Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Vypajdalo na mě 467 prken, zkušební minihra za 20, to půjde ... půjde-li to takto i dále :D
     
  2. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Rozhodla jsem se vyřešit tuto,pro mne schizofrenní situaci se dvěma akcemi,metodou žaves.Nálepka,nálepka,zakoupení dvou řádků na stonku-Kavalír a Zlatíčko.A můžu si dělat co chci.
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jak budu mít hotovo, tak dám.
    U toho prvního mě tohle ani nenapdlo že by to pro někoho mohlo být až tak komplikované.
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Moc peněz za málo muziky, na akci házím pěkně velký králičí bobek...
    Akce jsou čím dál vyčuranější, tak ať si je RT a ostatní strčí k těm bobkům!​
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Muzu davat screeny v teto podobe, ale zatim si myslim, ze kdyz se zacne tim nejvetsim dilkem, tak to snad nemuze byt zas takovy problem.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/2/19
  6. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    nejak jsem to nepochopil takže 7 bodu, ale už vím hurááá
     
    bursuk59 a burds tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, takto je to supr, ale ten kříž byl jiný, pravidelný ;)
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    A už MAKÁÁ .....hyena stepní.xD

    :D:D:D 10 bodů..dokonce i přichází na má slova !
    Nakonec bude muset jít pokácet půlku hájku,aby vůbec nějaká prkna dostala.
    :music:
     
    Naposledy upraveno: 13/2/19
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Ja se teda zacinam trochu bat, ze tech kombinaci tam bude tolik, ze screenovat to nebude mit smysl ;)
    EDIT: Tak na tom poslednim jsem se ted pri telefonovani pekne zapotila (paradni cas 5:07 min. a luxusnich 10 bodu) xD

    Baroland Ne, ze by se mi nehodily vic tramy, ale takova pekna prkna... copak to tam muzu nechat? :D
     
    Naposledy upraveno: 13/2/19
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    [​IMG]

    Taky se bojím, že obrázků bude tolik, že screenovat to nemá smysl - nikdo to v tom množství v časovém limitu nenajde, snad jedině pro ty, kdo budou bojovat o plných 10 bodů bez honění časového limitu...
     
    Naposledy upraveno: 13/2/19
  11. vladca

    vladca Stará škola

    prvá hra za 45sec :p ... keď to pôjde takto ďalej, tak pohodička

    padátok 97ks z 200minipolí šípky + ďalších asi 80ks z nekompletného zberu zveriny na divej lúke a rúbanisku
    dosiek asi bude padať dosť, keď ich vypadlo 7ks zo 160polí ovsa ;)
    EDIT: moja skladačka bola iná ako všetky zatiaľ tu uverejnené
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sovinko a Matlafous to spíš jde o to, že někdo zatím nebude skládat a počká na skreeny, pak si vše projde v klidu a pohodě, něco si zapamatuje a šup na skládání. Já budu skládat jen zítra a vůbec mne netíží za kolik bodů, bo pro stonek a nic jiného nejdu, jen si pohraju, ale někdo by chtěl udělat vše za 20 bodů, tak mu to může pomoci. Nevím, kolik může být kombinací, ale myslím si, že se to časem bude opakovat
    ;)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Děcka, ty screeny asi fakt nemají význam, bo těch kombinací je prý opravdu dost...;)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně, nemá to smysl, normální puzzle (jak se to píše?) ,-)))) asi tak.
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    super, teším sa, nabudúce kľudne aj v 3d, zanedlho vyrobím prvý ručne vyrábaný kvet...a idem na to8););)

    [​IMG]
     
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    351 prkýnek, první hra za 1:05, tedy 20 bodíků. A mě to baví :)!
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    DANKA ty kam ponáhľaš?Ešte si sa pri akcii poriadne nezapotila a ty už chceš vyrábať akýsi kvet:D:D:D:D.Ja budem mať prvý zber večer a druhý okolo polnoci.Kvetináče či čo to máme dať mlieť si nameliem ale skladať puzzle tie si nechám na ráno.
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    To druhý bylo lehčí za 17.
     
  19. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Prvý darovaný pokus zvládnutý na plný počet bodov, tak neviem - som fakt taká dobrá alebo bolo šťastie? Než budem môcť pokračovať v hre, tak si aspoň chvíľu budem myslieť, že to bolo to prvé ;)
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Začíná se mi to líbit! První,prej lehký,za krásných 4:28.o_O
    Kolik že je maximální počet kytek? 92.220 ks při zisku 10 bodů na hru ?!?:eek:
    To dáme s prstem v nose!8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.