Skákavé Velikonoce (2.4. - 8.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    [​IMG]
     
  2. LenkaAK.

    LenkaAK. Pisálek fóra

    Pohodová akce. Moc se mi líbilo tempo i řešení s kytkami a zajíčky. Nijak jsem to nepřeháněla a dodala jsem jen potřebnou stovku.
    Odměny mě docela potěšily: 180 000 bodů, 180 000 BHbodů, 135 000 krejcarů, 3x Borneo stromy, 2x podivuhodné výběhy - jen dva :(, 2x superkrmivo, 2x 48 hodin + 1x 12 hodin kombajnu, 3x mrk.-jab. směs, a pak nějaká Zuzina hnojiva.
    Teď jdu odtajnit výběhy a stromy, snad se má radost znásobí, těším se.
     
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    uau! že já trubka nečetla forum... po 14.hodce jsem vypnula v domnění, že akce je u konce a ejhle. ono se dalo stále... škoda 12 kytek. ale co, přemění je na BZ a KR, takže sice o trochu víc méně než od zajocha, ale taky to něco dá a ve spojení s téměř 10 tisícovým přebytkem lilií to bude celkem fajn :)
     
  4. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    jsem káča no? příště to tak udělám..díky za radu něco málo otom vím a ještě nepoužila, tím pádem jsem vlastně ztratila i ty poslední 3 z mé, bo já hloupá chtěla zkusit tu druhou a tam už byl konec akce ,tak jsem se vrátila ke mě a byla jsem odhlášená, už vím proč,? otvírala jsem ve stejném prohližeči:(
     
  5. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    akce se mi moc líbila, odměny byly různorodé, od všeho něco, stovku jsem dokončila někdy v neděli(to jsem si odměny zapisovala-pak už ne), lilie jsem ještě dopěstovala a hrála do poslední minutky tak ani nevím kolik jich bylo navíc, ale bylo toho dost, byla to super velikonoční akce
     
  6. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Naprosto ziram - mam kohouty, vlky a kivi!!!!! Nechapu, to se mi uz kolik mesicu nepovedlo. Super.
     
  7. _.hela._

    _.hela._ Pisálek fóra

    Ach, Zemekráska, tak to gratulujem a ticho závidím ... :)
     
    davidson00 a pajaable tohle ocenili.
  8. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Spam je určitě posílaní vtipů, které nesouvisí s akcí. Ale (a ber to jen jako návrh) co se tyce opakujících dotazu ... myslim si, ze je lepsi třeba odkazat na místo kde už odpověď je... však oni se to lidi nauci sami, že i když se zeptají na to co bylo již zodpovězeno tak odpověď bude jen typu je to na 4 strane tohoto vlákna a casem opakovane dotazy zmizí ;)
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ondra_k,

    aha tak to chápu, polovička příspěvku spam není a druhá polovička ano. Hmm to je celkem zajímavý pohled na věc, to mně ještě nenapadlo. Protože ty vtipy jsou většinou v příspěvku, kde je aspoň jedna věta k akci. A k odpovědím, pro mně je jednoduší odpověď napsat znovu nebo ji zkopírovat z již vytvořeného mustru, než tu hledat, zda na to již někdo někdy odpověděl. To je jako bys trestal toho co chce odpovědět místo toho co se zeptal.
     
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak ráno dodáno posledních 11 kytic tudíž jsem se zastavil na 190 kyticích :)

    Velikonoční lilie: mam 30.892/15.000
    Držáky
    : 1.143/600
    Vejce
    : 190/100

    Celkem jsem získal:

    5.000 BBZ - 40x - 200.000 BBZ
    10.000 BBZ - 15x - 150.000 BBZ
    10.000 BZ - 7x - 70.000 BZ
    5.000 BZ - 42x - 210.000 BZ
    5.000 KR - 49x - 245.000 KR
    10.000 KR - 8x - 80.000 KR
    TS Borneo - 4x - ( rohovník, mišpule, další 2 si nepamatuju )
    TCH Orion - 4x - ( KIVI, kočky, čáp, krtek )
    kombajn 12h - 4x - 48h
    Zuzi kraviny
    - 8x
    MJS
    - 2x
    3 SK
    - 1x
    1 SK
    - 2x
    Jarní věnec
    - 2x
    XXL skříňka
    - 2x

    Takže celkem:

    350.000 BBZ to je u mě skoro level :D
    280.000 BZ moc nepomůže ale potěší :)
    325.000 KR celkem slušný :)

    Jinak s akcí jsem víc jak moc spokojený za prvé plno BBZ, BZ a KR navíc jsem dostal KIVI a stromy taky celkem dobrý takže spokojený jsem velmi a myslim si že RT si zaslouží hodně velkou pochvalu a snad bude letos nebo příště ještě nějaká taková podobná akce :)
    Jsem zvědavý jestli bude akce Oxkar protože minule myslim že minule byla opravdu super ale teď nevim jestli to bylo 2014 nebo 2013. Teď se budu specializovat na Renza a jsem zvědavý co RT vymyslí pro Českou akci :)
     
  11. Margziam

    Margziam Stará škola

    Odtajněné 4 TS na Baha - zdá se, že moji velikonoční králíčci (nebo zajíčci) mají v oblibě granátová jablka. :)
    Všechny 4 byly granátovníky (neměla jsem žádný). Jeden byl XXL, jeden XL a další dva obyčejné. Ale mám je ráda a díky za ně :)

    chlívečky ještě zralé nejsou, ještě pár hodin budu čekat..

    A když jsem v kině měla anketu, tak tentokrát jsem jim tam dala víc plusů - za tu velikonoční akci.. Takže na konci už žádná otázka (proč bych je nedoporučila) nebyla.. :)
     
  12. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Odkryla jsem zbývající 4 Oriony - lišky , 2x holubi , myši . Bornea, která jsem si schovávala, budou asi za hodinku, tak jsem zvědavá .
    Jinak ještě jednou - akce opravdu moc a moc hezká.
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, gratuluji vám k odměnám a věřím, že se vám akce líbila stejně jako mě a mnohým, kdo sem psali.
    Poslední vzpomínka na zajíčky, graficky povedená akce :), ještě sem se s nima nerozloučila a popíjí matéto na mýtině :D

    [​IMG]
    Příjemný večer danda
     
  14. jaji

    jaji Vévoda fóra

    jejda, musim napsat, ze toto byla prvni akce, po ktere je mi smutno, zajacovia mi chybi a styska se mi po nich....
    nedalo by se zaridit, ze by se obcas prisli podivat na farmu, stejne jako chodi na hlavni sobi? Muzete to preposlat v reportu?
     
    Naposledy upraveno: 8/4/15
  15. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ahoj všetkým,
    Danda - musím pochváliť obrázok. Je tak realistický v rámci týchto veľkonočných sviatkov - povedľa vianočných stromčekov pobehujú veľkonočné zajačiky. Tak ako tento rok - jednoducho dva v jednom.:D
    A akcia skutočne super.
     
  16. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    pajda361
    asi mas pravdu .. nema to cenu resit... ale co se vzájemnými utoky mezi hraci ??? to je dost znechucující ;(
     
    tenista99, pajaable a micka63 tohle ocenili.
  17. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    jupíííí odtajnila jsem poslední stáj a tam.. kokrháči.. moji první, jinak jsem měla výrobna prach peří oranžová, krůtník růžový a jiné barevné stáje,spokojenost ...tak už chybí jen vlk a ptakopysk;)
     
  18. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ondro-k - já taky souhlasím s Pajdou. A ty "útoky mezi hráči" jsou, myslím, normální zkraty, které postihují každého z nás - častěji, nebo méně často, jak koho.. Takaže myslím, že stačí, když si tu vysvětlíme, jak to kdo myslel a z čeho ten zkrat vznikl, co ho způsobilo, pak to můžeme pochopit a odpustit.. a jedeme dál..

    Jinak - odtajněné tajemné chlívky na mýtině - napřed ručně jeden (ty stromky jsem taky brala ručně po jednom) - oranžoví chameleoni. To mě sice těší, už mám 66. lvl a můžu je, ale živit je nemůžu. Takže budou v liště asi hodně dlouho.. Další jsem vzala kombajnem a -
    1 myši, 1 ježek a 2 krtci. Tak fajn, díky moc a přimlouvám se za zajíčky na farmě - taky se mi po nich stýská. Občas by se objevit mohli..
     
  19. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    Mám kamaráda. Je to starší jemný akademický člověk. Na fórum přijde jen zcela výjimečně. Během těch pěti let, co hraje, tu mnohokrát nebyl. Jednoduše - má v hlavě jiné myšlenky, než číst příspěvky. Umím si představit jak by byl překvapen a raněn, pokud by mu někdo odpověděl na jeho dotaz - "hledej Šmudlo" apod. On sám jedná s lidmi s úctou, zdvořilostí a pokorou. A že je to bedna... No a jinak mi tak nějak chybí ta skákající, veselá stvořeníčka.
     
  20. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Moji milí, aj mne sa zajovia veľmi páčili. Boli skutočne spestrením farmy, ale patrili k Veľkej noci. Ak by sme ich mali stále, tak by sa nám "prejedli". Nech si pokojne zalezú podriemať do svojej nory - veď oni sa určite v príhodný čas objavia a potešia nás znovu. Tak zajkovia - šup -šup -šup - spinkať. A o rok dovidenia.
     
    Bagíra77, mirae a pajaable tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.