Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Doufám že padátek bude hojně dost na polích je šípek a ten jsem si okusil při minulé akci a fungovalo to na rozjest bude dobrý
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak nachystáno a jdu chrnět, ráno juknu na novinky a ve dvě se sejdeme na startu :)
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Bbowling, v tom případě jsi předstihl Pažitnova o stovku let, kde jsi mohl být, kdyby jsi si to nechal patentovat?xD
     
  4. vladca

    vladca Stará škola

    Ja tak isto ... na hlavnej lúke šípka, uvidíme koľko padne.
    Na divej lúke mám zverinu (hlavne pštros), nech už konečne s pomocou kukly dorazím Noemovu archu :p
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, to ještě rostl jako strom a nebyl kuželka..., prostě to pros... zanedbal to... 8)
     
  6. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Jedna zdarma bude na začátku akce. Minihra zábavná, ale nevím, jestli nechci raději doplňovat stodolu, stonek nic moc, zas si připadám, jak bednář :)
     
  7. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Hm, tak tuhle akci vynechám,nebudu zase bourat farmu, odměna ani akce mě neoslovila. Budu dělat jen akce, které se hrají na BAHA, tam má člověk přepěstováno, ale na farmě, pokud nebude fakt lákavá ,už ne..:( Kdo do toho jdete, hodně štěstí;)
     
  8. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Ja jsem si vcera v pul 8 vytocila 200 % na 12 hod a +1 na 6 hod. To by z toho cloveka kleplo. Navic mi dozrala motyli kukla, tak jsem jeste vecer tocila seno, mrkev a kukurici, pak nasadila rysy a rano sklidila 352 rysu ze 2 ploch, coz je pecka. Pak jsem nasadila vytuneny cesnek a mam teda jakous takous pripravu. Sklidim s JC, ac mne to strasne otravuje, a to snad vyrovna tu kratsi plodinu.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    349 padátek je docela dobrý základ na to, že budu pěstovat jen dnes a zítra, pak akci odpískám. Tentokrát si chci jen pohrát se skládáním obrázků a finíto ;) stonek mne nebere, o ten si zahraji na bahamě, tam je solidní a šlechtěním to dám, bez pěstování :p:music:
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Úvodní sklizeň: 543 prken (25,3% množství potřebného pro zisk stonku)... (hortenzie, 16x obrstromy, 2x zvěřinec, 1x výrobna, 1x arboretum a 3+1 JC)
    Uvidím, jak to bude padat z akčního Rukodělného květu...

    Protože soudím, že by mohla existovat určitá možnost opakování dílků, přikládám 5 dosud známých variant skládačky. Snad to někomu pomůže...
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/2/19
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Padátek: 235 a první hra 17 bodů.
    Uvidíme.
     
  12. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    mám 354 vyskakovátok, uvidíme, ako sa bude dariť v minihre, lebo v tých šťastie nemávam :) takže, hor sa do akcií :)
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jehlickova ruze + juta + kozlik + chryzantema + hortenzie + rakosi = [​IMG]
    Ted jeste aby to padalo slusne z akcni a dala se davat i na noc pri tom mnozstvi :eek:
     
  14. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Padátek 285 a první hra za 20 bodů :)
     
  15. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Padátek 358(hortensie,obr.stromy,arboretum, obr.výrobna+asi 20 stromů),hra 20.
    FA208....BAHA447
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Tak já první hru jak jsem čekala za 10 bodů.Předpokládám,že za míň to nejde
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    První hra za 17 bodů.
    To půjde, času je dost. Jen mě trochu zmátlo že se dílky nedají otáčet :)
     
  18. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Ze šípku na všech plochách 297 prken a první darovaná hra za 20 bodíků. Hezky mě navnadili, o to víc bude bolet, až se přestane dařit. Jauvajauva :)
     
  19. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak já ze šafránu 375 pajdátek a pro začátek 24 bodů (hra do 1 min). Takže strojím před třetí odměnou.
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dala jsem si zkušebně 6 skládaček na vedlejších farmách, 4x za 20 bodů bylo lehkých, dvě byly ale těžké, když mě přestaly bavit, tak jsem vložila 5 obrázků a ukončila, neměla jsem trpělivost. Možná u těch těžkých by to chtělo skreeny, abychom věděli jak na to. Jedno z toho byl kříž, s tím jsem si nevěděla rady
    ;)
    Na hlavní farmě naostro za 17 bodů, středně těžká
     
    Naposledy upraveno: 13/2/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.