Sezóna prastarých zahrad (17.5. - 15.6.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, sezóna dokončena při dodávání do akce hadí oči. Když vyšlo ofi oznámení o akci, tak jsem zakázky odstřihnul. Permanentka tentokrát nekoupena.

    Vždy se ze začátku snažím co nejrychleji dostat k poháru a využít % bonus k BZ co dekorka dává. Pak už bylo jen otázkou času, kdy dojde k "samovolnému" dokončení sezóny.


    Hezkou hru ...
     
  2. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré ráno, právě jsem dosáhla na vysněnou surikatu a jsem moc spokojena! Tahle akce je fakt skvělá, už aby tu byla další sezóna. Všem, kteří finišují, držím palce.
     
    MatysekKamilek, Peto121 a evainfo tohle ocenili.
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pomalu předělávám skoro celou farmu na zvířátka.Na bahamku velbloudy s pandama(kvůli krmivu),na farmu dám něco křečků a kravky )ty mi chybí nejvíc.Pak ještě asi otočím kukačky nebo slépky a na bahamce nějaký barevný papoušky či slony.Podle toho,jak to bude vycházet časově.
    Využiji 3 sezónní žetony,motýlí kuklu,pěstitele a 100% bonus na zvěř.Ze základního chlévu by to mělo být 7 kousků!:)
    Jen mě mrzí,že se nepodařilo zařadit chlívky křečku do krámu ještě před ukončením sezóny!Asi to opravdu fakt nešlo!o_O:wuerg:
     
  4. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    dobrý den, poradí někdo prosím, snažila jsem se sezonu splnit k vuli surikatě, momentálně jsem 37,5, takže jen tak na ní nedosáhnu, když bych ještě koupila permanentku , dá se to stihnout?vubec nemám představu, tak at nekupuji zbytečně.Poslední dobou mi ty konečné odměny uniknou o kousek, s 12 hod prac dobou se moc hra tluče, díky
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Trhovci by měli dát 1.417 SB(všichni krom prémia),v Ramakrámu je dalších 500 SB a rychlý týdenní balíček(50 FL) ti dá 1850 SB! Takže je důležítý přesně spočítat kolik ti chybí k dosažení LV 39!! Odhadem 2.880 SB,takže by to šlo asi stihnout i bez pernamentky!
     
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, 8 žetonů jsem využil při recyklomatu na +2 z chlívků. Zbývající včera na bonus z dekorací. Dohromady celá farma dala z jednoho sběru cca 800mega BZ, což je super. Zajímavé body dala třeba dekorace dům na stromě. Ze sezónou jsem spokojen. Tak co nám asi přinese ta další? 8)


    [​IMG]


    BZ z parku
    [​IMG]

    BZ z divošky
    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, máte všichni už na ploše Suvenýr prastarých zahrad, že jo ? :D

    suvenýr prastarých zahrad.png
     
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ty nám vidíš na farmičky, děkuji za nakopnutí :)
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Skali...sezonu jsem udělal ale tu dekoraci nenašel :cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, tak já ji na ploše teda nemám, ale Skali hlavně že tu máme tebe xD :p ráno tam dekorka po sklizni pofrčí .. díky
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - ahoj, pokud jsi ji nenašel, tak ji máš třeba už někde na ploše :)
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jj, mám ji na ploše už 3 dny :);)
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Skali omlouvám se mám ju na ploše, zase blbě koukám, ještě že tu jsi ale děkuji za upozornění :)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123 - nic se neděje, hlavně, že jsi tu dekorku našel ;)
     
    smoulinek123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.