Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Řádek mám už asi 2 dny, ale o tisovec přijdu, což mně mrzí, protože žádný nemám. Ale tentokrát to na mé farmě nějak nepadalo, což mělo za následek i málo napěstované akční, protože jsem padátka musela nahánět přes noc dlouhodobkama. To je pak uzavřený kruh, ze kterého se bez pomoci bonusů nedá vyjít. A protože se mi nepodařilo nic vytočit ani na KŠ, tak jsem investovat bonusy i čas odmítla, a tisovec ať si RT zasadí sám. Já mám další patýrko v nebíčku, nějaké tajemky a další odměny, minihra mně bavila, i když jsem občas úplně zamrzla (nejdýl snad na 11 minut), takže až na ten tisovec jsem spokojená. Jen bych teda příště brala akční s delší nebo naopak kratší dobou růstu, těch skoro 5 hodin jen s vodou je hodně nezáživných (na obě strany).
     
  2. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Stav 75 her / 1481 bodů, ještě 6her
    Ráno vypadlo:
    DL Liška 200 polí (1x1) 102 prken
    HL Liška 201 polí (1x1) 84 prken
    LM Liška 183 polí (1x1) 82 prken
    Vždy s jedním Johnem (mám jenom jednoho), Legenda na max s JC.
    Stále chybí 924 akční ( jen na Baha ) to je v pohodě.
    Padátek chybí 311 a to si tak jistý nejsem.
    deMentos
     
  3. maiki66

    maiki66 Pisálek fóra

    Dobré ráno odehráno 35 her 52 skládaček vlastní hlavou a super! stonek nemám a mít nebudu ale neva už nic nestihnu musím do práce celkově se mi to líbilo
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Heuréka, dokonáno jest 8)! [​IMG] Dokázal jsem si, že to jednorázově dokážu. když chci.
    Teď se rychle vracím zpátky na zem do tichého klidného koutku a budu si tiše lízat rány :D.
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já už tu hru taky odpískala, a dala raději něco jiného na pole, co potřebuji na výrobu krmiva pro zvířátka, celkem mám odehráno 57 her a to na Montezumu nestačí, alespoˇm mám uprage továrny, kdo dokončil úplně, tomu veliká gratulace,ale těch je asi málo, pro nás ostatní to je zrada, dávat tolik padátek do akce, minulou akci jich bylo o poznání méně a padaly více.
     
  6. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Tedy ale ty padátka jsou tentokrát opravdu příšernost. Většinou mi jich po akci zbyde několik set a tentokrát budu moc ráda, když dopadají. Počítám, že nějaká budu muset třeba i dokoupit. Ale protože mám napěstováno, kvůli tisovci to udělám (zatím nemám ani jeden). Teď do tisovce schází 114 padátek ale za hodinu sklízím dvě pole cibule, mělo by to do konce akce vyjít, možná bude i na floreny.
     
  7. alena1480

    alena1480 Pisálek fóra

    Ahoj, já už to taky zabalila, jsem vůbec ráda,že mám alespoň ten stonek, po opicích je to druhý stonek za dlouhou dobu hraní, málokdy dodělám akci celou, ani tahle není vyjímkou, 44 her je na mně dost slušné,ale na poslední uprage továrny bohužel nestačí, nejsou padátka, velká gratulace všem, kdo to zvládli.
     
  8. Aneleh88

    Aneleh88 Pisálek fóra

    Ahojt. Já mám stonek hotovej a mohla bych ještě pár her hrát, ale akce končí kdsž jsem ještě v práci a teď jsem zjistila, že na mobilu asi nedám minihru.. S těma kostkama prostě nepohnu.. :eek:

    Edit: Tak jsem to nakonec nějak vykoumala.. na tom Puffinu v nastavení jde zapnout myš.. trošku jako TouchPad... Sice to s tím byla pakárna ale aspoň jsem ty truhlíky upotřebila.. ale třeba takovou královnu s tím si představit nedovedu..xD
     
    Naposledy upraveno: 20/2/19
  9. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Odehrála jsem poslední hry, na které napadalo po ranní sklizni a vypadá to takto: odehráno 62 her, získala jsem 1223 bodů a skončila na 81. odměně. Akční bylo na dokončení komplet hodně, ale dalo se stihnout napěstovat. Mini hra mě moc bavila a díky možnosti zrušení bez ztráty pokusu se dalo získat maximum bodů ( ještě jednou díky hráčům, kteří na to přišli a podělili se s námi ). Kámen úrazu byla tentokrát padátka, což mě mrzí, protože kdyby to líp padalo, stihla bych to celé. I tak jsem si přišla na pěkný příval BZ a TBZ a další hezké odměny. Teď odjíždím, tak už víc nestihnu. Hezký dník všem.
     
  10. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Musím se přiznat, že ještě včera bych nevěřila, že to dodělám,ale když bylo večer přibližně napěstováno, odbouchla jsem kaštanový řádek, přidala produkty a točila karafiáty. Na poslední truhlík dozrálo ráno takže hotovo. Radost z vytouženého tisovce mi ale kazí zlikvidované zásoby SH, ale což, ono bude další
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Dokončil jsem už včera.
    Mám zase nějaké "svinské" období, takže se raději zase všem vyhýbám a akci jsem hodně flákal.
     
  12. Zlatonka

    Zlatonka Pisálek fóra

    Tak dnes už akce končí, já si tuto akci užila i když jsem toho moc nevyhrála :) , skládačky mne bavily.
     
  13. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Tak nakoniec s odretými ušami ale predsa 83 hier-1607 bodov. Poviem vám tie padátka otras, musel som minúť celú zásobu SH aby to napadalo!
    Len dúfam že nasledujúca akcia nebude taká náročná!!!!!
    Ostatným prajem ešte veľa padátok, toho času ozaj už není moc.

    PS: Ďakujem susedom za darček
     
  14. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Neuvěřitelný se stalo skutečností!!!Mám tisovec i floreny.
    Díky radám zkušenějších,jsem za použití našetřenýho SH na mýtině a divoké 4x otočila na velkých polích vytuněný kosatec (s řádkem a bonusama za 39 minut),pak ještě 3x na všech plochách,spadlo do toho cca 700 SH,mohla jsem sice ušetřit,ale vsadila jsem na jistotu a padátka dopadaly a teď ráno sklizena poslední akční a kosatec na hlavní a:
    [​IMG]
    Legendu mám plnou a žádný bonus jsem si na KŠ nevytočila.
    Moc děkuju za rady,které si nenecháváte pro sebe a pomáháte nám méně zkušeným!
     
    Naposledy upraveno: 20/2/19
  15. hillaryc

    hillaryc Pisálek fóra

    Akciu ukončenú nemám, riadok nemám, chýbajú mi padátka na 8 hier, teda skoro 440 kusov dosiek z červeného dreva.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  16. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Tak se mi také podařilo dojet akci celou,ale bez pomoci kaštanřádku a vytuněných karafiátů bych to nedala.Padátka byly tentokrát katastrofa:mad:.Gratuluji všem,co zdárně dokončili a nezapomeňte na zítra připravit farmičku,bo začíná další akce,ufo_O
     
  17. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Tak hotovo i kdys na dve sklizne karafiatu sem musel sh pouzit jinac bych to nestihl padatka se moc neukazaly tak hura na dalsi akci .
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Tak akci jsem před malou chvilinkou dodělala.Ani jsem v to nedoufala.
     
  19. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Zdravicko, tak ja skončila na 94 odmene. To celkem naštve :-D Vic uz nedam ani jednu, nemam ani padatka, ani akcni a to je tak, když rano zaspite :p Kdo ještě bojuji do uplneho konce, drzim pesti, ostatním gratulka :)
     
  20. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Zdravím z lázní:) Poslední 80. hra dohrána mezi koupáním v rašelině a tělocvikem v bazenu:pFloreny se hodí, tak hodně štěstí těm, co finišují.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.