Skákavé Velikonoce (2.4. - 8.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Ahoj,trochu tulipů a orchidů dopěstuju,ale kolik namelu kytic je ve hvězdách,pátek,sobota mám šichtu,v pondělí vložák ,úterý mám svoji denní,tak nevím, minulou akci jsem vynechala a zcela upřímně jsem byla mnohem klidnější,asi tuhle pojedu piánko,odměnu určitě nějakou získám,tak to je dobrý,bohužel zase děsivka vychází na moji noční směnu,já snad toho Braculu nedodělám,ach jo,jinak fajn hru.Čus:)
     
  2. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Akce se mi moc líbí, farma nachystána na začátek akce :) už jen počkat na začátek akce a sklidit :D
     
  3. slootr

    slootr Baron fóra

    tenista99: Já doufám, že to bude kombinované. Tedy například nálepku dostanu max jednu, aspoň teda pevně doufám. Ostatní by mi víckrát nevadilo. Ovšem "vyhrát" třeba šest nálepek, to by mě asi trefilo. :)
     
  4. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    asi jsem natvrdlá, to zapnutí a vypnutí velikonočního zajíčka má jaký význam? Jestli jsem dobře pochopila, bude se ukazovat po celou dobu akce a my mu budeme dávat kytice. Proč by se měl tedy vypínat???Všichni jste tady nadšení z akce, mě zase moc neoslovila:eek:... už hraji farmu 5let...stonky už mi začínají vadit...odměna mě zajímá jen ta, co dává BBZ,aspoň zatím, protože nikde jinde nevidím žádnou inspiraci, lišty mám přeplněné stromy,chlévy,výrobnami i dekorkami , ale samozřejmě budu plnit i když částečně, jelikož jsem 3 dny na chatě. Jediné, co mě mrzí, že přijdu o děsivku, ale nedá se nic dělat.
    Akci beru jen okrajově,už mě nebaví to věčné pěstování ,ale všem přeji perfekní odměny z vajíček a aby jste zdárně akci dokončili.;)
     
  5. amanda777

    amanda777 Zelenáč fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    taky mi vyskakuje krtek,zmizne mi stáj ,zase se vše vrátí na původní místo a tak pořád do kola........amanda
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/15
    blondmary tohle ocenil(a).
  6. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Akce vypada zajimavě, herní prvky donutí hráče aspoň trochu myslet, vypadávátek není až tolik potřeba, a akční kytky snad stihne napěstovat každý. Grafika vypada super. jsem zvědavý na další efekty kolem

    Takže zatím chválím..... a uvidíme ve středu jak moc se to celé povede
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj ondra_k, určitě uvidíme ale řekla bych ve čtvrtekxDxDxDJinak akce se mi taky zatím líbí
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  8. gereta

    gereta Pisálek fóra

    taky mě ty krtci ssssssssssssssssssssštvou,doufám,že brzy zmizí !!!!!!!!!!!!!!!!
     
  9. karolinka

    karolinka Zelenáč fóra

    Na akciu nebudem mať čas,pretože je sv trojdenie, treba sa venovať sebe, upratovaniu a cez Veľkú noc hosťom a šikovným šibákom!
    Prajem všetkým požehnané Veľkonočné sviatky!
     
    Hrnkajda, bursuk59 a bmv2596 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, čemu se divíte? Krtkovi? Je přece 1.duben apríl proč by si krtek nemohl zařádit na farmě, zvlášť když to co rozvrtá vrátí zpátky :) A jednou za rok se podívá i na Baha a na ostrov. Na zajíčky (zaječice) se těším a kytku jim dám rád

    -pechfógl-
    nepřeháněj, zajíci nemají zobák:D počkej do zítřka však ti ukážou co dovedou
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak vám pro pobavení sděluji, že na jednu kytici bych měla.
    Ti zajdové: Budou vyskakovat nepravidelně jako krtci u Renza - a po chvíli, když je nestihnerte utlouct kytkou, zase zmizí? Nebo trpelivě vyčkají, než jim hodíš něco do zobáku?
     
  12. JZDSlušovice1

    JZDSlušovice1 Pisálek fóra

    Ahoj všem , krtka můžete v nastavení vypnout .
    Mě by spíše zajímalo , jestli si zajíček vezme 1 kytici a dá 1 vajíčko nebo třeba 10 kytic a zanechá 10 vajíček .
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  13. Nefertiti...

    Nefertiti... Pisálek fóra

    Tak to napíšu znova,mooooc se těším.Jinak nevím co kdo nemůže chápat,je to vysvětleno skvěle,pochopila jsem to napoprvé a to jsem přírodně blond... :-D Všem přeji poho akci a klidné Velikonoce
     
  14. evca190

    evca190 Vážený autor

    Farmu jsem nachystala na zítřejší akci, tak uvidíme kolik toho stihnu ;) Jsem v práci od nevidím do nevidím, ale nějak to udělám :p Co bych pro farmu neudělala :music:Závislost je hold závislost ;) Tak ať vám to všem pěkně padá a mějte se fajn ;)
     
  15. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    zase žádné hvězdičky?
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak to považuj za fatální chybu a uvidíš, že to prohraješ na celý čáře. Děsivá nerozvážnost ... :p.

    Teď se mi povedlo zalít pole ve stejným okamžiku, kdy vylezli asi 4 krtci. Naprostá pecka, to je lepší než topit koťata, ti krtci u toho topení se nádherně chroptí ....

    Na akci se samozřejmě moc těším, ještě zkusím přemluvit Twin, aby mi koupila za svoje peníze košík, mám pocit, že mi jeden dluží z 2012 :)
     
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    slootr,casey27 - No asi jo taky bych nechtěl 6 nálepek :D Ale třeba 10x2 banány to by bylo ok :D Ono mě zmátlo toto oni to tam píšou na začátku - 100x náhodná odměna z velikonočních vajíček
     
  18. Ria30.

    Ria30. Guest

    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  19. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    casey - a jak jsi přišel na to, že dostaneš za pět kytic jedno vajíčko, já to tam jaksi nikde nevidím, ale možná jsem slepý, řekl bych, že vajec dostaneš 100, aspoň tak je to napsáno, a tudíž ti šťastní dostanou 200 ZB a ti co budou mít smůlu 100 nálepek :)
     
    Hrnkajda, švestinka a slootr tohle ocenili.
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    mithrandilka77: opravdu jen tipuju a beru to dle obrázku v ofi, kdy je u zajdy možnost splnění dodání dokoupením a je zobrazeno 5ks kytic. Je ale pravda, že je pak napsáno to, co zde vložil tenista 100x náhodná odměna z velikonočních vajíček. Ale představa, že máš například 30 nálepek je taky divná :-D a to co jsem psal mně připadne logické. Nechcu tady plašit a vařit z vody, tak se tedy ptám někoho z mod.... dodává se zajíci 1ks kytice a je odměn 100, nebo se dodává 5ks a je odměn 20? Díky za odpověď a omluva za případný zmatek.

    pajda361: Díky za info a omluva za zmatek... dnes asi nemám svůj den :-D Předchozí příspěvek mažu, ať nikoho nemate. Takže už vím co dostanu za akci.. 100 nálepek :-D
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.