Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    -Kuteno-, to Ti ešte dobre dali, tých 100% pred koncom, ja mávam až po:D, myslím, že to je u farmárov bežné, ale, čo Ti chcem napísať, konečne ideš, hráš sa, aj dosku by som Ti poslala, ak Ťa má zachrániť, ale tú si najprv vybav u Gordonky8), mám iba 15 darčekov a raz toľko dobrých farmárov:inlove:;)
     
  2. petrahrabetova

    petrahrabetova Zelenáč fóra

    Omlouvám se asi za hloupý dotaz, ale jde přendat umístěnou dekoraci? Momentálně mám uzamčeno a také jsem si omylem dala dekorku k chrámovým opicím místo na sheldona. Moc děkuji.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/19
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    petrahrabetova - ahoj, pokud máš dekoraci v jiné řadě na stonku, musíš počkat, až řádek "uzraje" (bude připraven ke sklizení). Klikneš na onu dekoraci levým myšítkem a pomocí kladívka ji z té řady odstraníš.
    bourání dekorky.png


    Nevkládej, prosím, více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ něco dopsat, použij volbu "upravit". Děkuji


    petra.png
     
  4. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Tak už mám řádek a 58 odměn.
     
  5. petrahrabetova

    petrahrabetova Zelenáč fóra

    Omlouvám se, používám zde poprvé, příště si dám pozor
     
    tomaskomiska a Skali tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    petrahrabetova - nic se neděje, aspoň budeš vědět pro příště ;)
     
  7. milteska

    milteska Expert fóra

    prkna nejsou na skladě a co mi to pomůže,že jsem si včera vytočila 100% do stodoly............a dokonce 2x a k tomu ještě na pole +1 na 6 hodin-takže kytek mám do aleluja. Už jsem otáčela i kukuřici (taky něco vypadlo)
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já jsem taková krááása nebeská! Dorazila jsem stonek a zapíchla to - a ono se končí až zítra!!!:mad:
     
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já mám 18 her a doufám že dosáhnu na dekoraci kde je láska ? líbí se mi,ale terč lásky mi příjde hezčí
     
  10. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Tož děcka,mně to baví,ta minihra. Škoda jen,že to nedám do konce,řádek už mám tak se na to asi vyfláknu. Venku už je jaro,raději ušlapu 10 kilásků. Těm co mají hotovo gratuluji a nahlas závidím,snad se toho v důchodu dočkám(splnění celé akce s pěknýma odměnama).
     
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Nemohu říci,že by mě skládačka nebavila,ale nebaví mě to dělat tak dlouho.Teda,tím myslím akci,dílky mám kolem 30-50sec.Pomalu jsem dojel 61 ks a jelikož poslední továrna už dávno je,balím. Hortensie přišla na pole a já du ...du..šak já někam pudu. Páááááááááá
     
  12. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Pechfóglinko, nejsi v tom sama :p

    Ráno sklizeň vojtěšky,růží a oříšků, honem nasadit akční,aby se vše stihlo do 14hod. Holt pajdátka co nenapadla, už nebudou ....
    No a půl hod.po přesazení mrkneš na budíka... a on je konec za 30hodin.
    No nechtěj vidět tu "radost" po tomto zjištění!:mad:xD
     
  13. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahoj všetci, prišla som z práce, zožala a vyšlo padáto ani nie na 2 kvetináče ajajááááj.
    Už som sa začala tešiť, že sa aj ja za tú úmornú poctivú prácu získam stonku.
    A hop - padátka............. som 31/585, a level 93/252.
    radšej idem smútiť do pelieška​
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak potřebuju padátka na poslední dva truhlíky.
    Na noc hodím asi nějakou kratší expertní, kterou využiju do úkolu - je to už dlouhé. A potřebné už dopadá. Měla bych mít radost, Montezuma už je těsně přede mnou, stihnu to - ale nějak to na mě padlo. Snad se radost dostaví později...
    .
     
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid, [​IMG] [​IMG]
    věřím, věřím, že ráno můžu být...:D8)
     
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    tak jo za 2 hodky až přijedu ze školy to dorazím chybí 4 truhle na 50 florenů... a bude na další zvěřinec.. jo :)))) díky RT
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Protože nemám co kupovat za mince, utratila jsem něco za lístky na kolo,padly nějaké párty lístky a tak se mi včera dopoledne podařilo 100% na 24 hod,použila jsem k tomu SH a mám napěstováno.Nasazeno to nej co mám a ráno uvidím,pokud nějaké padátko bude chybět tak tedy dokoupím,neb v 8 hod odjíždím ......
     
  18. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    Ahojte ľudkovia, ten pocit keď zistíš, že si to pred druhou hodinou zabudol pozbierať a následne keď zistíš, že až do zajtra, no proste infarkt :-D
     
  19. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Zatím odehráno 76 her - 1746. ;) Většinou splním minihru do 20 sekund. Když už se s nějakou trápím přes 40, tak ji zavřu a dělám novou. Jen škoda, že jsem tohle nevěděla od začátku a neukončovala za málo bodů - takto musím odehrát 83 her na splnění celé akce. Jinak jsem si musela pomoct kaštanovým řádkem a karafiátama a "vyfarmit si " padátka. Bez toho bych to celé nedala. Ráno sklidím poslední akční a bude hotovo. :)
     
  20. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Zdravím, tak po dlouhé době mini-akce, která mi tentokrát šla ( složení dílků do 30 vteřin vyjímečně, ale většinou do dvaceti, nejlépe za 15 vteřin :D ), tím pádem mě bavila i celá akce. No, ale vzhledem k jiným aktivitám včetně práce a neschopnosti už dosti dlouho vytočit jakýkoli bonus na KŠ, potažmo zjištění, že se dá pěstovat i v pralese, což jsem zjistila o dost déle než ostatní......, nahráno 55 her a 1100 bodů + ještě jedna sklizeň. A tím končím, jelikož nemá cenu na noc nic sázet. Ráno by byl čas max. sklidit ale ještě se crcat se skládáním, to už néééé. Na FL stejně nedosáhnu a poníka mám.
    Takže tuto akci hodnotím veskrze pozitivně a těším se na další v podobném duchu :p. Papa, jen ty pajdátka no.....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.