Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mně chybí na poslední hru 11 padátek na poslední hru (č. 54)... jinak stonek mám,+ 3 up továrny.
     
  2. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    81 her / 1601 bodů HOTOVO
    zbylo 5ks akční a 41 nepadátek
    deMentos
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Stonek stonkuje a já jsem na 49/875. Tím jsem skončila. No co už:p;)
     
  4. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    jak se přesouvá stavebnice na mobilu způsobem které zkouším to nejde
     
    burds tohle ocenil(a).
  5. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    Ahoj, jsem rada, ze mam alespoň strojek. Musela jsem na pc do knihovny. Na tabletu s tim nešlo nic dělat. A dnes na cílovou rovníku má knihovna zavřeno. Tak snad příště budou myslet na ty, co pc nemají. Za strojek jsem rada, všem co dojeli do konce gratuluji a ostatním na těch pár chvil držím palce, aby se plánované podařilo. jahoda123
     
    burds a bursuk59 tohle ocenili.
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Aktuální a vlastně konečný stav ve středu po poledni těsně před koncem akce:
    VLEVO 61/40 = v pondělí ráno bylo HOTOVO
    VPRAVO (80.) 1.188/1.200 resp. /1600 ...ehm, tak tady jsem skončila na 74,25 % a průměr na skládačku jsem nakonec vylepšila na 19,5 b. 8)

    Minihra jako taková se mi líbila. Skládačky mám ráda. Vlastně i takovou práci dělám... Ale zběsilost v počtu akčního kvítí a tentokrát hodně přiškrcené vypadávání potřebného počtu vypadávátek bohužel pro mě hodnotu této akce snižuje.
     
  7. Trdlilik

    Trdlilik Zelenáč fóra

    hotovo 84her - bylo to náročné.
     
    burds, maribeja a davidson00 tohle ocenili.
  8. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    To je divné, nemôžem nájsť svoj posledný post a dopísať stav, tak to dám sem:
    Sheldon 52 hier a 1004 bodov, 3x upgrade továrne doma. Na zvyšok nebol čas sa tomu venovať ...
     
    MatysekKamilek a bursuk59 tohle ocenili.
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    53/72-1044 za 1,5 dne hraní si s akcí, teď momentálně 1609 prken, kdyby tak za mne někdo dopěstoval rostliny, byla by akce hotová. Ale já jsem si užívala to, že do akce vůbec nemusím jít, že si můžu na farmě dělat co chci, když se mi nechce do akce, v pohodě si budu pěstovat expertní plodiny a nic mne nevyvede z míry. Mám asi to štěstí, že mám všechna zvířata a všechny stromy, krom florenovníku, tak se nemusím za ničím hnát a farmu mám stále jako relax a pohodovku. Nač se honit za malovanými obrázky? vždyť každé zvíře a strom se k nám jednou dostanou. Zkuste třeba štěstí při OaD, já takto montezumu vyměnila za papouškové stromy nebo to byl ten druhý vzácný? a třeba se objeví zase v další, jednodušší akci
    :p;):music:

    A děkuji za nápad s odhlášením se ze hry x moc to pomohlo, první dvě hry jsem měla za málo bodů a pak 51 her za plný počet bodů, mohlo by to takto být u každé minihry
     
  10. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    já se doplazila s vyplazeným jazykem do 80. hry. Ale nedala jsem tomu 100% svého času, takže jsem spokojená. Holt bylo tu krásné "skoro"jaro a trávila jsem ho venku s kočárkem a staršími dětmi, kteří mají jarní prázdniny. A nelituji. I když mě trošilinku štve:oops:, že ten tisovec nemám. Ale co už, tak jsem si koupila 100ks na trhu, kdyby náhodou bylo někdy do soutěže potřeba. Dosud jsem jej nepotřebovala, tak to bez něj určitě zvládnu...:D
     
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    A je to!
    Ve smyslu rčení: Co se vleče neuteče aneb Pozdě, ale přece.
    Právě jsem získal druhého poníka, druhý tisovec, truhličku s floreny a k tomu spoustu nepotřebného harampádí.
    A to bez bonusů!
    Mám se dobře. Dobře mi tak.
    :DxD
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bohužel, tato hra je určena především pro PC. Dá se hrát sice i na mobilech či tabletech, ale u některých miniher může být problém s ovládáním. To, že má vaše knihovna dnes zavřeno je nemilé, ale za to opravdu BP nemůže a mám obavy, že na to nebude brát ani příště ohledy.
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak hotovo, +100% vcera pomohlo s tim, ze jsem uz na noc a pres dnesek pestoval co jsem chtel = padatka...
    Ted nezapomenout ten tis posadit na plochu :)
     
  14. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak končím.50/978,jsem spokojená.Skládání mě bavilo.
     
    burds a maribeja tohle ocenili.
  15. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím,tak jsem skončila na 91.-kdyby byl ještě den navíc,tak akci dodělám.Škoda.Tisovec nebude.Náročná akce.
     
  16. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    No já stihla namlét,ale už ne zahrát poslední mini hry, tak nevím jak jsem skončila, ale 3 plachty určo mám;)
     
    Xenie6161, burds a maribeja tohle ocenili.
  17. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    akci jsem dokončila ve 13:35hod., pokusů bylo 82 bodů přesně 1600, včera jsem tomu nevěřila - zůstalo mi 1556 rostlinek a 33 prken
    teď si vyložím nohy a zítra zase znova..... uf....
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Divné to není, bo sis svůj post smazal

    pteradodon.png

    Navíc dopisovat tvé dnešní skóre do pondělního postu mi přijde poněkud zbytečné - kdo by to tam četl ? ;)
     
  19. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Jela jsem napohodu, 59her- 74 odměn. Chtěla jsem tisovec, ale musela jsem si přiznat, že je pro mě nedosažitelný. Jinak to bylo dobrý.
     
    Trepifajksl, burds a bursuk59 tohle ocenili.
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dobrýjen škoda že nejde hrát minihra na mobilu mohla bejt aj ta 90,nebo aspon posunout čas skončení pro pracující lid
     
    bursuk59, MatysekKamilek a radyn.m tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.