Skákavé Velikonoce (2.4. - 8.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dobré dopoledne. Poslední kytice dodána, již nebudu pokračovat, 180 vajíček jsem si vybrala.
    Konečných 8 vajíček : 10 000 KR, 5000 KR, 10 000 BBZ, 5000 BBZ , 10 000 BZ , 5000 BZ , 1 Orion a 1 strom Borneo. Tajemnice dám na plochu asi odpoledne, ted budu pěstovat a zásobovat stodolu.
    Akce opravdu moc hezká, pokud by se RT uvolilo pořádat akci v podobném duchu, bylo by to fajn.
    Za mě pochvala.
    Děkuji sousedům za dárky a současně se omlouvám, že se každý den nedostalo na všechny, vzhledem k možnostem jsem se vás snažila podělit, jak jen to šlo. Hezký den všem. Eva
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte tak ja rozdám kytičky ešte 5 zajkom a končím.S tajnej stajne mi vyliezli mačky a zo sadeničky para orech.Dnes ma zajkovia obdarili 2 x MJZ a zvyšok grajciarmi,BBS a BS.Treba narobiť do foroty čo sa najviac míňalo a to orchidea a tulipány.
     
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    mám kivi a kohouta, och jak já RT blahořečím,
    modíci, vysekněte RT pochvalu, ale ne zas moc velkou, aby jim sláva nestoupla do palice :)
    ale dobrý nápad s aktivní akcí i po splnění a dárky navíc jsou úžasné, díky
     
  4. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Tak jsem na foru asi den nebyla ,jdu se pobavit a co zase nevidim ---mravokarku Violu--prosim te zlaticko tebe to asi bavi,ze ???? rejpani do lidi je jak koukam tve hoby,kde zijes ? nekde na samote u lesa ,nebo se mylim ? bud tak hodna a bud hodna:inlove:,vubec nemusis tahnout se stadem,ale porad se opakovat taky nemusis,ja ctu rada kazdy prispevek,nekery me bavi vic ,nekery min,ale to je muj problem a tak to hned neventiluju a neurazim ostatni ,nechci se te vubec dotknout ,ale zapoj nekdy hlavu, mej se hezky
     
  5. fortunela

    fortunela Pisálek fóra

    velká radost já mám z TS vlky a lišky, ze stromů zatím juvie a mám vysazený ještě jeden strom, tak uvidíme. Pěkná a zábavná hra.
     
  6. dusilka

    dusilka Zelenáč fóra

    :cry:Tak z TS mám jednoho ptáka kivi, ale moje radost byla poněkud ochlazena zjištěním, že ho nebudu mít čím krmit. V krmivu má totiž vavřín, který je dostupný až od lvl 95 a jsem teprve v lvl 91. Samozřejmě ho tím pádem nemohu ani koupit. Sice jsem ve skladě našla 36 vavřínů (jen bůh ví, kde jsem k nim přišla), ale to dá jen 9 kousků krmiva. Takže o kivi si zřejmě mohu ještě asi rok nechat jenom zdát...
    :cry: :cry::cry:
    Tak se omlouvám. Hledala jsem "Kivi" ale měla jsem hledat "Pták kivi", což je v abecedním řazení o dost dál. Kdy už konečně jednou sjednotí terminologii a budou tam jen názvy zvířat. Holubice se též neuvádí jako "pták holubice".
    >:(
    Krmivo je tedy sice zatraceně drahé, ale dostupné. Takže nakonec zase :)
    Enerrko dík za upozornění ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/4/15
    pajaable tohle ocenil(a).
  7. Enerrka

    Enerrka Zelenáč fóra

    Krmivo ale jde koupit:)
     
    dusilka a sisinka tohle ocenili.
  8. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    RT tisíceré díky za krásnou,nápaditou a pohodovou akci bez výpadků,nervování a stresů.Ještě jsem v pohodě stihla svatbu vnoučka i pondělní pomlázku.Opravdu moc velká spokojenost,i akci jsem stihla,tak přeji i všem farmářům ať se jim vše daří,přeji pěkný den.
     
  9. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Mě se akce taky líbila, zas to bylo trochu o něčem jiném. I když z PĚTI Orionů mít ČTYRY bobry C++ je teda mazec :)
     
  10. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Tak mi chybí 2 kytice a zaseto stíhám už jen krátkodobky.
    Chybí mi několik mikrofonů (ty podstavce na květiny) :(. Sousedi jsou všichni červení a nikdo není ol.
    Nemohl by mi moc moc prosím někdo poslat pár mikrofonů- akční vypadávátko -podstavců na kytku?:cry:

    Moc děkuju

    Tribeca*Borghski

    Díky už stíhám :) Jste moc hodní. Moc moc dekuji všem:)
     
    Naposledy upraveno: 8/4/15
  11. Klipka1

    Klipka1 Zelenáč fóra

    Ahojte, akcia sa mi páčila a sadila som aj navyše a vyrobila približne o 40-50 kytíc viac. Dohromady som dostala okrem BZ, BBZ, GR a podobne 4 stajne a 12 sadeničiek. Čo z nich bude uvidím až večer. Posadila som ich až teraz.
     
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

  13. Mrs_Kikůůl

    Mrs_Kikůůl Zelenáč fóra

    Akci jsem jela na pohodu s tím, že nedokončím, ale že to bude jen o dvě kytice, to mě teď trochu štve :)
    Mám už zasazené jen krátkodobky a asi to nevypadne, škoda.
    Jinak z TS 3x žáby a oranžový ovčín.
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak poslední (237.) pugét předán a vyměněn za velikonoční vajíčko. Souhrn dodám, až se z toho vzpamatuji...
    Báječná akce, jedna z těch, na kterou budou hráči ještě dlouho se zalíbením ve svých komentářích vzpomínat!
    Sice mě minuly zlaté banány - asi byly schovány v bedně, kterou mi zajíčci nestačili dodat, ale masa BBZ společně s jedním úkolem (polévka s přáteli - zlatý oslík) má za následek, že po předchozím skoku do dalšího Baha levelu v neděli 5.4. poskočím vpřed na vyšší Baha úroveň i dnes v podvečer při sklizni po plánované údržbě. A to je, dámy a pánové, v této úrovni Baha (264 -> 265 -> 266) už opravdu velmi, velmi potěšující. Jsem zvědav, kolik BBZ mi dala tato velikonoční akce v součtu.
    Opravdu báječné velikonoce na Farmeramě!

    Edit:
    Tak poskok do levelu 266 na Baha se mi podařil již nyní zásluhou stonku. Takže mě teď čeká do dalšího levelu: 2 mega + kousek...
     
    Naposledy upraveno: 8/4/15
  15. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    musim rt take pochvalit za moznost pokracovat i po te stovce. sice jsem musela neplamovane odjet a byla den bez netu takze to skoncilo plevelem a tak jsem to vyuzila malo, ale tahle moznost se mi moc libila. pro me povedena akce i kdyz bez bananu
     
  16. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Vážení farmáři a moderátoři po čtení těchto příspěvků jsem se rozhodla,že napíši jinak, právě to co jiní nepíší........ co jsem v této akci nezískala od zajíčků za celkem 223vajíček ........1x bednu s nářadím a 1x jarní věnec........jinak od všech odměn mám dosti a jsem moc spokojená.........Skvělý rozpis, animace,grafika prostě paráda.U mě celá hra bez chyb a problémů........Mohlo by být více takových, které pokračují i po splnění daného úkolu.Třeba se dočkáme.Kdo ví ???....:) ;)
    Jinak co mě těší nejvíce je to,že jsem na BAHA díky této hře postoupila o 3 levely dál a 2 zlaté banány super zázrak.
    Opět děkuji svým sousedům za posílání držáků na květiny,snažila jsem se také vás prostřídat.
    F89....BAHA186
     
  17. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    Akce skákavé VELIKONOCE se opravdu povedla. Sice jsem jako vždy nezvládla "svázat" všechny kytice, ale ceny za kytičky darované zajíčkům byly zajímavé a hodí se každému. Super... jen více takových vtipných akcí. ZA tuto je rozhodně palec nahoru:):):);)
     
  18. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Tak po dodělání akce jsem zajíčky krmila dál kytičkama a napadalo 110 000 BZ, 25 000BBZ, 95 000KR,Zuziultrahn.4,MJS 2,Kombajn 12h,zuzisuperhn.1, strom borneo 3 z toho byl granátovník delonix a cesmína xl tu jsem nechala na ploše a jeden orion z toho byly oranžový koně,ty jsou v liště.Akce velikonoce se mi líbila a dál už nepokračuji, došly držáky na kytky farmářka HELENIE
     
  19. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj Tavos, děkuju, myslela jsem, že to závisí na vyšším BZ.. tak jsem se spletla.. a stálo mě to hodně KR, když jsem viděla růže na trhu za 33 KR kus a byly po 200 a já po první dvoustovce myslela, že bude lepší je koupit zrovna i na další plochy..
    A pak jsem ještě utratila další KR, když jsem koupila šlechtěnce netopýrů, když po děsivce jsem se moc daleko na to jejich šlechtění nedostala a viděla, že to bude na dlouho a stonek by byl fajn.. A tulipány, co jsem dala na trh za větší, cenu, mi už nikdo nekoupil, takže jsem ztratná o polovinu toho, co jsem měla předtím (měla jsem přes 800.000 a teď mám jen něco přes 400.000).. :((
    A navíc jsem po poslední sklizni dala mlet kytice, když jsem už konečně měla na ně napěstované další potřebné kytky, ale s tou dlouhou dobou mletí budou hotový až pár hodin po akci a už je nebudu moci dodat a bude za ně jen pár - málo BZ a KR.. tak to mi je líto..

    Na Baha mám lvl 39 - takže nic moc.. :(

    Pajda - zkoušela jsem se přihlásit přes ruštinu - ale žádné modré vejce mi taky nevyskočilo.. takže jsem je tu neviděla..
     
    Naposledy upraveno: 8/4/15
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  20. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Zdravím, také se mi tato akce líbila,zajíčka jsem krmila po celou dobu akce, jenom jsem nedostala nářadí, jinak 2x banány, ani nevím kolik myší, díky BZ jsem postoupila do dalšího levlu, na baha dokonce 2x, stále jsem na zajíčka volala aby mi dal banánky, už jsem se musela smát ale také jsem měla místečko kde se mi zdálo že mi dává víc.... , také jsem obdržela víc než 200 hodin kombajnu,
    za tuto akci dávám 1, příjemnou hru Alena
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.