Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    bursuk59, tak neklikej na "Akce," ale "Diskuse o hře" v sekci Uživatelé a hra a jsi tu hned... je málo jich, zodpovědných, tak nestíhají všechno ;)

    EDIT: a ještě tě to pošle na první nepřečtený příspěvek... :)
     
    Naposledy upraveno: 18/2/19
  2. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Zatím odehráno 65 her, odměn mám 83, ze začátku mi to moc nešlo. Nevadí, jedu dál, rostlinky mám, tak jen padátka.
     
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Aktuální stav po úterním ránu:
    VLEVO 49/40 = v pondělí ráno bylo HOTOVO
    VPRAVO (68.) 948/960 resp. /1600 ...ehm, tak tady jsem na 59,25 %

    Trochu statistiky na rozjezd neuškodí, ne? ;)
    A teď už jdu budit divou zvěř a tahat je z postelí směr škola...

    Stejně jsem zvědavá, na 1,5 plochy jsem nasela Růži. Z Malin a Lískového ořechu to docela pěkně padalo. Ne, že by bylo na dřevěnici, ale plocha Malin dala např. 104 prken. Jo, a nic na zvyšování BZ jsem nenasazovala (jen ten 1 J. C. na Stromě).
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Po Hadích očích, které sice měly zajištěn velký přísun padátek, ale závisely značně na náhodě, byly Sheldonovy velké plány jistým osvěžením, byť s padátky to nebylo dvakrát růžové.
    Všem přeji, aby se dostali co nejdál a aby co nejvíc hráčů vybralo kasu s těmi 50 floreny!

    pro JUMBOMARTA (níže):
    A neumístila jsi tu dekoraci omylem na některou z ploch? Navíc v souběžné šlechtící "opičí akci" se umisťovala na poslední místo libovolná dekorace 1x2 - nemohla jsi nechtěně umístit tu dekoraci sem? Zkontroluješ najetím na poslední slot v příslušném řádku.
     
    Naposledy upraveno: 19/2/19
  5. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Z plochy boruvek to docela pajda - 50-60 ks. Tak mam boruvky vsude, kam se podivas, chybi mi 6 kvetinacu, takze odpo bude hotovo. Nakonec uz jsem plytvat superhnojem nemusela, jen o tom vikendu jsem spotrebovala cca tisicovku. Krom toho nepadani a taky faktu, ze se minihra da hrat jen na pc, se mi akce libila a dekuji za odmeny, staly za to.
     
  6. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já zřejmě skončím 78 a odměnou TS bažant.Tato odměna je super za námahu.Na to,že mám 26 stájí bizonů,17 stájí bažantů,11stájí žl.lišek,10 stájí oranž.křečků a jiných stájí z této TS,tak skutečně to potěší.
    Jsem doma,sázím ve dne a do noci,mám 3JC,ale na řádek 100 nedosáhnu.Ani v předchozí hře.

    LV 190
     
  7. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    mám problém, Sheldonovy velké plány som ukončila, teda stonek som získala, ale keď ho chcem teraz vyskladať tak mi to píše, že v inventári nemám položku Kde je láska? ako je to možné, nikomu som ju nedarovala a neukladala som ju ani na okrasnú záhradu, prosím pomóóóc, konečne som stihla celú akciu a aj tak stonka nie je úplná :-(
     
    Naposledy upraveno: 19/2/19
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Nebyt potomka, akci vubec nezacnu. Nebyt minihry, dam ji z fleku za 5. Takhle hodnotim (jako ve skole): 4! Nutnost cist neustale forum, abych se dozvedela, ze se pestuje i v pralese byla posledni kapkou.
    PS: Ti, kteri u me maji neco slibeno pri OaD, na ty samozrejme nezapomenu a jinak se tu mejte vsichni fajn :)
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Bože ja nešťastný zemepán pred posledným zberom,ako na truc vytočím zber+100% na 24 hod.To nemohlo padnúť tak o 2-3 dni skôr?Ešte mi kopec dosiek chýba tak neviem ako to dopadne.Ale nehádžem flintu do žita.Len tie dosky-len tie dosky;);).
     
  10. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Matlafous123- a to víš,že z pralesa vůbec nepadaly prkna? To je taky super od RT!
    Na foru jsem se dozvěděla,že můžu resetovat dílky a křížkem ho zrušit a bude jiná nabídka dílků.Pozdě ale přece.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/19
  11. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Dobré ránko, tak už jen dvě hry a bude třetí plachta/asi po 13 hodině/ ;)můj stav 49/926 Akce končí za 29 hodin, to ještě něco vyzobu. Kdo má hotovo - gratulka
     
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem také dodělala akci až do konce s 84 hrami, zbyla 1 ks akční, 91 desek. Na rozpěstování jsem použila SH a Zuzi, hnůj, vodu a pak již jen vodu, někdy hnůj. Ve hře mi pomáhalo 7 JC, MJS, neomezený přístup k PC, v noci jsem spala, nakonec jsem použila na padátka vyšlechtěné oříšky a borůvky na zkrácení růstu. Přeji příjemný den a ještě je 1 den do ukončení akce.
    Kdyby RT neuvolnil plochu na baha, tak bych to bez dotace SH nedala, ale já jsem již byla smířena s tím, že tisovec nebude.
     
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Ynočko...do diskuze na zodpovězené otázky nechodím;)Jen mi vadilo tolik klikání,což před touto akci nebývalo.děkuji za radu Víš já forum našla až po třech letech hraní. Celé tři roky jsem si jen tak hrála, sázela ,chovala a divila se,že je najednou akce, které jsem většinou nedodělala:(Ted chodím tady do fora, hlídám si začátky a snažím se akci ukončit. Když je to o náhodě a pajdátek,které nepadají,tak ji prostě neudělám celou .Tady mám aspon stonek;)Včera v noci jsem to nějak zazdila, byla jsem ráda,že si zahraji 5 her a vůbec jsem neuvažovala,co nasadím ráno, pač jsem dala samé růže a na baha akční:(No a ráno mi to stačilo jen na jednu a půl plochy.No nic, kol 1 sklidím a nasadím ji všude;)Můj stav 45/863, no šneka a třetí plachtu bych mohla získat Kdo má hotovo-gratulka a my máme ještě 28 hodin;)
     
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Momentálně nedočkavě stojím u 300 ks hřebíků. Ještěže tam jsou, na skladě jich mám jen
    necelého půl miliónu. Dnes nasadím vražedné tempo a uvidí se kdo s koho!
    S vytočením bonusu +do stodoly samozřejmě počítám najisto až zítra.
    :D
     
  15. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    dík, jasné že som to omylom dala tým Chrámovým opicám na stonek, až sa odblokuje tak napravím, čo som si sama pokazila a ešte raz dík za skorú pomoc
     
  16. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, akci budu mít hotovou odpoledne po dozrání plaménku, chybí už jen sedm květináčů a bude hotovo. Při akci s kostkami jsem skočila u odměny 99. Dnes Sheldonovy plány dokončím celé, konečně budu mít ten Tisovec Montezumův a můžu dodělat úkol v družstvu. Držím vám všem palečky ať dojedete co nejdále. :)
     
  17. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    No, tak před sebou mám naději tak maximálně na 15 her, takže se bez kupování košů opět konce akce nedoberu. Tak nedoberu. Kupovat nebudu, reálné peníze do toho fakt vrážet nehodlám, ať si ten tisovec nacpou do špic, když jsou tak lakomí.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, není to novinka - je tam jen špatný link. Chtěla jsem to nechat opravit, ale zřejmě na to neměl nikdo čas, bo řeší jiné věci. Takže pro tentokrát musíš do diskuze buď z uživatelského koutku, nebo z FAQ k akci nebo přes výstrahy....;)
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No tak mně další sklizeň akční vychází dost blbě, jedna plochy bude asi 20 minut hnít na poli, druhá akorát dozraje, na třetí mám bílé lilie, 4 plocha lesní mítinu nikdy nebourám, jen donutili mixéry a to jsem si psala na papír, co tam mám vrátit.
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Výhonok mám,ostanému už nechám voľný priebeh!;)S mojím časom na farmu som rád,že mám aspoň tú haluz.Nech sa Vám darí!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.