Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teoreticky stiham celou akci ale stalo se neco neuveritelnyho - misto obvyklych 2* vic padatek nez kytek to najednou vypada, ze to nevypada :)
    Tak je fakt, ze jsem daval na noc akcni, tak skusim zda dam na noc akcni nebo ne... asi ano a pak rano uvidim, zda musim jeste neco napestovat nebo staci jen padatka...

    Vypadavat ma 307 dreva/den, v tuto chvili ma byt 1885 (nebo chybet 260 ), mam 4101 (chybi 0 ), mam 191% hotovo.
    Stav kvetu : idealne 19870 kusu (3232/den ), mam 42866 z 22620 (189% ).
    Zatim uplynulo 87% casu, zbyva 20 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn nejmene 39 stojany.
     
  2. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Hotovo. Asi jen díky tomu, že jsou tu ochotní farmáři, co poradí - viz to zavření křížkem a znovu načtení hry s vynulováním času. Děkuji tedy za tuto radu. Bez toho bych se do konce nedoplazila, využívala jsem to asi u třetiny her. Zítra zvířátkový den (konečně se dočká motýlí kukla :D) - a očekávání, co přinese další akce?
     
  3. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Stonek už stonkuje. Ale Tisovec bohužel zůstane stále v nedohlednu....Bodově jsem cca v polovině tedy 880. Komu se podařilo získat Tiskovec blahopřeju a hlasitě závidím.
     
  4. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobrý podvečer, u mne tedy splněno vše, ale za cenu okolo 1000 SH možná víc, na pajdátka. Bohužel se zítra k PC nedostanu, tak jsem musel dodělat dnes. Z této akce mám rozporuplné pocity, kdyby se mi tolik nelíbila mezihra (konečně něco jiného) tak ji vůbec nedělám. No nebudu se rozepisovat o tom co bylo špatně, nejvíc mne tedy rozsekalo otevření pralesa po 2 dnech od začátku a bez pajdátek ;). Všem co finišujete do cíle, ať se zadaří a gratulace všem ostatním k dokončení a nebo získání stonku. Přeji hezky prožitý večer
    P.S. Chtěl bych poděkovat za restart minihry
     
  5. kuba899

    kuba899 Rádoby autor

    Dobrý večer, tak mě chybí do konce 14 truhlíků, teď zkouším dlouhodobky s SH, jestli to ještě stihnu aspoň na strom, ale moc tomu nevěřím že se vysypou padátka dle potřeby. Mám 1320 vpravo.
    Hodně štěstí kdo ještě dokončuje.
     
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak nakonec to vyšlo,už jsem ani nedoufal.;)

    [​IMG] [​IMG]
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No vidíš, povedlo se :) Tolik práce, a to podle jedné hráčky bys patřil do toho klubu sedmilhářů, co jen machrují :)
     
  8. nerizenastrela64

    nerizenastrela64 Pisálek fóra

    Tato akce by měla být min. o 1 den prodloužena. RT by se měl nad tímto zamyslet. Jednou je padátek nadbytek , nyní chybí - kde se stala chyba soudruzi.
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Tak už mám také hotovo, sice padlo pár stovek SH navíc, jelikož jsem z určitých důvodů několikrát nestihl večerní sklizně, ale SH se díky akcím bednám, KŠ atd. doplňuje celkem rychle, takže to nějak neřeším. Jinak souhlasím s tím, že tahle akce šla splnit i bez většího množství SH nebo bonusů z kola, ale je to opravdu především o tom, kolik času člověk na farmu má a jestli mu vycházejí sklizně.
     
  10. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    72 her/ 1425 bodů, u mne do konce časomíry cca 8:30 hod. Na loukách pole 1x2, s vytuněnou malinou, řádkem, produkty a SH, co cca slabé 2 hodiny každá louka vyprodukuje zhruba 90 padátek. Velká chvála Janu Svatkovi, s těmihle políčky a dlouhodobkami to byl jeho nápad.
    Už jsem to chtěl taky pohřbít a pokud možno hodně hluboko a navrch zasadit ten tisovec xD, ale na kole ne/štěstí (zachtělo se mi dekorek mazlíků) mi dvakrát vypadlo +100% do stodoly, tož to sem prostě nemoh nechat jen tak být xD Nuže, teoreticky bych to měl mít do páté ráno celé "pod střechou" :), ale toho SH co odešlo a odejde do věčných lovišť .... .... ....:cry:
    stěby: tu starou karnevalovou královnu budu vzývat s Tebou, jakože jsem ji nikdy nepoznal, fakt budu xDxDxD
     
  11. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Stav 70 her / 1381 bodů, ještě 11her
    Mám to nahnuté, stále chybí 2229 akční ( jen na Baha ) to by mělo vyjít.
    Padátek chybí 580 a to si tak jistý nejsem. Když bude nejhůř, tak něco přihnojím SH.
    deMentos
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Škoda, docela dobrá akce se zábavnou minihrou a mě skolí chřipka. Takže jsem vynechala 2 dny a další 2 byly stejně k ničemu, sklidila jsem za celou dobu snad 3x :sleepy:. No nic, stonek mám a kam dál dojdu, tam budu :)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    radyn.m: první karnevalová královna, to byl dárek od bývalých majitelů nám hráčům a pomsta novým majitelům, že nic dlouho kupovat nebudeme... to už se opakovat nebude... ty náhražky, co nám předvedli - funguje - nefunguje - zapíše zisk nebo nezapíše... jo, to už nikdy nebude jak poprve :cry:
    Držím pěsti nebo palce (jak kdo čemu věří) všem bojujícím. Sousedům ještě pošlu dárky po půlnoci, kdyby jim pochybělo do finiše. Já jsem to zasekla u stonku a chovám zvěř, dopěstovávám kratší plodiny, co ta zvěř sežere... a čekám na zítra, co bude u toho Ziegfrieda za novoty... ;)
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak nakonec jsem už noční sklizeň nepotřebovala, vyskakování se u mě o chlupek zlepšilo, proti odhadům jsem někde nahnala noční sklizeň. A musím říct, že když se mi připsal ten tisovec, tak pocit radosti teda byl. Investovaných 300 SH nepokládám za vyčerpávající, těch 100 PL mi přijde dost, ale hlavně že to má výsledek. Všem držím vše, co mám, ať tam ty tisovce nenecháte!

    [​IMG]
     
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    radyn.m - jsem s Tebou 8). Já to vidím v růžových barvách [​IMG] , tisovec už pomalu klepe na vrata od stodoly xD. Poslední ranní vzepětí u mě bude v cca 6.45 a pak svištím do roboty.

    Jak psala Y_n_O, o pravé Královně karnevalu, té úplně první, už si můžeme nechat jenom zdát. Nostalgicky mám schovanou v PC tabulku tehdejších zisků (a to jsem byl tehdá farmářské pískle ledva opeřené, které odlovilo jen zlomek toho, co skalní dravci, dnes obvinění z přehnaného prsení zde na fóru ;):p). Takže pro představu:
    376 ZB - 1279 SK - 3168 SH - 1094 ZuziSH - 1410 ZuziUH - 1824 FarmM - 34 244 360 TBZ - 12 355 200 BZ a 5 649 600 Kr. :cry:
    Joj, ojojoj, to byl tenkrát vejvar...
     
  16. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Tak konečně také hotovo :D. Napěstování akčních šlo, ale horší to bylo s padátkama xD, musela jsem použít SH na dlouhodobky a to mám 1 JC na stromě. Tentokrát byla padátka hodně přiškrcena :oops:. Všem, co se ještě snaží, držím palce.
     
    fany2020, radyn.m a Y_n_O tohle ocenili.
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak já se doplazila ke stonku neb sem vůbec nevěděla že se dá sázet na plantáži,ale moje blbost,mám číst a nebo pořádně koukat,dál už na to kašlu i když mě hra baví,ale SH používat nebudu...co je to je,už mě to tak nebere jako dříve
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  18. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    tak - ted vpravo 1 140, ráno ještě něco vypadne, taže to vidím tak na 700 zeleného. ale chci tooooooooooooo
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  19. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ufff, hotovo komplet. Raděj jsem si na to přivstal, bo jsem "kapánek" zmenšil počet polí pro úsporu SH, tak kdyby nakonec nějaké to padátko scházelo, do rána by se to dalo dohnat (i tak SH padlo na cca jedenáct stovek...), ovšem tuněná malina dobře polévaná, navíc s proháněným JC po loukách, potřebný počet padátek vydala a sousedi taky nelenili. Takže nakonec dokonce jeden truhlík zbyl navíc xD.

    Ostatním držím palce ať se jim povede dojít kam chtějí.
    stěby: to dáš levou zadní ;)

    Ps: došel jsem k názoru, že je zdravější o víkendu hrát farmeramu v teple na židli u počítače, než se prohánět venku po přírodě. Bo mi teď teče z nosa a je mi mizerně xD. Vitamín B v roztoku, od Dr. Bráníka nějak nezabírá, tak do sebe takhle v noci soukám jabka a čajíček xD:wuerg:

    https://screenshots.firefox.com/gTGKuSHgrLypshoU/null
     
    Naposledy upraveno: 20/2/19
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Měla jsem tentokrát hodně hektický týden, na PC jsem se dostala vždy až kolem půlnoci, někdy i později, jinak sklízení po telefonu.
    V neděli jsem měla dvojitou oslavu - na oběd rodinu a na večer kamarády. Ráno jsem zapla počítač a večer po odchodu hostů jsem zjistila, že jsem si na něj za ceký den ani nevzpomněla a tím pádem jsem nabrala zpoždění. Včera mi chybělo do konce 5 her, ale padátka se šprajcla - ze tří ploch vypadlo vždy jen na jedno mletí. Hodila jsem tedy večer dlouhodobky, že to na ty dvě zbývající hry dopadá. Teď jsem dorazila domů a zjistila jsem, že jsem nějak blbě počítala - z domu odcházím v 7.30 a rostlinky dozrají v 7.45. Na telefonu si minihru nezahraji, tak mě nezbylo než jednu plochu vyklučit, aktivovat kaštánek a třikrát otočit vodnici s SH. Mám hotovo, celkem stačilo 80 miniher, ale doufám, že takový adrenalín už se konat nebude.
    .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.