Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  petaM2001 - je to hra, kterou hrají lidé na všech kontinentech naší planety. Jak chceš docílit toho, aby vyhovovaly časově začátky a konce akcí všem lidičkám na celém světě ?
   
 2. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Skoušel sem to i na mobilu a při troše trpělivosti to šlo.Akorát poskládat to za 20 bodů se mi nepodařilo.Proto sem toho nechal a skládal ve volném času na noteboku.:eek:
   
 3. petaM2001

  petaM2001 Polobůh fóra

  • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
  prosím tě jak v pufinu jsem na to nepřišel tukal jsem držel jsem---- kdejakou opičarnu jsem zapnul a ani kostička

  Skali spíš jsem myslel třeba ukončit akci ve 2 a možnost dodávat nebo dohrát minihry ještě tak 2 hodky
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 20/2/19
  burds a radyn.m tohle ocenili.
 4. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  petaM2001 Pokud chceš na farmě přemísťovat věci, musíš v pufinu při zapnuté farmě,dole navolit myš(to prostřední),vyjede ti taková tabulka(trackpad). Tím vlastně ovládáš tu "myš",najedeš si na cokoliv na farmě,podržíš!!!! objeví se ti taková ruka a můžeš předmět posunout na libovolné volné místo! Při téhle minihře mi to akorát nešlo splnit do limitu,tak sem toho nechal.Chce to trocha cviku,bo někdy je to fakt na zabití!:eek:o_O
   
 5. petaM2001

  petaM2001 Polobůh fóra

  děkuji zkusím při nejbližší příležitosti
   
  Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
 6. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Nejlépe vyzkoušet ihned,na akci bych to v žádném případě nenechával.Je to fakt vopruz něco někam přesunout!:p Kolikrát sem to přesunoval i na 10x , než se mě to podařilo dát kam sem chtěl.Naposledy sem to hojně využíval,při přesunování mixérů na mýtině.
   
  maurehata, Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
 7. stěby

  stěby Velvyslanec fóra

  Ha! Dvojitá spokojenost s akcí. Nejen získané všechny odměny, ale z TS na mě vykouknul můj první jasan :inlove:. Tož, dobré to bylo.
   
 8. Peťka78

  Peťka78 Pisálek fóra

  • Nepoužívej při psaní klávesu CapsLock, na fóru je to považováno za křik.Děkuji Skali
  VEľMI SOM CHCELA TEN VODNý CYPRUS, NO NEPODARILO SA, DOšLA SOM PO 80 A KONIEC. POUŽÍVALA SOM VŠETKY MOŽNÉ BONUSY, NO NENAPADALI DOSKY. kTO DO DAL, PORAĎTE ČO ROBIŤ, ABY PADALO VIAC. DÍK.
   
  maribeja tohle ocenil(a).
 9. kubíkpytlík

  kubíkpytlík Perspektivní autor

  Vážení přátelé, vím, že se opakuji, ale opět to nešlo dodělat do finálního konce bez kupování akčních košů nebo košů s SH :sleepy:.
  Skončila jsem u 85 úkolu a kromě jednoho všechny za 20 bodů. :D Jela jsem víceméně bez prostojů v pěstování, ale buď akční i na noc, aby jí bylo dost a nemít padátka nebo na noc dlouhodobky a padátek víc. Skloubila jsem to dobře, zbylo asi 50 akční a 2 prkna, ale na všechny úkoly to nestačilo :oops:.
  Už ani nevím, kdy jsem dodělala nějakou akci celou třeba dva dny před koncem :sleepy:. A jak tak koukám na tu další "bylinkovou", bude to to samý v bledě modrým .... je pravda, že to nejsou klasický pěstovačky, ale dodělat to bez peněz, když se snažíš, by to jít mělo :music:

  Frm 210, Baha 443
   
 10. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Skali, jedinou možnosti je, že si akce budeme pouštět individuálně jako družstvo. Mám 6t-ti denní pracovku a k tomu hodiny navíc za nemocné kolegy? Nevadí, tento týden mě tam moc neuvidí a tak bych mohla sfouknout minulou a současnou akcí naráz. Alespoň by se vyplatilo vypustit Jacky. Jistě, je to novátorský přístup, ale ten by mohl snad vyhovovat většině z nás ? :)
  Nakonec to bylo v pondělí 5O her za 1OOO bodů a dál jsem už nepokračovala. Všechny "odměny" nad stonek jsou taková lízátka na víc. Opět to byla akce, kdy jsem i základní část mohla splnit bez velké spotřeby SH, točení kolem a dohánění vypadávátek na pohopolích. A když se přidají i sousedky, které poradí jak to s tím křížkem je ... zvlášť formulaci biele x na zelenom pozadí si budu dlouho pamatovatxD
  edit: Kubíkpytlík pro většinu z nás je akce ukončena stonkem. To ostatní je jen navíc.
   
 11. radyn.m

  radyn.m Mistr fóra

  Ahoj, přečti si příspěvek: "jak na padátka" ;)
   
  Honzulka05 a tydýtková tohle ocenili.
 12. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  GordonSargent - Ha, jakože v únoru nemám čas, tak si ji spustím až v březnu :D

  radyn.m - Tak raději i s linkem, bo asi hráčka nebude tušit, kde by to měla hledat ;)
  Jak na "vypadávátka" - rady a zkušenosti
   
 13. tydýtková

  tydýtková Veterán fóra

  Já to dokončila do 100 jen o fousek, SH nekupuji, ale i tak jsem měla nasysleno přes tisíc kousků, všechny jsem vrazila do akce. Jelikož to nestačilo, tak jsem si vybrala za mince tuším 2x SH za 3 mince z Ramaobchodu (asi 300mincí), a ještě jeden bonus +1 na akční, ten byl myslím za 600.
  Ještě jsem protočila asi 300 zelených lístků, všechno ze zásob a dvakrát jsem je koupila opět za mince v Ramaobchodě - byl z toho jeden bonus 100% (paradoxně na modrý lístek, který mi kolo vykolovalo :).
  Byla jsem týden na horách, a tak jsem přehlídla info o pěstování na Baha, na vychytávku s křížkem jsem přišla až předevčírem, to mně dost mrzelo, nemusela jsem pěstovat jako blázen, tuším že jsem to dala asi na 92 her.
  Takže kupovat se opravdu nemusí. Jestli dají ale takovou akci i příště, tak nevím - teď nemám Sháčko ani na rozpěstování :)
  V každém případě - buď využiju všech dostupných možností, nebo prostě nedojdu do konce; rozhodně nechápu stěžování, že to nejde bez košů.
   
 14. jindrasofr

  jindrasofr Stálice fóra

  Stonek mám, tři plachty k tomu... můj úkol splněn. Hraji s tím co mám a raduji se z maličkostí a že nedosáhnu na všechny odměny, tak se svět přece nezboří :)
   
 15. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Skali, ovšem... náš zákazník náš hráč a je tomu potřeba vycházet vstříc. Také by to sice znamenalo, že diskuze by nebyla po pár hodinách uzavřena xD
   
  tydýtková, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
 16. dingičko

  dingičko Vycházející hvězda fóra

  jindrasofr - úplne s Tebou súhlasím.
  Ja som ukončila svoj beh na 34 hre kvôli padátkam. Kvietkov mi ostalo na rozdávanie, ale aj keď som už videla, že to nestihnem, kvietky som nasadila kvôli tomu, aby mi nahnali do ďalšieho lv, lebo mali veľa BS - aspoň takto som ich využila.
  A za všetko, čo som dostala ďakujéém
   
 17. Peťka78

  Peťka78 Pisálek fóra

  ok, dík
   
  Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
 18. Trepifajksl

  Trepifajksl Polobůh fóra

  Ahojky, neměl jsem vůbec pokdy sem zaskočit a podělit se o stav hry na farmě. Nu, díky 100% vytočeného v pondělí, jsem dopěstoval akční(původně jsem si ani na celou pravou stranu nemyslel), zasadil dlouhodobky, poněvadž chybělo 1600 prken a na divošce jsem točil růži s SH. Taky ho padlo... Poslední padátka dopadala ve středu po jedenácté, udělal jsem minihry a mám tedy vše.
  Zbylo 869 akčních a 41 prken. Stav na konci hry: 81/1601
  Ale dlouuho se budu zdráhat pouštět žilou svému SH kontu.
  Stav na K 73/1425 a E 70/1384
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.