Sezóna rohu hojnosti (24.11. - 27.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kája53

    kája53 Expert fóra

    mylenka9 - nemusí pršet, stačí, když bagr.

    Taky nejuchám nad každou bednou, ale když je pak otevíráš po stovkách...
    Sezóny se mi líbí. Při mé smůle se vším tajemnem je to vítaná možnost, jak si pomoci
    k chybějícím chlévům a stromům, aktuálně k Žakarandě.
    Tož tak.

    Farmaření zdar! kája53
     
  2. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Mně to přijde jako fajn odměna vhodná třeba pro řádky v nebi nebo nějaké podobné drobnosti. Prostě to, co mám "bez práce" a potěší cokoliv, co dostanu. Ale ne že za jednu úroveň v sezóně dodám tisíce plodin, desítky zvířat, nějaké nářadí, věci z výroben atd. a stojí mi kvůli dodávání do sezóny všechno ostatní, a pak z bedny ve 30. levelu sezóny dostanu 1 superkrmivo nebo 10 000 BZ.
     
    -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    mylenka9 Sezónu dělá ten kdo chce nebo jak psal kája53, když z ní na konci dostane stáj nebo strom, který se mu nedaří získat z TS. Mě třeba nevadí dát denně pár stovek rostlin, koupím si je v semenářství a jsou zpět. Úkoly v družstvu již neplním, jen to kde byly bedny Picollo, protože dodávat tisíce rostlin a z nich dostat několik hvězdiček či banánů, to mi přijde zbytečný :sleepy:. Banánů mám 8300, hvězdiček 13 203 a nemám je za co utratit. S radostí bych je rozdala nováčkům, ale to bohužel nejde.
    kája53 Závidím ti tvou trpělivost, většinou v sobotu ráno u kávy, začnu netrpělivě otevírat bedny :D, takže stovky jich nejsou (no některých ano), ale i tak skoro vždy z nich vypadne něco dobrého. Až na 200% z rostlinných výnosů, to jsem neviděla, ani nepamatuji a že toho pamatuji už hooooodně :D
     
  4. kája53

    kája53 Expert fóra

    mylenka9 - a teď si představ ten masakr při TOPce. Dodávky s protihodnotou v řádu stovek miliónů až miliard.
    Proti tomu je nějaká sezóna procházka růžovou zahradou.
    A zase - je na každém z nás, jakou akci plnit či neplnit.
    Farmaření zdar! kája53
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    TOPka bude masakr :oops:, to zase budu mít vybílenou stodolu .....
     
  6. kája53

    kája53 Expert fóra

    moncicak7070 - máš pravdu, na dodávky do sezóny úplně postačí nákupy v semenářství.
    TOPku letos nejspíš vynechám, po loňských zkušenostech. Sice jsem se umístil celkem slušně, ale byly to nervy.
    A co se dělo na trhu... xD Tak si říkám, co takhle to zkusit opačně, ze strany prodávajícího. Slušný zisk zaručen.
    Ale nabeton se rozhodnu až podle vývoje.

    Ještě k těm bednám - naposled se mi moc hodily na neonky, když jsem s hrůzou zjistil, že mi chybí superkrmivo.
    A ejhle, vysypal jsem bedny a všechno bylo v pohodě.
    Farmaření zdar! kája53
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    mylenka9 a nejsi ty nějaká náročná?o_O Vždyť farmu hrajeme pro radost a né se takto rozčilovat. V čem je problém, vždyť teď není akce, tak se dá vše v klidu dopěstovat, já to aspoň tak dělám a když něco chybí, koupím 300 rostlinek a je vymalováno. Taky jsem si vyplenila stodolu za pár sezon a teď to doháním, bo jsem plnila úkoly v družstvu a to bylo přednější. Někdo tu píše, že je to blbost plnit, ale já je plnila s radostí, že budu mít vymetýno. Ferig, finíto a vše hotové a teď to vše doženu a bude to rychle. Odměny neřeším, když je beden víc, tak z toho vypadnou poklady. Já mám radost z každé i blbosti, kterou jen tak dostanu. Nakupuji pod červeným košíkem, tam je to nejlevnější, tak málo KR zase není a není je za co utratit, jen na hnoji se vydělá majlant, tak to dám do něčeho jiného. S tvým přístupem bych farmu vůbec nehrála, to by mne fakt nebavilo :pxD
     
  8. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    evoku57 Ale no tak, zase to neber dramaticky. Prostě mě vždycky zamrzí, když se na sezónu snažím dlouhodobě a s velkou slávou z bedny dostanu pár BZ, to je vše.
     
  9. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    všechno důležité je pod střechou, dekorka na ploše, točím čtyřicítku.
    Farmaření zdar! kája53
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak já do sezóny toho už moc dávat nebudu :p, ze zítřejších akcí bude dost sezonních bodů, tak už to dojedu, budu dávat jen to, čeho mám dost, ostatní ne

    11.12. hotová sezóna na obou farmách a dekorace už na ploše připravená. Dokonce už jsem použila i žetony na 150% z dekorací a to byl švung, jak kdybych hrála dva dny na BZ, padl dvojnásobek
     
    Naposledy upraveno: 12/12/21
  11. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    sezóna hotova, kukačka je doma ;)
     
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Už plním body 39. řádek..
    Sim Vás, nevíte, jak poznám, kolikrát jsem už 40. řádek "otočila"? Asi nejsem schopná si to pamatovat...

    "40 level je bonusový a lze jej plnit opakovaně, maximálně však 13x."
     
    kája53, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj k.vitek, tuto informaci je možné získat jedině kontaktováním herní podpory a požádat o prověření účtu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    k.vitek, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja tiez uz tocim 40 druhy den ;) Ked sa robia akcie tak z tej stodoly az tak neubuda,len zo zaciatku xD No povedzme si co by sme robili s plnymi stodolami hmm..... Ulohy druzstve plnim,no vyberam si xD idem po Picolkach a floreny tam su tiez a o sh,sk atd. ani nehovorim :music: Ved len ked polievky uvarite tak kolko tam toho je ;):pxD
     
  15. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak, čtyři dny do konce sezóny a sebrali mi hračku, že prý jsem dosáhl nejvyšší úrovně. :(
    Ani mi nepřijde, že bych tu čtyřicítku otočil už třináctkrát.
    Farmaření zdar! kája53
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.