Skákavé Velikonoce (2.4. - 8.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Casey27: dodává se vždy 1ks kytice, to číslo 5 je aktuální počet kytic ve stodole a tudíž je opravdu i 100 odměn.
     
  2. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak to prrr, hošánku...na košíky to bylo vyrovnaný, takže nedělej v každém vlákně z Twinulky lumpa :p Tobě jestli košík, tak jedině na houby a na ty je o Velikonocích ještě brzo.
    Nakonec jsem vydělala nějaký prachy na tulipánech, takže na to, abych jela slepice kvůli hnoji jsem se vybodla.
    P.S: Chlapi, máte už pomlázku?

    Prosím o překlad, když čínština ti připadla, že navádím na porušování pravidel xD
     
  3. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Casey27: Neboj, takovej pech mít nemůžeš, páč pak by nezbyla žádná samolepka pro mě a s mým "štěstím" mě určitě nemine. Ledaže by jich měl RT připravených 100 pro každýho farmáře :inlove:

    Na akci se těším, v popisu vypadá docela zábavně - rozhodně zábavněji než předpověď počasí a opruzná rýma, co se mi dneska rozjela. Sice budu muset pořešit tulipány, mám jich jen tisíc, ale to nebude problém. Jen doufám, že nezapomenu na tu děsivku. Stává se mi to docela často. Pak zjistím, že jsem si ráno na hlavní natelila něco na celý den :cry:
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Asi se to probiralo, ale je nejaky duvod, proc vypinat zajice?
    Teda jako ze zajicu je omezeny pocet (celkem), protoze pokud ne, tak proste pockaji, az jim dam kytice co vyrabim, ne?
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Casey27: jak 100 nálepek? Neboj 100 jich nebude. Pár jich bude nahrazeno 5tis. KR a hromádkou bezpárných ponožek pro stromy.
     
  6. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    Čauky. Tuli. téměř dopěstovány, je ještě dost času na dlouhodobky. Cosičko vyděláno. A už se "těším" na 2 - 100 nálepek. Krtci - super! Obvzvlášť při ranní sklizni bez kombajnu. Výbuchy hlíny a hlavně chlívků neměly chybu. Snad se obejdu bez tiku. Už to napravuji zklidňujícími prostředky. Jo, to klapne....
     
  7. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Já bych bral spíš 100x ty ZB :DDD Jako nálepku taky ale jedna stačí :) Už to teď chápu a o to víc se těšim na akci :D
     
  8. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Akce hezká, ale reálné Velikonoce budou prakticky bez internetu. Jedem zítra, vracíme se v pondělí, kolik toho z této akce stihnu? :D
    Kdo bude hrát, ať se mu podaří až do konce :)
    VESELÉ VELIKONOCE VŠEM!!!
     
  9. bmv2596

    bmv2596 Perspektivní autor

    Tak jo Tenisto, můžem si dát soutěž. A kdože bude mít víc nálepek? /No...., i když s těmi 100 - či co body to asi vyjde nastejno/.
     
  10. -Smerfík-

    -Smerfík- Pisálek fóra

    klasicke ferove jednani.. spustime akci polovicni pomocniky.. po akci ...a budem delat "Fuciky" o tom co bude nasledovat... ovsem ten krtek ten se fakt poved.. hezky aprilove... vtipne, zabavne, napadite.. kloouk dolu RT
     
    helca16113 a Hrnkajda tohle ocenili.
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já nevím, jak ty, ale já jsem měla za to, že jsem prošvihla poloviční pomocníky, neb byli od 31.3. do 1.4. (A taky jsem měla za to, že dnes není tolikátého, co je).:p
     
    helca16113 a Hrnkajda tohle ocenili.
  12. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Taky mi není jasné, proč by se měli zajíci vypínat.

    Jinak to vypadá zábavně, teda až na ty hory pěstování. Je to zase něco trochu jiného. Akorát by to chtělo delší pauzu mezi akcemi, aby se dalo v klidu dopěstovat kytky i zvěř do zásoby na příště. Mám toho ve stodole pořád míň. :)

    A teď ještě mi chybí tulipány, které už do začátku akce nenapěstuji, protože za chvíli rozhodím po všech polích dlouhodobky.
     
  13. 7ketty7

    7ketty7 Pisálek fóra

    zajímalo by mě, co se stane s mojí farmičkou,když třeba nebudu plnit ,,,, skákavé velikonoce,,, nebo nějakej jinej ukol,,já se hodně zaměřuji na družstvo a ukoly v něm
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    akce vypadá skvěle ... se na ni těším :D ....
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    7ketty7:Akorát na tom vyděláš, když budeš pěstovat požadované rostlinstvo a vzápětí ho prodávat a když budeš vyrábět třeba dýňovku nebo MJS.
     
    helca16113 a Hrnkajda tohle ocenili.
  16. pistule

    pistule Aktivní autor

    Těch akcí je tak moc, že než stačím usadit chlívky, tak už je musím zase házet do lišty. Nestíhám plnit úkoly, z kterých mám bonusy pro další akce. Tuto akci vezmu hodně zvolna, spíš abych zjistila, jak funguje - je to změna. Zase něco vyházím na lištu, ale spíš se zaměřím na půlnoční rostliny, i když o velikonocích půjde ztěžka i to - díky návštěvám. Nemůžu se uklidit na celé velikonoce k PC. A navíc mně nějaký magický stonek může být ukradený, když ho nemám. A zase mletí ve mlýně, když potřebuju mlít SK na další šlechtění. Ještěže mám namleto dopředu na BAHA, tak tam těch pár kytic, co napěstuju plodiny, semelu. Přeju hodně zážitků těm šťastnějším, co mají větší plochy na pěstování.
    A kdo vymyslel ty krtky? Někdy se zblázní, že mi vystřílejí kompletně celé pole včetně chlívků, všechno to lítá a zdržuje, ale když mi explodovala klec s papouškama, tak mě to docela naštvalo. Ještě že to ti moji doma neviděli. :c( "Krvák" jak na Nově ve zprávách.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Když obdaruji všech 16 ušáků kyticemi, za jak dlouho se vlastně objeví další? Nějak jsem nato v diskuzi nenarazil! Dá se předpokládat,že to bude jako kdysi s vejcemi a budou chodit po 10-15 minutách? Takže by teoreticky stačilo každou hodinu obdarovat 16 zajíců a za 6 a čtvrt hodiny je vymalováno?Vypadá to nějak moc jednoduše.Spíše se mně zdá,že po těch 10- 15 minutách příjde jeden zajíc na celou farmu. Mám takové neblahé tušení,že stěma zajícama to bude pěknej vopruz,stejně jako kdysi s vajíčkama(ty šly aspoň posílat jako dárek sousedům).No necháme se překvapit, za pár hodin uvidíme!:music:
     
  18. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    No já to vzdávám v pondělí nastupuji do nemocnice a budu tam asi 1 týden.
     
    Naposledy upraveno: 2/4/15
    kristinabesinova, Hrnkajda a Jonsdorf tohle ocenili.
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Pěkné ránko plantážníci...
    Akce vypadá lépe než jsem o ní slyšel.
    Ale myslím, že si dám i tak pohov.

    Dám přednost živé zábavě a přátelům.
    Minulý rok jsem dělal blbouna, letos si pomlázka užije své.
    :D
    Tak, veselé velikonoce všem!

    [​IMG]
     
  20. toibf

    toibf Rádoby autor

    Akci plnit nebudu, jednak z nedostatku času a ani mě neoslovila, podobné akce na náhodnou výhru z několika možností u mě končí ve většině případů ziskem BZ a ty mě zase moc neberou, takže všem co budou plnit, přeji úspěšné plnění akce se ziskem vašich očekávání.
     
    helca16113 a Hrnkajda tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.