Sezóna sklizně (7.8. - 7.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Strom je od včerejšího večera doma, na mýtinu jsem ho dala dnes, nechtěla jsem bourat ani jeden dozrávající strom, doplňuju zásoby. Zbytek mýtiny obsadily výrobny s nejnižším počtem produktů ve stodole. No, mám jedenáct dnů do konce této sezony a do začátku té další stavy ve stodole trošku dorovnám.

    [​IMG]
     
  2. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Šmytec, kolečko - všechny ceny po kupě. Jde se honit dokolečka čtyřicátá. Fajn hra. Chválím. Skutečně se povedla. A to mi chybí ještě dva kupci.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    bodlinkaMici jestli máte 38 ukol hotoví tak pohár bude v dekoracích.
     
  4. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj bodlinkaMici,

    základní sezonní pohár jsi určitě získala při prvním přihlášení do hry najdeš ho stejně jako jeho každé další upgrade v záložce Dekorace.
     
  5. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    děkuju moc, v dekoracích ho nemám, tak asi musím na podporu
    Pitrýsek47 pohár mám, ale ten upgrade se mi neukázal
    Natali1465, děkuju za radu, nevíš jak dlouho trvá odpověd? už jsem na podporu napsala
     
    Naposledy upraveno: 29/8/20
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    bodlinkaMici: určitě ho máš někde na ploše mezi dekoracema, je mrňavý a ani jako pohár nevypadá;) kombajn ho nesklidí
    Edit: jo táák, to jsem špatně pochopil, ale on doletí :)
     
    Naposledy upraveno: 29/8/20
  7. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    bodlinka Mici,

    tak napiš na podporu a oni ti pomůžou zatoulaný upgrade najít;)
     
  8. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Ahoj,mám dotaz k dekoraci skliznový suvenýr...měla by kromě BZ zvyšovat učinnost superkrmiva,ale pouze od 7.9.-14-9.?Teda,tak jsem to pochopila(nepochopila?)díky.
     
  9. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    ahoj SelkaJarus70,

    vyšší výnos BZ ti dává během Sezóny sklizně dekorace Sezonní pohár... Sklizňový suvenýr ti dává v období od 7. do 14.9. + 1 parfém de luxe a zvyšuje účinnost Superkrmiva. Dekoraci Sklizňový suvenýr získáš za splnění 39. lvl v Sezoně sklizně.

    Přeji ti fajn hru, Natali
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  10. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    A strom přání je doma a už roste... Nic víc jsem nechtěl a jsem spokojen...Uvidíme co bude příště....
     
    coneznam, evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Díky zdrhací akci sezóna dokončena. Stihnu ještě jednou otočit. Jen kvůli dovolené jsem pravidelně nenakupovala v obchodě plodiny, tak ve stodole pohroma.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Jak mám rozumět tomu, že sklizňový suvenýr bude zvyšovat účinnost superkrmiva. Děkuji :)
     
    Naposledy upraveno: 2/9/20
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kutilka70 - ahoj, zvýšená účinnost superkrmiva o 5% na 6h (platí v období od 7.9. ve 14:00 do 14.9.2020 ve 14:00.)

    -to znamená, že když si sklidíš Sklizňový suvenýr, pak použiješ superkrmivo při šlechtění nebo k nakrmení stájí či výroben, zkrátí se ti doba výroby (stáje či výrobny) nebo doba šlechtění o těch 5 % :)
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Sezóna skončena na 39.level ´= strom přání získán.
    Pro mě splněno. V příští sezóně by mohla být sojka..... ;):)
     
    coneznam a evainfo tohle ocenili.
  15. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Pomóóóóc!!! Asi to nestihnu. Je ještě nějaká možnost sezónních bodů kromě koupě balíčku, který mohu koupit, myslím, pouze jednou? Ze začátku jsem to nějak prokoučovala a teď pláču.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    coneznam, v Rama obchodě jsi kupovala?
     
  17. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Y_n_O

    *** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    Ano, kupovala. A pokud koupím permanentku, nepřipíší i body zpětně? Odměny zpětně připisují
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/9/20
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nevím, jen vím, že budeš muset odklikat každý řádek ručně.
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  19. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Díky, zkusím. A ještě jsem zjistila, že mi chybí 2 prodejci. Kde je otevřu?
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jeden je jen pro hráče s Premiem, jméno nevím, pan Jahodka je na stromě moudrosti.
     
    coneznam tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.