Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Třetí pokus za 20 bodů, byl jednoduchý, ale nějak mne to přestává bavit a odpískám to už dnes, nasadím si na noc už expertní plodiny ;)
     
  2. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahoj Skali - mám len Šampión zberu - platina,
    na strome som Žijúcu legendu ešte neaktivovala,
    nevedela som si dobre predstaviť jej prínos,
    dík, že si mi odpovedala :)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    dingičko - v Debatním koutku je složka "Jak na vypadávátka" rady a zkušenosti, to si přečti a bude ti to určitě jasnější ;)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dingičko - pokud nemáš aktivovanou Ž. legendu, tak je třeba mít při sklizni na plochách pohár/y - nejlépe poháry stěhovat, protože účinkují jen na té ploše, kde jsou umístěné (pokud jsou už vložené na stromě moudrosti, pak účinkují na všech plochách). Bude dobré, když se zaměříš na navýšení procent těchto pohárů - tzn. plnit úkoly v družstvu Výstava a Chovateľská súťaž.
    Stěhování pohárů: Před sklizní na ploše umístíš poháry. Obnovíš stránku F5, potom sklidíš plochu, poháry zbouráš do lišty. Přejdeš na další plochu, umístíš na ní poháry, obnovíš plochu F5, pak sklidíš políčka, poháry zbouráš....a takto postupuješ na všech plochách, kde vypadávají padátka.
    (Až budeš mít poháry na stromě moudrosti, tak ti toto stěhování odpadne ;))
     
  5. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Jó akce dobrá lahvinku božolé a jde se skládat co vyhraju se uvidí.
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ten Sheldon je opravdu tydýt ... mohl dát klidně ty upgrady ČKD na první dvě místa a pak si zbytek těch svých plánů nabouchat
    do trenek .... Stonek je bída s nouzí, takže po dvou kolech mohlo být hotovo :music:
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    radyn.m Jasan, ty je snad nemas malovany? :D

    EDIT: bbowling Pak bys zase nadaval, ze tam toho ma vic, nez ty! :p
     
    Naposledy upraveno: 13/2/19
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tohle mně bude opravdu bavit! Rovných 10:48!:cry: Že sem úplně b.l.b.e.j. sem věděl,ale až tak,to teda ne!xD
     
  9. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak jsem také vyzkoušela,zjistila,že mi to nejde,tak to ani pokoušet nebudu a s úsměvem odložila do nenávratna a končím,bez rozčilování,že to nestihnuxD A mám to vyřešeno.Kdo se do hry pustil,gratuluji a držím palečky.;)
     
  10. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    V obou hrách jedu stonek. Tady mohlo být víc superkrmiva pro pro šlechtění v druhé hře, ale není. Takže nehodlám těžce nahamouněné SK z předešlé hry zbůhdarma vypráskat na nějaké pralesní opice.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ha, právě rozpěstovávám prvních 100 napěstovaných kytek... kdo má víc, dobře mu tak... 8)
     
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kdepak, blbej nejsi, já to zkoušel na jiných farmách a ani jsem to nedohrál ... sbalil jsem 8 bodů a odhlásil se. Asi napěstuju na 10 pokusů a zkusím to ... pokud to nepůjde, tak na to zvysoka sörü a počkám si až se fabriky budou dokupovat za FL.
     
  13. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji Skali
    bbowling

    ***odstraněna zbytečná citace

    Hoši klid. Dejte si panáka na posílení invence, chvilku se zamyslete nad věčností chrousta, pošlete zdravici hradní ovci a uvidíte - začne vám to tam skákat samo.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/2/19
  14. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Jasně, už si na ně chystám pastelky :D, zítra po šichtě se vrhnu hned na první desetitisícovku vybarvování xD
    edit: první pokus skládačky byl nějakej podezřele lehkej -.-
     
  15. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tak na první darovaný pokus to nebylo špatné, jak vás tak čtu, vidím to na "první vyhrání z kapsy vyhání". Ale přestanu vás číst, nebo ty největší stresaře, myslím, že o život nejde. Každopádně se mi to líbí a hlavně to není o náhodě, jako byly minule kostky. Hodně štěstí a trochu klidu, půjde to líp :)
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    larelay, já si taky říkám "Klíííd!" Ale ono to asi nefunguje, dyž nemám ten moravskej kroj, navíc, ten mužskej se mi moc nelíbí... nevešla bych se do gatí... 8)
     
  17. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    navod nefunguje navod na maximalizaciu zisku bodov v minihre:
    ukladajte od najvacsich dielikov a hlavne sledujte uplynuty cas, ak sa blizite k 1. minute, a ulozenie vsetkych dielikov je v nedohladne, vzdajte to, rychlo ulozte aspon najvacsie 4 dieliky a do casu 1:15 stlacte tlacitko odoslat - a dostanete 17bodov. Ak ste pomalsi tak cas kedy hru vzdate si nastavte skor. Hlavne davat pozor na to aby bola hra ukoncena skor ako uplynie 1minuta a 15 sekund.

    Toto samozrejme neplati pre masochistov a hracov s neobmedzenym casom na hranie, ktorym KFC nedovoli ukoncit hru inak ako so vsetkymi ulozenymi dielikmi a pocet ziskanych bodov je nepodstatny :D
     
    Naposledy upraveno: 13/2/19
  18. ladik11

    ladik11 Pisálek fóra

    tak nejak mi to nelaze do hlavy prvni za 20bodu a ted 3x za 7 bodu a nikdy mi nesel dodat posledni a to tu nekdo pise ze minimum je 17 bodu co muzes dostat a to sem ukoncil vzdy do minuty
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    272 pajdátek na začátek to je slušný uvidíme kam až se dostanu chtěl bych se alespoň přidrápat na stonek
     
  20. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Zajímalo by mě, kolik různých druhů miniher tam dali? Nebo se po nějaké době neopakují?
     
    evainfo, bursuk59 a jirinasinova198 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.