Sheldonovy velké plány (13.2. - 20.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak jasně že to zkusím. Mám rád tyhle hlavolamy, i když reálný hlavolam má tu nevýhodu že pokud mi to nejde použiju hrubou sílu a nebo vyhrožování spálením v krbu.
    Tady nic z toho nepomůže, takže asi prcek bude mít o zábavu postarané.
    Odměny už nějak neřeším delší dobu a stonky samotné mě přestaly zajímat někdy v roce 2017, takže je mi jedno kolik čeho jak získám.

    Mám ve své skládačkové schopnosti dost důvěry, protože když jsem složil sám puzzle o velikosti 1,8 x 1,2 m. v počtu 2 500 dílků na kterém byl západ slunce nad oceánem, pochybuju že mi pár dílků bude dělat problém.
    Čas budu samozřejmě ignorovat. Nemám rád když jsem do něčeho tlačen ať už časem, nebo nutností dokončit celkově.

    Zatím se mi to docela líbí. Uvidíme jak to půjde a jak moc bude akce v klidu s padátkama.
    Opět nechápu tak velké počty potřebné k umletí dalšího akčního předmětu.
     
  2. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Zatím se nebojím, uvidím jak mi skládání v co nejkratší době půjde a jak to bude naskakovat, kam dojduz, tam dojdu, ale málo toho nechtějí. Jára
     
  3. Tony5454

    Tony5454 Pisálek fóra

    Jdu do toho.
    Proč jsou ty nejlepší věci vždy až na konci a bez nákupu košů to nejde. Lidičky, co já tam nechal už peněz. Raději to počítat nebudu, to je na chocholouška.
     
  4. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Do akce jdu, ikdyž mne čeká prac. víkend;)Rébus miluji
     
  5. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    Tisovec u mne NEBUDE.....
     
  6. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Mno, do akce urcite pujdu, Tisovec bych si prala, ale při propočtech jsem usoudila, ze fakt ne :) U kostek jsem to rikala sice taky a splnila, ale nezustalo mi uz zadne SH a ZH - a bez nej tohle splnit nepujde a to ani s bonusy z kola stesti (na které uz taky nemam listky). Je toho na komplet splneni fakt hodne. Uvidíme, pole jsou volna, vecer nasadim něco dlouhého a podle padatek uvidíme, co bude dal :) Stonek a plachty na tovarnu snad dam v pohode :)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Skládačka bude brnkačka, ale ten čas (osobní není) ,-))
    Já bych si ve stonku přál řádek s kupónama a aby ostatní nesmutnili, stačil by na 1h a něco k tomu ,-))))))
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Uvidím.Stonek nic moc.Ale tahle hra tu ještě nebyla a to mě láká.
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Už tam jeden máme...

    [​IMG]

    ...do akce jdu,ostatně jako do každé. ;)
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Satelit: To jsem ještě nehrála :cry:
    Ale mohlo by nám RT zase nějaký řádek s kupony dát, i kdyby 1 x za 48h kupon na 1h :p

    Jsem zvědavá na ty skládačky, ta první se zdála jednoduchá, druhá už tolik nee:oops:
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    satelit: ten nemám, jsem skromný i 1 hod bych bral ,-))))) marmelády si můžu uvařit, pečivo upéct atd. řemeslné přísady lítají všude, parfémy taky a nevím co ještě ,-))))) krejcarů plno, bodů taky .....

    Edit satelit: :cry::cry::cry:xD
     
    Naposledy upraveno: 12/2/19
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Pitrýsek47 - není to žádné terno jednou za týden ale i tak to příbejvá. ;)

    [​IMG]
    K akci: Skládačky mně baví,myslím si že to pude. ;)
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Odměny neřeším, stonek spíše ze sběratelských důvodů ;), ale ta minihra se mi líbí. Rostlin i padátek je potřeba kvantum, ale i kostky jsem dělala stylem "kam dojdu, tam dojdu" a bylo to prima.
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Do akce jdu tak jako u kostek,dohrabat se ke stonku a pak farmu do normálu tj pěstovat do úkolůxD
     
  15. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Pro mne hlavně stonek,no akdyž se zadaří a bude toho víc, taky dobře;) Na skládaní se těším,něco nového
     
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    I já do akce jdu. Prospělo mi vynechání předminulé akce, takže jsem teď natěšená. Akčního je potřeba hromada a padátek taky, ale minihra vypadá moc dobře a jsem si jistá, že mě bude bavit. I odměny se mi líbí, zejména TBZ, ZB a Tisovec. I když skoro nedoufám, že dojdu až na konec. Prostě budu pěstovat a hrát a kam dojdu, tam budu :)
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jasně, že to dáme levou zadní. Vytočíme si xyz bonusů + 1 ks, + 100 a 200 % (jak bývá u některých
    zvykem) a je to. Nadarmo ty párty balíčky nejsou v prodeji.
    To pravěké tajemno musím získat a nářadí jakbysmet.
    Kdy já už budu moci konečně nad nějakou akcí zajásat?
    :D
     
  18. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Už vím, že nedojdu nikam... Odpískávám tuhle akci i ty chrámové opice... Ani jedna se mi nelíbí. Chvilku si budu jen tak pěstovat a chovat zvířata abych trochu držel krok s úkoly v družstvu....
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Zubatá ...já ti dám vynechávám, budeš makat,až se ti bude z čabraky kouřit.Jen si představ : Po 5 min. máš polovinu tabulky zaplněnou,dostaneš 7 + 3 body ! Takhle namastíš 14 her za cca hodinu a čtvrt a dostaneš 200 prken .Víš kolik ušetříš stromů v tom tvém hájku ??
    xDxD
     
  20. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    Do akce jdu na 100%,kam dojdu tam budu.Baha dělat nebudu,šlechtění mě nikdy nebavilo proto nemám žádný stonek a nijak mi to nevadí.
    Skládačky mě baví...kyž dokážu složit puzzle o 5000 ks za 3 dny tak toto bude legrace.
    Přeji všem krásnou zábavu a krásný zbytek dne :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.