Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. zdarsky79

  zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

  S klidem vynechávám nebudu blbnout u každé skládačky pět minut,možná i víc a opět pěstovat tisíce kytek, za tuhle cenu stonek a odměny klidně oželím.
   
 2. Trepifajksl

  Trepifajksl Polobůh fóra

  První sklizeň 516 - juta se pochlapila. Na vedlejších se činil šafrán 360/326. Všechny skládačky(na všech farmách - tedy 3) za 20 bodíků. Uvidíme dál.
   
 3. matlafous123

  matlafous123 Živoucí legenda fóra

  kaolín11 92.800 kytek a 8.800 padatek...., takze presne jak rikas - s prstem v nose a druhej si dloubnem do voka, abysme ho nemohli valit, jak nam to jde o_O:D
   
 4. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Taky mi to jde jak koze pastva, měla jsem asi tří minutovej pokus a ztratila trpělivost, tak za 7 bodů, budu si strkat ty prsty do očí, valím bulvy a nic platné xD
   
 5. Bezejmenný

  Bezejmenný Ikona fóra

  Jestli pojedu svým obvyklým stylem, tak dolezu tak do půlky té tabulky. Kytka tentokrát neroste zrovna nejkratší vhodnou dobu, a natahovat budíka nebo vstávat v divnou dobu kvůli sklízení nebudu určitě.

  EDIT : ééé tak můj omyl. Spletl jsem si kytku s tou na BAHAMCE. Tadle roste 6 hodin, takže bych měl udělat klasické 4 otočeky denně.
   
  Naposledy upraveno: 13/2/19
 6. evik.chemik

  evik.chemik Aktivní autor

  Za mě palec nahoru, tohle je hra podle mého gusta, musíme zapojit i ,,šedé buňky'', ne jen pěstovat do zblbnutí, i když na dokončení je potřeba ,,nemalé'' množství.Takovéhle hry- Labyrint nebo hledání předmětů v obrázcích, dortíky, Vikingové... jsou to, co mě u téhle hry drží :)
   
 7. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  Nelíbí se mi to ani trochu, špatně se mi přemisťují jednotlivé dílky, nedají se pořádně chytit až na poněkolikáté a moc mi to nejde. Půjdu, kam dojdu, ale bez velkého nadšení. xDxDxD
   
 8. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  mamča: pusť na ně veverky, balíčky drží pěkně ,-)))) však ono to půjde, dnes je na farmách velký nával ,-)
  A vůbec, lidi oblečte jarní šaty čiší z vás zima ,-))
   
 9. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  hansicek
  Tak to jsi na omylu! Jeden pokus na cvičné farmě,to bylo asi za 10 vteřin.Pak na hlavní už navostro a to sem dal již za zmiňovaných 4:28! Ještě tak u toho fotit,to bych skládal doteďka.:cry:
   
 10. dingičko

  dingičko Vycházející hvězda fóra

  Nuooo, mne sa podarilo získať z dlhodobiek, chlievov, stromov, výrobní "až" 114 dosiek. Keď si tak čítam, koľko vám tu napadalo....mám len level 93 - je to preto ??
   
  bursuk59, jirinasinova198 a burds tohle ocenili.
 11. burds

  burds Polobůh fóra

  Po 4 hrách 67 bpdů.Fakt záleží na obrázku.Něco je lehké a něco složité
   
 12. Bezejmenný

  Bezejmenný Ikona fóra

  dinqičko : to není tím. Je to otázka náhody.
  Bowling, Casey a kaolín mají nastavené jinak náhodné číslo a mají každý 8 000 johnů citronů. My ostatní jsme na tom hůř.
  Já mám třeba z celé farmy 288 padátek.
   
 13. dingičko

  dingičko Vycházející hvězda fóra

  Bezejmenný - dík, ale nerozumiem tomu, že majú "nastavené inak náhodné číslo"
   
 14. Bezejmenný

  Bezejmenný Ikona fóra

  dinqičko : to je složité na vysvětlování, ale ve zkratce - každý farmář, má nějakou určitou šanci na to že mu vypadne z pole jakékoliv cokoliv. Tyto šance se náhodně mění, nebo jsou jinak nastavené pro jednotlivé regiony, kraje atd. Existuje milion a půl proměnných možností jak něco ovlivnit. Takže mě může ze Salátu vypadnout akční padátko, ale tobě nevypadne ani z Poměnky.
  Takové jakési nepsané pravidlo říká, že nejvíce padátek by mělo padat z nejdéle rostoucích kytek, ale už tady bylo několikrát dokázáno že ani to nemusí být pravda.
   
 15. zemanka01

  zemanka01 Stará škola

  Ahojky, krásná akcička, moc se mi líbí.
  Zatím jsem odehrála 2 minihry. První za 25, a druhou za 23 sekund. Kdysi jsem fakt hodně ujížděla na tetrisu, a tohle je něco podobného. Pokud to takhle dobře půjde dál, tak by se mi mohla podařit i celá pravá strana :)
  Spokojenost veliká :)
   
 16. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  dingičko: z chléva vypadne jedno padátko (nebo žádné) a místo něho můžeš dát 4 mini pole a je větší šance než na jedno padátko.
  Ale jak píše ušatec beze jména, těch variant je hodně.

  zemanka: tak konečně spokojená ,-))))
   
 17. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  dingičko - to nebude levelem. Důležitější je Žijúca legenda na co nejvíce procent (nebo alespoň poháry z výstavy a chovatelské soutěže). Na kolik procent máš poháry nebo žijúcu legendu ?
  A potom je důležitá příprava - dlouhodobky na pidipolích. Nebo stromy, ale z těch padá většinou méně než z dlouhodobek. Chlívky a výrobny zabírají 4 políčka - takže nejsou tak výhodná. Z každého chlívku, výrobny, stromu nebo pole/políčka ti může vypadnout jedno padátko - takže čím více toho na plochu nacpeš, tím větší šance na padátka.
  Ze 40 chlívků na ploše máš šanci jen na 40 padátek. Z 200 pidipolíček už je ta šance mnohem vyšší.
   
 18. radyn.m

  radyn.m Mistr fóra

 19. dingičko

  dingičko Vycházející hvězda fóra

  Bezejmenný a Pitrýsek47 - veľmi pekne dík :)
  a v prvej hre som práve získala 20 bodooov :D:D:D
  Tak mám pocit, že o čo menej padátok... o to väčšia radosť, keď niečo dostanem :D
  Prajem všetkým takú veľkú radosť ako som teraz prežila ja ;)
   
 20. fany2020

  fany2020 Hrabě fóra

  Ahojky, skládání puzzle se mi líbí, ale už vidím, jak to opět nepůjde tak rychle, abychom získali 1600 bodů za 40 her, to znamená, že tuhle akci zase nedodělám, jako tu předešlou,80 a více her neudělám ani za nic.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.