Sezóna z říše snů (10.10. - 6.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som si to nakoniec rozmyslela a pernamentku som kupila ;):p No co dam si o daku cigu menej (mozno) xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 17/10/22
  2. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím, tak zítra ráno bude upgrade číše a pikolka, přiznám se, koupila jsem si 2x balíčky po 50ti Flor., ale jen z toho důvodu, že mi došly Baha zásoby rostlin, ani semenářství už nepomohlo a na trhu nic moc. Nemám tu trpělivost každý den vykupovávat semenářství a všechno to množství vypěstovat, to je nadlidský úkol.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ale vždyť to není povinnost plnit zakázky na 100%.Dodávám jen to co mám.Takže Míra Kyláčková s panem Jahodkou mají většinou smůlu,taktéž když chtěj po mně můru,či mrože.Sem v LV 32 a sezónu v poklidu dojedu o něco později!8) Bedýnky za kompletní splnění zakázky oželím.:)
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Mám to podobně jako kaolín11 - nedávám vše a jsem krkna, tak nedodávám každý den ;).Zatím jsem v lvl 28, doháním popřípadě až ke konci. Snažím se alespoň obden vykoupit semenářství, ale někdy jsem na to líná nebo není čas.
     
  5. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím. Máte oba pravdu, ale když já spěchám, abych měla z číše vyšší přísun BZ, já vím, "nehoří", "nehroutí se z toho svět", ale je to hra a já mám radost z každé maličkosti.
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pekny zvysok dna prajem :) Ja uz mam 39 hotovu a kedze mam pernamentku tak si tu 40 parkrat otocim ;):pxD V semenarstve nakupujem len vynimocne,musim trosku setrit grajciare,lebo som ich ani neviem kde rozprasila :wuerg:xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 24/10/22
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, 39 Lvl jsem dokončila včera, 40. neplním zakázkami, stačí mi SB z akce i tak to protočím minimálně 2x, zvířata vynechávám, kromě šlechtěnců a jen vyjimečně dodám i zvířatka, pokud mi chybí do celého Lvl 40 bodíků, je fakt, že permanentku kupuji po každé a rozdíl je znát. Na rozdíl od některých, denně nakupuji v semenářství, na baha vše až po citr. trávu(mimo kmínu,drábu,pantoflíčku a bisk.kaktusové čepice), na farmě denně jen první stránku a to co dám zákazníkům, jednou týdně pak vše až po pažitku, zákazníkům dodávám jako nejdražší rostlinu šantu, konečně k čemu mi jinak jsou krejcary.
    PS:Z piccolky jen tanec listí
     
    Naposledy upraveno: 25/10/22
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Trpělivě jsem úkoly každý den splnila. Zásob mám dost. Nic nevynechávám. Konečně jsem získala z tajemných rostlinek 1 Bramborový strom a Albínskou sekvoj. Jsem spokojená a budu plnit do konce. Permici kupuji po každé. Jinak by plnění úkolů pro mne nemělo smysl.
     
  9. evinana

    evinana Expert fóra

    Za dva dny sezóna končí tak nezapomenout vybrat žetony;)
     
  10. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Včera jsem se dostala na samý konec sezony. To se mi povedlo asi 2x. Tak dnes vysadím tajemné rostlinky a budu se těšit na překvápko.
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.