhlo, ale zatím vše do lišty)
    9x podivuhodný výběh "ORION" (několik bobrů C++, několik myší, a z barevných stájí, světe div se, žlutá výrobna vajec /asi pro případ, že bych nevěděl co s přebytkem slípek a kdyby náhle uschly ty vejcorodé stromy/ - ale nevadí, žlutá barva taky barva... k jaru a velikonocům jistě taky patří...)
    a navíc jednu stáj odtajním dopoledne na mýtině - třeba mě čeká kompenzace za potenciální žlutovaječnou psychickou újmu ;)

    No a taky mi vyskočilo celkem 132 h kombajnu, něco málo SH a SK a Ultrahnojiva, asi 3 MJS a 3 jarní věnce - už mě bolely oči, když jsem se to snažil všechno spočítat.
    Celkové hodnocení: Naprosto úžasná akce! :D
    Za tohle dávám RT velké (leč bezvýznamné) +.

    PS: Všem přátelům z celého srdce děkuji za posílání držáků!
     
    Naposledy upraveno: 9/4/15
  4. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    To že nemáš liči neznamená že je nemůžeš krmit. Stačí do nich sypat krejcary :) za krmivo, které koupit můžeš. Akorát se podívej zda rozdíl ceny krmiva a chameleona při případném prodeji ti stojí za to.
     
    mirae a pajaable tohle ocenili.
  5. hansicek

    hansicek Expert fóra

    tak aj ja sa pridam k hodnoteniu tejto akcie, podla mna super akcia, a konecne RT vyslysalo navrhy hracov a vymyslelo akciu, ktora v zakladnom nastaveni nie je narocna - cela splnitelna aj nizsie levely, a da sa da plnit po cely vyhradeny cas a tym padom je zaujimava aj pre vysoke levely, takze za mna kladne hodnotenie.
    no a moj strucny supis: dodanych 202 kytic a dostal som za to: 288hod kombajn, 12x SK, 310 000 GR, 325 000 BS, 380 000BBS, 7TS, zvysok decentne po 1-2 kusoch, banany ma minuli - takze odmena za akciu vysoko nadstandardna (za 1 akciu este taka vysoka asi ani nebola) no a k tomu este musim priratat cez 2 000 000 GR utrzene za predaj tulipanov a orchidei.

    a este jeden navrh: kedze RT zrejme neupusti od nahodnych odmien, tak by to mohli upravit a rozdelit na viac levelov podla mnozstva dodanych produktov, kde by sa so zvysujucim levelom zvysovala pravdepodobnost ziskania lukrativnejsich odmien - urcite by to bolo pre hracov motivujucejsie, a pravdepodobnosti nastavit tak, aby aspon statisticky 95% hracov ktori komplet splnia akciu dostalo vsetky avizovane odmeny.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/15
  6. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Když jsem kárané slovní spojení tady použil prvně byl u toho veselý smajlík i s odkazem kde informace je.
    https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/farmerama-komiks-8-náš-zákazník-náš-pán-25-3-31-3-diskuze.12148/page-10#post-87000
    Ten odkaz jsem musel nalézt a odpracovat si to za tazatele. Rád jsem pomohl. Pak se stejný dotaz zopakoval podruhé, potřetí, ... podesáté a to pak už se člověk musí držet aby nebouch. Prostě možná vím jak na to si info vyhledat, zanalyzovat a použít, ale nechce se mi to dělat za ostatní - nejvíce mne rozesmál dovětek jednoho "banálního" již zodpovězeného dotazu ".... čekám". Proč čeká? Ať hledá :) Buďme tedy té lásky a zkusme ty dotazy neinvektivovat, buď je ignorujme a nechme to na modíky, nebo odpovězme slušně. I když doporučení "Hledej Šmudlo" se mi prostě zdá pedagogičtější, mně taky nikdo pečené holuby bez práce pod nos nestrká. A v podstatě je to slušná odpověď že ta informace už v diskuzi existuje a tu není potřeba celou pročíst, jak se tu někdo rozčiloval že na to nemá čas, stačí jenom prohledat. Jak hledat jsem (a taky několik dalších uživatelů na tomto fóru) už psal, tak hledejte Šmudlové a naučte se to :) Nebo se zeptejte strejdy Googla.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/15
  7. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Tak z posledního odtajněného chlívku na mě vyskočil kohout
    Jupí , ten mi taky chyběl.
    S akcí jsem moc spokojená.:)
     
    mirae a pajaable tohle ocenili.
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Bez ušáků je na farmě fakt smutno.
    Včera jsem na konec akce dostal ještě 5. fusekli s UH. Tak a zas je nemám do páru.
    :D:D
    Chtěl jsem ještě připomenout, že v příspěvku č. 1070 (str. 54) tohoto vlákna BA Pajda jasně píše, že odpovědi na otázky hráčů
    jsou jen na nich, moderátorech. Nechme jim tuto činnost, nerozčilujme se nad otázkami jiných spoluhráčů a hlavně je za to
    nenapadejme. Otázky jsou směřovány moderátorům a my hráči si jich nemusíme všímat. Fórum přece patří všem a nebo se pletu?
    No a pak bude klid "po pěšině".
    :):)
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    • Prosím nepoužívej velké písmo. Maximální povolená velikost je 5. Pajda361
    Dodatek k závěrečnému hodnocení
    (vím, je to jak zápis z nějaké porady, ale nevěděl jsem, jak jinak to nazvat)
    Z posledních 4 tajemných sazeniček "BORNEO" jsem byl obdarován stromy: pistáciovník, hvězdný strom, banánovník XL a rohovník.
    Ale hlavně
    z poslední TS "ORION" na mě vyjukla stáj plná .... KIVI !!!!!!!!!!!!
    Opravdu z celého srdce děkuji. :)
    Teď už opravdu nemohu nic než napsat:
    Bravo Velikonoce 2015!!!!!

    EDIT: Když jsem ve svém předchozím příspěvku (zde) psal o určité kompenzaci za žlutou výrobnu vajec, netušil jsem, že bych si možná měl založit společnost Delfy, s.r.o. :D

    EDIT 2: Zmenšil jsem velikost písma u Kivíka na požadovanou maximální velikost písma 5. Mou radost ze stáje, která se mi dosud vyhýbala, to naštěstí nijak nezmenšilo!

    To Pajda361: Asi to vrátit zpět nelze a "odměna" 5 (trestných) bodů za příliš velké písmo v příspěvku (u jediného slova) mi (přes následné zmenšení na požadovanou velikost) zůstane do doby expirace, nicméně by mě v tom případě zajímalo, proč tedy editor zde používaný nabízí diskutujícím možnost psát velikostí písma 6 a 7?
    Mimochodem - často (i mnou) používané smajlíky oveček jsou na výšku výrazně větší nežli písmo o velikosti 7. Budou snad zakázány i tyto smajlíky, vyjadřující emoce hráče? A co některé relativně velké obrázky?
    Neber to jako kritiku, ale někdy je striktní trvání na dodržení (až téměř drakonických) pravidel tak trochu "mimo mísu"...
    S postihem jsem nicméně smířen. Nakonec - ti kivíci mi za to stojí!!!
     
    Naposledy upraveno: 9/4/15
    Pavlahan, Přemulka a pajaable tohle ocenili.
  10. Salazarix

    Salazarix Pisálek fóra

    Akce se mi moc líbila. Po dlouhé době trochu jiný a hlavně motivující mechanizmus. Roztomilá grafika.
    Nějak mi uniklo, že se můžou kytky dodávat i přes 100, tak jsem přebytky tulipánů a orchidejí vesele prodal na trhu a pak se je honem rychle snažil dopěstovávat ;o)
    • 32× - 5000 BZ
    • 10× - 10000 BZ
    • 31× - 5000 BBZ
    • 13× - 10000 BBZ
    • 20× - 5000 kr.
    • 5× - 10000 kr.
    • 1× - Zuzino superhnojivo 2ks
    • 3× - Zuzino ultrahnojivo
    • 3× - superkrmivo
    • 1× - bedna s nářadím XXL
    • 3× - kombajn na 12 hodin (aktivuje se hned - tady bych tedy preferoval raději kratší kupon)
    • 4× - mrkvovo-jablečná směs
    • 2× - jarní věnec
    • 1× - podivuhodný bahama strom "Borneo" - banány XL
    • 5× - podivuhodný výběh “Orion” - 2×lišky, 2×bobři zlatí, holubi
     
    mirae a pajaable tohle ocenili.
  11. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Akce se mi líbila chválím, jen bych možná brala, kdyby ta náhoda byla trochu usměrněná, mamče ze 100 vajíček padnul jeden chlívek a mě 4, je to trochu nespravedlivé za stejné úsilí. Ale jinak akce vydařená ! Akorát v těch tajemničkách nebylo nic co by stálo za zmínku, hold co chce člověk zadarmo že xD
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    bmv2596
    ahoj, máš pravdu, ale právě proto, že dotyčný je "bedna" by určitě přemýšlel a takový dotaz by položil jedině v roztržitosti :) (Šmudla je trpaslík a docela milý)

    Z tajemné zvěře: holub a čáp
     
    Naposledy upraveno: 9/4/15
    hrobinh, silviec a karolinka120484 tohle ocenili.
  13. 1jezedák

    1jezedák Rádoby autor

    Akce neměla chybu, jen víc takových a neusnout na vavřínech.
     
  14. daneček03

    daneček03 Pisálek fóra

    • Prosím nepíš veľkým písmom, považuje sa to za kričanie a iste uznáš, že to nie je práve slušný spôsob komunikácie,ďakujem.
    JEDNA Z NEJLEPŠÍCH AKCÍ JAKÁ TU KDY BYLA.....DÍKY A JEN TAK DÁL
     
    Bagíra77 a pajaable tohle ocenili.
  15. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Také bych chtěl ještě jednou pochválit tuto velmi dobře vymyšlenou a zábavnou akci,která byla velmi hojná,hlavně na odměny,co dodat-SUPER a jen tak dál,Děkuji velmi pěkně.Hezký večer a příjemnou hru přeji.
    [​IMG]
     
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    áha, já jsem ještě neodtajnila TS Baha sazeničky :music: ehm, jsem nějaká roztržitá... snad mě neklepne při raním odtajnění tak, jako během dneška kvůlivá úpravám mlýnu :(
     
    kaolín11 a Bagíra77 tohle ocenili.
  17. Přemulka

    Přemulka Pisálek fóra

    koukám, že se ocení kdeco
     
  18. Margziam

    Margziam Stará škola

    Děkuju, ale nemám tolik krejcarů - nejsem milionář - ani zde. Byla jsem na trhu, a -
    krmivo pro chameleony po 1 ks za 1.444,00 a kousek za ním už za 1.800,00 KR
    prodej chameleonů za 1.025,97 nejmíň
    Vyplatí se to?

    A navíc - neumím prodávat na trhu. 1.200 karafiátů, které jsem dala na trh před pár dny, ještě stále nikdo nekoupil. Doufala jsem, že trochu získám peněz tím prodejem, dala jsem to za maximum, co mi to dovolovalo (316,65 KR/1 ks) po 200 ks, ale nikdo to nekoupil a mezitím cena už klesla na 98 KR za 1 ks.. Takže.. nic.. :((

    Chameleoni zůstanou v liště a uvidím, co bude dál.. Ale mám pocit, že to půjde od desíti k pěti.. a jenom ztráty..
    Druzí tu píšou, jak si vylepšili konto o kolik milionů prodejem tulipánů a když já napěstuju aspoň pár tisíc a dám to na trh, tak už jdou ceny dolů.. a nakonec to nikdo nekoupí a akorát můžu čekat, že to tam RT (nebo kdo) skartuje (nebo jak se tomu říká), tulipány mi vrátí, ale těch zaplacených 10% už mi nevrátí.. :(

    Takže to je kus hořkosti z té velikonoční akce - aby nebylo všechno jen plus.. :(

    Dobrou noc..
     
  19. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak jedno moje dodatečné suma sumárum:
    BZ - 19x 5.000, 4x 10.000
    BBZ - 23x 5.000, 6x 10.000
    krejcary - 20x 5.000, 7x 10.000
    SK - 1ks, 3ks
    SH - 4x 2ks
    věnec - 4x 1ks
    fusekle 2x 1ks
    sazenice Borneo - 2x po 1ks
    kombajn 1x 48h (hned)
    výběh Orion - 3x po 1ks
    MJS - 2x 1ks
    xxx bedna 1x
    po dosažení 100ks a zjištění, že mohu pokračovat, ještě 3 poslední kytky - 2x fusekle, 10.000 krejcarů a 1x Borneo

    ze všech výběhů - krtek, žluté včely, čáp (můj 3. žab se prostě nikdy nedočkám...)
    ze sazeniček - v liště jsem našla i nějaké pozapomenuté z jiné akce nebo úkolů (jako vždy) takže - pistácie obyč, 2x pistácie xxl, granát, hvězdný, papouščí, pandán xl a pozor - budhova ruka, ta mi chyběla, super!!

    Akce skvělá, počet odměn postupně sice vypadal jako nic, ale je nutné si uvědomit, že odměna byla za každou kytku, tj. 150 akčních, v celkovém součtu je to už znát, v jiných akcích jsou postupné odměny vyšší, ale za akční v počtu tisíců.
    Za mne palec nahoru a jen tak dál, jsem zvědavá na tu Českou akci...
     
    Pitrýsek47 a mirae tohle ocenili.
  20. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.