Sezóna sklizně (7.8. - 7.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    • Necituj příspěvek pod který píšeš - Dave Lister
    Y_n_O

    Tak nepřipsali. Odměny samozřejmě ano, ale bodíky neee:cry:. Nu což. Ještě koupím balíček a pak se děj vůle boží

    ** Prosím nepoužívej citaci příspěvku pod který píšeš (tlačítko odpovědět). Dotyčného oslov a napiš zprávu. Děkuji. Dave Lister **
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/9/20
    maribeja, kaolín11 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    coneznam, jestli počítám dobře, sezona končí v pondělí. Tak to by měl být ke koupi ještě jeden balíček, ne? Když je týdenní...
     
    maribeja a coneznam tohle ocenili.
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj conezman, přehled zákazníků najdeš ZDE, je tam i popsána dostupnost od jakého levelu a kde je můžeš získat. Zákazník pro hráče s aktivním prémium účtem se jmenuje Megan Lišková.

    Celkem lze v sezóně zakoupit 4 balíčky sezónních bodů. Ten poslední je možné zakoupit od 31.8.2020 ve 14:00 - 7.9.2020 ve 14:00, pokud jsi jej zakoupila další už nebude možné koupit. Samozřejmě veškeré informace najdeš v oficiálním oznámení ZDE.

    Přeji ti ať sezónu zdárně dokončíš.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    coneznam, Y_n_O a Peto121 tohle ocenili.
  4. janajenka

    janajenka Perspektivní autor

    Ahoj coneznam. Zkus se podívat ještě na Baha, jestli máš všechny zákazníky aktivované. Já jsem si jednoho dokupovala, oni nám kdysi něco vraceli a pak jsem přišla nato že mi chybí.
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Děkuji všem za rady, je vidět, že naše farmářská komunita funguje, a že aspoň někde jsou lidi ještě lidmi. I když sezónu třeba nedokončím, odejdu z ní s úžasným pocitem blaženosti
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak sezona udělaná,byla to dřina ;)

    [​IMG]
     
  7. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Strom doma a to byl cíl. Ještě jednou děkuji všem, kteří se na zisku stromu přání podíleli radou. Koupila jsem, co se dalo a je to doma. Příště budu podrobněji číst a začnu dřív pracovat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.