Sezóna sezónního ovoce (1.9. - 1.10.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Sezóny jsem dělala pro dobré odměny a otočila poslední 40tku co to šlo, poslední dvě už bez otáček, tady půjdu jen pro upgrad a kupovat permanentku pro bedýnky s nářadím a podobným tentokrát nebudu, mám toho dost v liště, protože při mrznutí hry hned utíkám pryč xD
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky! Dal jsem si předsevzetí, že tento rok udělám všechny sezony, takže budu pokračovat v nastaveném kursu. A příští rok si budu lízat rány, způsobené mé stodole. Furt und furt honím krátkodobé plodiny na baha i farmě. Ergo - mám na farmě co dělat a nenudím se! Takže tak...:):p
    Ale některé dodávky mi fakt prudí, grr.>:( Jak se blížím k 39 levelu, omezuji produkty a zvířata. Ale to asi mi všichni, že:)
    Tento týden si přímo lebedím, neb můžu honit po polích slunečnici a kukuřici, které se mi nějakým způsobem vypařují ze stodoly. O senu a řeřiše, či mrkvi se pšenicí nemluvě.:cry:
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Plajznejrčinej, tak držím pěsti pro štěstí, poháry nesbírám, ač body a další odměny potřebujeme všichni, syslím si do stodoly pro svoje osobní potěšení 8)
     
  4. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Libakos Kde se vzalo tolik banánů a hvězdiček?;)Já mám permanentní nedostatek.:cry:Závidím.:p
     
  5. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    To je teda vypráskaná sezóna. Na permanentku moc lidí s takovýma odměnama nenalákají, mě určitě ne. Chtělo by to ty odměny čas od času pozměnit, aby měli hráči motivaci do toho vůbec jít. Plnit teda budu, ale jen kvůli sezónnímu upgradu :sleepy:
     
    Bokonon, sovicka64 a kaolín11 tohle ocenili.
  6. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ivca1111: však od určitého levelu pak Ti ty banány a hvězdičky taky budou ležet ladem, jen co s nima "uplatíš" chrám i strom ;)
    V čem dodávky v sezoně omezuju od začátku, to jsou nářadí a produkty, poté šlechtěnci, toho je vždy málo. A pak žlutou růži, hrách, a svízel vonný. Bo ty potřebuju pro získání obrstromu....
     
    danielka0000, modro.ocko22 a Apachie1 tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se stím moc nepářu.Do sezóny hážu všecko,krom kytek ,kterých mám méně než 800 ks.
    Co se týče banánu a hvězdiček,tak největší přísun mám z beden.Rozhodně bych kvůli nim netočil čtyřicátej LV v sezóně 10x!:wuerg:
    Například teď mi 76 beden se smaragdy dalo:
    [​IMG]
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Na skladě 4921 ks zlatých banánů a můžu si je naložit do lihu :D.
    Hvězdiček 5077 ks.
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už hodně dlouho dodávám jen rostliny a nářadí (mám hafo z beden), ostatní jen když mi ke konci chybí body. Většinou ale stačí body z úkolů. 40 level netočím, někdy skončím už u 39.
     
    modro.ocko22, Bokonon a sovicka64 tohle ocenili.
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jsem na tom obdobně jako ašanda01, zásadně nedodávám žádná zvířata z hlavní farmy, když je potřeba tak pouze z Baha a jinak rostliny, kromě dlouhodobek a plody stromů. A 40. netočím.
     
    modro.ocko22, Madulka_cz a sovicka64 tohle ocenili.
  11. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Pitrýsek47: To bude přímo zlatá pálenka ;)xD
     
    sovicka64 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Jelikož jsem na fóru dlouho nebyla, postupně se snažím vše dočíst. Někdy to je lepší než nějaká kniha.
    Do sezóny jdu. Permici kupuji, koupím i nyní. Odměny by mohly být tedy lepší. Nějak postrádám odměnu Piccolo bednu. :sleepy:
    Dodávat budu hlavně nářadí a věci, kterých mám ve stodole opravdu hodně. Při akcí snad budou v odměnách i body do sezóny, tak postupy půjdou snáze. Dojdu do cíle a 40 neotáčím. Udělala jsem to asi 2x a to stačí. Takový lord zase nejsem xD
    Zásob mám ve stodole docela dost, ale mám resty v družstvu. Občas tam vlítnu, něco splním a zase vypadnu. Jsem asi nenapravitelná xDo_O. Potom se divím, že se mi zásoby ztenčily a zase to doháním. Je to stále dokola. :sleepy::p
    Sezóně zdar a topné (opět to nastalo nebo nastane) zvlášť. ;):sleepy:
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja si skocim pre strom,ktory nemam a nejde ani darovat :cry: aj taky papagajec by sa hodil,ta moja vedlajsia ma rovno 2 a tiez sa neda darovat :cry: Dodavam vsetko co mi pod ruku vbehne;):p stale som sa nenaucila syslit :cry:xD
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, to bude tím, že ty jsi dobrosrdečná Slovenka a já Hanácké Hamón, tak syslení mám v krvi; co v krvi, zakódované v DNA 8)
     
  15. barca279

    barca279 Vážený autor

    najlepšia odmena je ta agama stajna stara hadam trištvrte roka.40 level netočim ani raz ,bananov mam 3400,a podla mna dodavat rastliny neni najlepši napad,z bedien dava dost vtakov,dost prvych šlachtencov,z bedien mam kopu dielenskych veci,ryby su z bedien.a ked už tak jedine bahama rastliny tie stoja par korun
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kalich je tam, kde má být a zítra vyzvednu strom a tím se sezonou končím, jako obvykle dál nejedu ;)

    Edit:
    Dnes jsem použila žetony ze sezony a měla jsem radost xD:p, že nám vrátili zpět na dekorace za 1 žeton, snad to nezkrátili na %. Přísun BZ a BBZ se opravdu navýšil a dnes jsem měla přes miliardu BZ, BBZ nesleduji, tam mám už lvl 600 na bahamě, to by nám RT mohl změnit a nějaký ten lvl přidat
     
    Naposledy upraveno: 17/9/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Za mě hotovo, chtěla jsem tu Agamu :p:p

    [​IMG]
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. miska006

    miska006 Pilný autor

    Už si dosiahol najvyšší stupeň--toto mi vypísalo pri 40lv,netuším kolko krát som to stihol (40lv) dokončiť ale je naozaj aj na toto nejaký limit?
    Dík
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    40 LV se dá otočit 10x.;)
    Jinak se tedy musím přiznat,že jsem tentokrát ani nedosáhnul 40 LV.Zřejmě dělám něco špatně!?!o_O xD
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj miska006 a kaolín11
    40 level je bonusový a v této sezóně se dá plnit až 13x. Odkaz ZDE, dole pod tabulkou ;)

    sezóna.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.