Skákavé Velikonoce (2.4. - 8.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ..:: Skákavé Velikonoce ::..

    Prostor pro vaši diskuzi.

    Oficiální oznámení
    [​IMG]
    Akce začíná 2.4. od 14:00 hod. a končí 8.4. ve 14:00 hod.

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Novinky
    [​IMG]

    Plodina...
    Na začátku akce dostanete 10 ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodiny je možné sít na všech plochách, kde se dá umístit pole.
    Doporučení: než začnete plodiny zpracovávat, vždy nejprve zasejte.

    Velikonoční lilie
    [​IMG]
    Základní čas: 5:00
    Základní zisk: 48 BZ/48 BBZ na Bahamaramě
    Od levelu: 2
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé velikonoční lilie vyměněny 1 ks = 5 BZ + 5 kr.

    Při sklizni nám budou vyskakovat na všech plochách kromě Parku a Ostrova pokladů...

    Držáky na kytici
    [​IMG]
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x držák na kytici.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Také je můžete zakoupit v Nákupním centru > Sezónní zboží
    1x držák na kytici = 2 FL
    50x držák na kytici = 85 FL
    100x držák na kytici = 150 FL
    150x držák na kytici = 200 FL
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé držáky na kytici vyměněny 1 ks = 25 BZ a 25 kr.
    Budou potřebné na výrobu velikonočních kytic.
    [​IMG]
    Velikonoční kytice vyrobíme ve mlýně (na farmě i na Bahamaramě), na výrobu 1 ks je potřeba 150x velikonoční lilie, 6x držák na kytici, 30x orchidej, 30x tulipán. Základní doba výroby 1 ks je 20 min., turbomlýn ji zkrátí na 10 min.
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé velikonoční kytice vyměněny 1 ks = 300 BZ a 300 kr.

    Dále si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezonní zboží

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše až když se peníze převedou a to jen pokud bude košík po tuto dobu stále v prodeji.)


    Malý velikonoční koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,59 € (nákup přes SMS) nebo 1,99 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    80x velikonoční lilie
    15x držák na kytici
    25x superhnojivo
    15x Zuzino superhnojivo
    1x jarní věnec

    Střední velikonoční koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 65 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 4,99 €
    [​IMG]
    170x velikonoční lilie
    40x držák na kytici
    55x superhnojivo
    30x Zuzino superhnojivo
    3x jarní věnec

    Velký velikonoční koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 129 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 9,99 €
    [​IMG]
    400x velikonoční lilie
    85x držák na kytici
    125x superhnojivo
    75x Zuzino superhnojivo
    5x jarní věnec

    Nyní víme co máme pěstovat a co nám bude vyskakovat při sklizni, případně jak si přilepšit. Dále si popíšeme dodávání...

    Ve městě na náměstí uvidíme…
    [​IMG]
    po kliknutí nás hra přesměruje na hlavní louku, protože tentokrát budeme akci plnit přímo na svých farmách. Na hlavní louce, divoké louce, lesní mýtině a Bahamaramě se bude objevovat velikonoční zajíček, kterého obdarujeme vyrobenými velikonočními kyticemi. Na každé herní ploše mohou být v jednu chvíli maximálně čtyři velikonoční zajíčci.
    [​IMG]

    Po předání velikonoční kytice zajíček zmizí a zůstane po něm velikonoční vajíčko. To následně odklikneme (nebo po chvíli zmizí samo) a objeví se informační okno s odměnou, kterou jsme z vajíčka získali.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Z každého vajíčka získáme jednu z následujících odměn:
    • 5000 BZ
    • 10000 BZ
    • 5000 BBZ
    • 10000 BBZ
    • 5000 kr.
    • 10000 kr.
    • 2x superhnojivo
    • 2x Zuzino superhnojivo
    • 1x Zuzino ultrahnojivo
    • 1x superkrmivo
    • 3x superkrmivo
    • 1x bedna s nářadím XXL
    • kombajn na 12 hodin (aktivuje se hned)
    • kombajn na 48 hodin (aktivuje se hned)
    • 1x mrkvovo-jablečná směs
    • 1x jarní věnec
    • 1x podivuhodný bahama strom "Borneo"
    • 1x podivuhodný výběh “Orion”
    • 2x zlatý banán

    [​IMG]
    Dodáváním velikonočních kytic zajíčkovi současně plníme hlavní část akce. V levém horním rohu uvidíme ukazatel, který se bude postupně zaplňovat tak, jak budeme darovat velikonoční kytice zajíčkovi. Na tomto ukazateli si rovněž můžeme vypnout/zapnout objevování zajíčků na farmě pomocí zaškrtávacího tlačítka.
    [​IMG]

    Kliknutím na jednotlivé bedýnky si můžeme prohlédnout odměny, které získáme při splnění určeného počtu darovaných kytic:

    10 dodaných velikonočních kytic
    Vyvalené vejce
    [​IMG]
    co 12:00 hod. 1075 BZ/BBZ, velikost 1x2

    30 dodaných velikonočních kytic
    Jarní úklid
    [​IMG]
    co 10:00 hod. 1700 BZ/BBZ, velikost 2x2

    60 dodaných velikonočních kytic
    Velikonoční radovánky
    [​IMG]
    co 12:00 hod. 1100 BZ/BBZ, velikost 1x2

    100 dodaných velikonočních kytic
    Řada na magickém stonku
    [​IMG]
    Kouzelná moc: jednorázový bonus 70x váš level BZ, 51x váš Bahamarama level BBZ, bonus: zkrácení času dekorací o 5 % po dobu 1:00 hod., další aktivace: 24:00 hod.

    Co je potřeba:
    15000x velikonoční lilie, 600x držák na kytici, 3000x orchidej, 3000x tulipán

    Co můžeme získat:
    100x náhodná odměna z velikonočních vajíček, 3x dekorace, řada na magickém stonku

    Přejeme hezké velikonoční svátky.
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na první pohled hezké. Doufám že se mi zajíčci nebudou skrývat...:)
    ... a nejlepší odměny TS, pomocníci, bedny XXL též...

    Malá otázka: Půjde předávat kytici i v okamžiku, kdy bude mít hráč splněny ty postupové úkoly nebo se pak zajíčci přestanou ukazovat?
    Závisí na tom herní strategie - možná by se v případě trvalého ukazování zajíčků během akce vyplatilo zkusit napěstovat více akčních kytek a vyrobit více pugetů...

    Tak otázku beru zpět: Je uvedeno maximální možné množství 100 předaných pugetů. Škoda - mohl to být docela pěkný velikonoční vejvar.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
    blondmary, anickamalirka a Hrnkajda tohle ocenili.
  3. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Akce je zajímavá, ale bohužel po celou dobu akce budu bez netu. Omlouvám se všem svým sousedům, že nebudu posílat vypadávátka. Všem farmářům přeji ať se jim daří.
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  4. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Zase akční rostlina?! Fakt nejsou schopni vymyslet něco jiného? A další řádek v nebi?! Bylo by to hezké, ale jen kdyby se to už konečně dalo sklízet kombajnem! Takhle si 100x rozmyslím, jestli do toho půjdu, opravdu mě to už přestává bavit....
     
  5. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Super,už se těším.......
     
  6. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    ty nálepky si můžete sločně řečeno NECHAT :)... :D takový... x) a už pšt, tady to smrdí banem ... tak uvidíme kolik bz vyfařím :)
     
    hrobinh tohle ocenil(a).
  7. Luteka

    Luteka Zelenáč fóra

    Mě se akce líbí a určitě do ní půjdu ;) Zase trochu změna oproti ostatním akcím a těším se na hledání velikonočního zajíčka ;)
     
  8. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    jo, jo ... příspěvek je tady 15min a na trhu už není ani jedna lilie ani tulipán ....
    jinak číhání na zajíce bude asi zajímavý .... kdo ví, jestli tam bude pokaždé, když vlezeme do akce nebo nebude ???
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  9. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Jupííííí......super akce na kterou se těším.........
     
  10. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    To si moje stromy moc neužijí klátění ve větru, když už zítra zase půjdou pod pilu.
    Já se taky těším...ale na to, jak si zapnu objevování zajíčků a najednou mi u dveří zazvoní nějaký dvacetiletý zajda, že jde předčasně na koledu :pxD
    A 2x zlatý náhodný banán...no třeba budu mít i kliku.
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Mám dva dotazy-vypnutí a zapnutí se bude vztahovat jen na celou FA nebo i samostatně na jednotlivá pole a za jak dlouho po znovu zapnutí budou zajíci opět vyskakovat.Děkuji
     
    Kokotík, Hrnkajda a strimfla77 tohle ocenili.
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Já mám tedy jeden dotaz. Může mně někdo jako naprosté lamě, tedy polopatě vysvětlit, jak bude fungovat bonus z řádku zkrácení času dekorací o 5 % po dobu 1:00 hod? To znamená že po odkliknutí se mně časy u dekorací zkrátí o 5% a už tak zůstanou do "uzrátí", nebo jen po dobu té jedné hodiny a pokud v té době "neuzrají, tak se zase prodlouží? Aby to nebylo jak u mlýna a bonusu na mletí? Bonus můžu odkliknout před sklizením dekorací když jsou hotové a jak sklidím, tak naskočí zkrácený čas, nebo když už čas běží... tedy po sklizni? Jsou to celkem podstatné informace.

    EDIT: ještě jedna věc... týká se bonus i mazlů, když spadají mezi dekorace.... zkrátí mně třeba vránu z 12hod o 5%? Díky za odpověď.

    EDIT2: Ahoj pajda361. Jedná se mně hlavně o ty mazlíky, zda se to vztahuje i na ně? Pokud ne, tak to ostatní už je mi jedno, protože bych stejně čekal na vrány. Pokud se to vztahuje i na ně, tak to ostatní už si nějak otestuju v reálu zda to půjde tak jak bych potřeboval ,-D Díky za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
  13. quanni

    quanni Zelenáč fóra

    Geniální akce, ještě nezačala a už mi vydělala 400k za kytičkyxD
     
    bursuk59 a Hrnkajda tohle ocenili.
  14. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Moc pěkná akce,už se těším.
     
    farmaEviky, mirae a Hrnkajda tohle ocenili.
  15. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Super že se dá mlet i na BAHA.
    Nezapomenout na předpřípravu na vyskakovátka.
    To zas bud stížností.
     
    bursuk59, Pavlahan a Hrnkajda tohle ocenili.
  16. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, vypadá to moc hezky, těším se, bude to napínavé až do poslední kytičky :).

    Casey: předpokládám, že to bude fungovat klasicky, tzn. odkliknu stonek, a pokud v době jedné hodiny sklidím dekoraci, tak bude její čas uzrátí do další sklizně o 5% kratší :)
     
    bursuk59, danielaloblova a Hrnkajda tohle ocenili.
  17. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    chci se zeptat skáče vám někomu na ploše krtek?? z krtince???
    co to je???

    a taky nerozumím tomu jak to bude s tím stonkem, viz příspěvek Casey
    Díky za info
     
    Ptule a bursuk59 tohle ocenili.
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude super.Škoda,že je i v sobotu i děsivka.


    Farmerama 95+ *** Bahamarama 230+
    farmařím od 5.10.2010
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Casey27,

    zatím na tvojí otázku odpověď neznáme, zkusím ji získat ještě dnes.


    Edit: odpověď najdeš zde
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
    anickamalirka tohle ocenil(a).
  20. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Tak jsem si pročetl celou akci, myslím, že je zvolená dobře, ani ta děsivka v sobotu moc nevadí, na akční plodinu a ty dvě plodiny ze stodoly v požadovaném množství stačí necelých 48 hodin. Ale zase ta odměna, no jak se vyjádřit slušně, poslední dobou mám pocit, že je nějak přeřádkováno jemně řečeno. Čím dál víc se hra ubírá směrem od přemýšlení co a jak zasadit, vypěstovat, vychovat k bezduchému projíždění desítek stran nebe a odklikávání. Kombajn na nebe nic neřeší z důvodu různých řádků (děsivka, baha, šlechtění atd atd). když už nás milý RT tolik zásobuje řádky, měl by nám je alespoň srovnat od nejkratšího k nejdelšímu v milovaném nebi. Jinak za mě palec nahoru za tuhle akci. Zejména za využití obou mlýnů.
    Ale co si neodpustím je to, že RT mohl dát jako odměnu jednoho VELIKONOČNÍHO KRÁLÍKA.
    :p
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.