Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vladca

    vladca Stará škola

    pri 400 minipoliach je stonka v pohode , ale ten zvyšok bez bonusu nepôjde :(,
    pri 550 minipoliach by to mohlo byť s odretými ušami na 80 hier bez bonusov (4 zbery denne)
     
    myš59, jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) se dívám, že opět hodně kytiček, ale jsme zvládli i 2x tolik, tak do akce určitě jdu, už kvůli té minihře a se na ni vážně těším :p. Stoneček chci taky a odměny neřeším, jsou jaké jsou ... no byly i lepší. Mini hra zní složitě, ale dílky jsou dost veliké čas na splnění nespěchá, se do toho dostaneme a určitě se to rozvržení bude pravidelně opakovat. Akce jsou do středy a od čtvrtka mám do neděle volno ... no není to pech? xD

     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Bezejmenný, dovolím si Tě opravit, reálný hlavolam má tu výhodu, že mu můžeš vyhrožovat... ale stejně zvítězí zarputilost. 2OOO dílků nočního Manhattanu vypadalo na krabičce úžasně, než jsem ji rozbalila, spousta malých tmavých dílků se žlutými tečkami . Pohled na moře musel být uklidňujícíxD

    Na Baha by neměla být akce náročná, spíš hravá. A na farmě? Vzhledem k tomu, že volný den budu mít až v pondělí, tak by mně protočené lístky byly asi na nic. Ale snad nastoupený trend, že základní část je reálně splnitelná bez použití podpůrných prostředků i pro nás, co nejsme přilepení k židli a myši... kostičku dostanu, a když budu mít při jiné akci čas tak si i to "masíčko"na ní navíc oberu:)
     
    Naposledy upraveno: 12/2/19
  4. llew65

    llew65 Vážený autor

    Nemohl by RT naplánovat také třeba týdenní dovolenou? Vždyť i farmář si musí odpočinout...
    Akci zkusím kvůli minihře - změna, konečně...
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tohle nedam, v kazdy akci co je casova jsem vzdycky sel brutalni silou, jenze tady to zjevne nepujde... hlavne pro ten mizivy uspech na kole stesti... tak co bude to bude ale bohuzel montezuma to nebude...
    Proc davaji akcni hry na farmarsky hre?

    Pro modiky : spatny druhy odkaz v infu o akci...
     
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akce doufám odpočinková a jdu do toho jen když tam je ten poník a tisovec montezomův uvidím kam se dobelhám
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Baroland Ty poslouchej, kruto! Az mi priste zas naockujes dite, nez stihnu prijet domu, tak te nemilosrdne voskubu, jak slepici!:mad:Hned po skonceni udrzby mi byl zmenen nazor a pry budu set a sklizet, az se mi z cabraky kourit bude, povidal potomek pri pohledu na minihru :music: xD
     
  8. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Zase další maratón :wuerg::wuerg:, tisovec a poník lákají, ale nechce se mi do toho :sleepy::sleepy:
     
  9. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Zas niečo nové - rada vyskúšam. Najviac ma oslovili tie dva upgrady továrne, ostatné odmeny tiež neurazia a ak zapracuje Šťastena, bude aj tretí poník.
     
  10. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Vyhrnu rukávy a pustím se do práce, nerada se vzdávám. Zkusím a uvidím :)
     
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Nepojedu ani jednu ze zítřejších akcí. Do skládání se mi nechce nebavilo by mě, tisovec mám díky někomu ochotnému který nechtěl při OD polovinu farmy a celou rodinku k ní :p na pohlídání. SK nasysleno 3100 ks, mlýn jede na 110% ale furt je to někdy málo :wuerg:. Nic mě nezaujalo natolik aby se mi chtělo, řádky mě nezajímají vlastně nikdy, doby kdy jsem hrála kvůli větvi skončily. Z TS se narodilo 4.morče a budu syslit zvířenu do stodoly, rostlinek by bylo až na dvě nad 10 tisíc od druhu ale zvířátka jsou dost zanedbávaná. Budem si hrát pro sebe, a třeba mile překvapí cena hnoje na prodej. Akcím dávám protentokrát hej ještě si chci užít dovču a pak už nebude opět čas z prozaických problémů...ať se vám kdo jdete množit a skládat daří.
     
  12. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Ahojte,také do akcí nejdu,nějak mne nezaujaly, a pak kdyby potřeboval pomoct český krtek,třeba Pepíček,nebo Honzík ale nějaký Sheldon? Určitě to bude nějaký krpatec,když si neví rady. :).Cizince si na farmu tahat nebudu,buhvíjak by se rozmnožili, a všechno mi sežrali.:p
     
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Na polích šafrán (a trocha toho zázvoru ;)) a zítra uvidím, na co to bude stačit.
     
  14. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tak do toho jdu, stonek se mi líbí, minihra bude zajímavá a ještě se uvidí jak moc náročná. Ale ta spotřeba akční kytky, achich ouvej, jen co jsem přečet kolik je třeba na jeden mlýnský produkt, bylo jasný že tohle zase bude pěstovací honička :cry:, proč to pro jednou, dvakrát,... co jsem to vlastně? ...no zkrátka téměř pokaždé není pěstování "lážo plážo"? :D a k tomu nějaké zajímavé minihry na přemýšlení a podobně? :D. Muset být "nalepen" včas na počítači a přesazovat aby nevznikly v pěstování prostoje, se dost dobře neslučuje s pozicí "manuála" ve fabrice -.-:D.
    Takže to vidím docela jasně, drtivý pokus o stonek a pak stejně jako při předchozí akci, kam se dobelhám, tam se dobelhám :)
     
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Třeba k tomu jednohodinovému ještě tříhodinový kupón :DxD. Ale co bychom pak my ruční klikači celé dny dělali, kdybychom měli díky kupónům za chvilku sklizeno 8):p?
     
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Hmmm, tak tuhle akci asi nevyhraju .... -.- Už kostky mně šly jako psovi pastva a tohle je ještě umocněné minihrou, která mně připomíná tetris a který jsem hrál naposledy asi před 150 lety ...
     
  17. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Chci stonek a chci tisovec, ale když vidím ty počty tak se na tisovec asi kouknu dalekohledem, poníka mám. Proč zase na farmě?
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Protože Baha bude zasekaná totemama xD
     
  19. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Jéééj, ja sa na tú hru tak teším :p,
    to ja môžem, to ja radááá :D, milujem skladačkýýý :inlove::inlove:
    ale toho pestovania je zas veľa a ja si žiaľ nemôžem dovoliť 4 x denne farmárčiť, čo teraz ? o_O
    Ale musím pochváliť RT, konečne máme hru viac na logiku a postreh :D:D:D

     
  20. larelay

    larelay Analytik fóra

    Anebo taky aby se pěkně prodávalo SH :( S takovou ty obrstromy nevytáhnu nikdy, a už bych potřebovala, protože předposlední akce jsem ho potřebovala, nějak akce poslední dobou nestíhám, a to mívám výpadek 1 dne, kdy ale stejně minimálně 2x sklidím na mobilu. Jen na ty bonusy nemám štěstí, a to už otevírám bedny s lístky, kterých mám požehnaně, a točím, co to jde. Já bych taky chtěla mít šťastnou farmu, co si nevydřu, to nemám (až na opravdu vzácné výjimky).
    Nejvíc se asi obávám toho tetrisu, protože prostorovou představivost fakt nemám, nebo teda mám, ale jaksi je mimo realitu :) Ale tak ono to půjde, zase změna, je hezké, že je to pestré (minihry, ne pěstování). A ono to stejně nakonec bývá lepší, než to na první přečtení vypadá. Tak ať se daří :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.