Skákavé Velikonoce (2.4. - 8.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Jak odstranit kruhy v obilí? A čím by jsme jako krmili UFOny z kukačích vajec? :)
     
    Pitrýsek47 a mirae tohle ocenili.
  2. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Z TS na mě jukli červení chameleoni - super.
     
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Získala jsem oranž.koně a kočku, to je paráda, jinak jsem o osm kytiček nestihla 60.....tak příště:)
     
  4. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    super :) odtajnila jsem 4 ts a mám JEŽKY (po těch jsem toužila!), pak mám oranžové prasata, mývala a lišku - takže celkem spokojenost, za hodinu odtajním poslední a už je mi celkem jedno, co tam bude, když mám své JEŽKY :)

    jinak jsem neudělala 100 kytek o 4ks, hold jsem se opět rozhodla pozdě, že akci nakonec udělám :( měla jsem hodně BZ a KR, trochu BBZ, 5x orion (viz výše), 2x borneo (granátovník obyč a XXL), 4ks SK, 1x ponožka na stromy, 2x 48h a 1x 12h kombajn, 3x MJS - dá se říci, že jsem s odměnami celkem spokojená, takováhle akce se mi fakt líbila - palec nahoru :)
     
  5. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Bojovala jsem ze všech sil, ale osud byl protivný, o hodinu dříve mi přistavili sanitku na rehabilitaci, no chybělo pět kytek na konečnou. Tak někdy jindy, ale závěrečná kytice, kterou jsem stihla použít, byly 2 zlaté banány. Akce hezká, animace krásné, tak za rok příště, všem hezké jaro.
     
  6. slootr

    slootr Baron fóra

    Nakonec odevzdáno 198 kytic s tímto výsledkem:
    BBZ: 440 000
    BZ: 265 000
    Kr: 320 000

    6x1 SK
    4x1 ultrazuzi
    48x5000 BBZ
    20x10000 BBZ
    33x5000 BZ
    10x10000 BZ
    38x5000 Kr
    13x10000 Kr
    1x2 SH
    2xkomajn 12 hod
    6xkombajn 48 hod
    2xMJS
    7xBorneo (pistácie, pistácie XL, pistácie XXL, banán XL, mango XL, mombín XXL, kakao XXL)
    5xOrion (oranž vrány, kočka, 2x bobr c++, ježek)
    1x3 SK
    1xJarní věnec
    1xbedna XXL
     
  7. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    Tak já z téhle akce dostala vlka. A ještě jsem ráda :D.
     
  8. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já tedy nevím jak to,ale já jsem dodávala kytice zajochům doteď a vše se mi připsaloxD.Zajíci stále vyskakují,ale nemám už bohužel kytky:mad:Akce moc pěkná,už se těším na další.;)
     
    bursuk59 a pajaable tohle ocenili.
  9. -mamima-

    -mamima- Rádoby autor

    viete mi vysvetliť ako to stihnete ? celú tu akciu ? je na to nejaký grif ? ja som stihla 50tim zajacom dať kytičku, aj to len tak tak :mad::oops:
     
  10. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Než jsem šla spát,tak mě zajíček nadělil ještě jeden výběh ORION,je z něj na konec VLK,můj druhý,ale potěšil.No na Kiwi si budu muset počkat.jsem dnes děsně naštvaná,protože jsem na noc zasela skrz vypadávátka,do mlýna zadala min. 11 x kytici pro zajíčky a....

    Od 05h-16h výpadek netu :( Prý skrz EON,nevím jakou to má souvislost,ale ta místní kabelovka má výpadky docela často,ale na tak dlouho ? :(:(:(
     
  11. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Akce byla pohodová, moc se mi líbila, žádná velká honička a hlavně - MÁM VLČKA !!!Tak jsem moc spokojená a takových akcí bych si přála víc.
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ještěrko, tak to jsme dopadly stejně. Místo kiviho vlk ( též můj druhý), ale neva, já jsem spokojená. Pošoupla jsem se na Baha, získala hromadu bodíků, krejcarů, páreček fuseklí, 3 SK, ZB 2 kusy a hlavně jsem se dobře bavila. A vo tom to je, milí farmáři. Tak zas příště, budu se těšit :D
    Jen taková poznámka: nejsou zbytečné ty třenice tady na fóru?
     
    Naposledy upraveno: 8/4/15
  13. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    tak se taky pochlubím: po šoku z toho, že se dá dodávat i po sté kytici jsem znovu rozpěstovala zbylých 9 lilií a nakonec z toho bylo celkem 161 kytiček a vajíček:
    5000 BZ 29x
    10000 BZ 13x
    5000 BBZ 33x
    10000 BBZ 11x
    5000 KR 32x
    10000 KR 7x
    1 SK 7x
    1XXL 4x
    Borneo strom 3x (nějaké XL plívy do lišty)
    Orion 8x (dva ještě zrají, pak byly myši, bobři c++, oranž. krůtník, nevím a červená prasata a růžoví koně - ti mi udělali radost. Kivi, vlk ani ptakopysk to sice nejsou, ale i tak jsem zůstala koukat)
    12 hod kombajn 3x
    1 MJS 4x
    jarní věnec 1x
    2SH 1x
    1 ponožka 3x
    2ZB 1x
    a sté vejce nevím, jako asi každý z vás.
    Potěšil mne každý dáreček, nakonec i ty "Zuziny ponožky" se budou hodit :)
    Tak snad je nás spokojených víc:)
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dopoledne jsem stihnul posledni kytky predat, ale stejne nic - jediny C++ byly bobri, chjo, zadny XXL stromy a nedockal jsem se ani tech 2 bananu :-(

    100 : 10 000 BZ 9* / 5 000 BZ 18* / 10 000 kr 5* / 5000 kr 28* / 2 vrtule / 10 000 BBZ 5* / 5 000 BBZ 20* / Orion 2* / Borneo 2* / SK 4* / 3 SK / MJS 4* / nalepka za druhou bednu
    30 navic: 5 000 BZ 8* / 10 000 BZ 2* / 5 000 kr 5* / ultra / 10 000 BBZ 3* / 5 000 BBZ 5* / 12h kombajn / SK / 3 SK / Orion 2* / jarni venec

    Vypadavatka : drzaku mam 1588 = 264%.
    Stav lilii : 19583 z 15000 (130% ).
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Zabudol som na moju poslednú tajnú stajňu ktorú mi dal posledný ušiačik a vyšiel mi s nej kiwi aspoň niečo čo sa hodí.Hoci som ich stajne mal 2 ale potešili lepšie ako oranž.kone tých som vytočil dnes na kolese.Už ani neviem koľko ich mám v lište,ale nie je ich málo.
     
  16. betr

    betr Pisálek fóra

    2x mys, 3x bobr c++, krtek, oslik oranz, cap - z 8 alespon 1 fajn
     
    evainfo, davidson00 a pajaable tohle ocenili.
  17. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    akci jsem taky nestihla... včera v poledne se mi porouchal net a opravili to až dnes v 11h :( takže jsem už neměla šanci domlít 40 kytek a dodat je do stovky zajícům :cry: no neva, mám všechny dekorky a spoustu BZ a BBZ, nářadí a taky mi padnul jeden výběh a z něj krtci xD jakoby jich nebylo na apríla dost :p z jednoho stromu mi vyskočil papouščí, ten jsem ještě neměla, je hezký :D
    s akcí jsem celkově spokojená... :) jen díky tomu, že jsem upřednostnila děsivku, jsem pak neměla dost času domlít kytice, takže bych příště ocenila, kdyby nám to takhle RT nekombinoval... :oops:
     
  18. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Pěkný podvečer
    ráno jsem dodal posledních 21 kytek a tady je výsledek:
    BZ 20.000, BBZ 35.000, KR 15.000, Kombajn 12 hod a 1 ponožkaxD.
    Celkem jsem dodal 162 kytek takže akce byla pro mě parádní a odměny dobré. Palec na horu za tuto akci. Takových klidně více do roka:p. Jinak musím poděkovat sousedům za posílání dárků hlavně pak
    EVOKU57, která mě dárečkama doslova za sypávala, dík Eviku.

    Fa90, Ba182, Pe5, Spa4, Kvě3, Mar2 AO
     
  19. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Počítám jen prvních 100 kytic:
    1.farma: 160 000 BZ, 170 000 BBZ, 125 000 KR, 3x Orion, 2x Borneo, 4x MJS, 2x bedna XXL, 2x jarní věnec, 3x SK, 2x Zuzino hnojivo, 2x SH
    (z Orionů 2x myš :mad:, další ještě nevím, z Bornea granát XL a pandán XL)
    Naštěstí po stovce ještě padly další 2 Oriony, tak jsem zvědavá...

    2.farma: 180 000 BZ, 155 000 BBZ, 145 000 KR, 2x MJS, 3x Orion, 2x Borneo, 4x SK, 2x ponožka, 1x XXL bedna, 2x 12 h kombajn, 2x 48 h kombajn, 2 zlaté banány!! (cirka z 250 kytic dohromady)
    (z Orionů červený kachník, červené ryby, bobři ++, ostatní jsem ještě nestačila zasadit...)

    Takže já jsem dost spokojená, až na to, co leze z toho tajemna o))
     
  20. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak se mě konečně vyklubaly i tajemničky.Samozřejmě mě při akci padlo hodně BZ,BBZ a KR na všech farmách.SK a různých hnojiv zase tak moc nebylo,zato kombajnu přibylo přes 200 h na každé farmě(to jsem ráda,protože nemám předplatné,něco málo jsem dokoupila a vyjde to i na další akci,jestli ji neodloží).Věnec byl jednou max dvakrát na farmu,ZB - někde 2 někde 4,ale byly tam,bedny 2-3 na farmu a přibyly i nádržky.No a zůstávají výběhy a sazenice.Víc jsem jich získala z vajíček až po akci.Takže 1 farma výběhy 6ks-prasátka or.,bobr C++,krtek,čáp,krávy or. a myš.Baha 5 ks-pistácie,granátovník XL,hvězdný,liči XXL a granátovník XXL.
    Druhá farma-výběh4 ks- lanýže or.,vraní úkryt žl.,čáp a ovce or.Baha- 9ks-kiwi XL,juvie,mombín XXL,2x pistácie XXL,kumquat XL,papouščí,papája XXL a pistácie.
    Třetí- výběh 6 ks-výr. vajec žl,ryby čer.,králík or.,kozy or.,liška a můj první růžový chlívek -krávy. Baha 9 ks-mango XXL,2x hvězdný,delonix,mombín XL,cesmína XXL,pistácie,pistácie XL a granátovník XL.Všechny chlívky(kromě růžových kraviček) mám,stromy taky,ale s akcí jsem velmi spokojená,na Baha se mě všude podařilo postoupit o další level,takže pohoda.Víc takových akcí,tentokrát mě to pěstování vůbec nevadilo. :D;):)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.