Sezóna prastarých zahrad (17.5. - 15.6.2020)

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

..:: Sezóna prastarých zahrad ::..

Začátek sezóny: 17.5.2020 ve 14:00 hod
    Konec sezóny: 15.6.2020 ve 14:00 hod
    Minimální level: 2

Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.

2. kaolín11

kaolín11 Orákulum fóra

Ořechovec hořký?
    Že by novinka z vlaku?
    Na celou sezónu je potřeba 38.840 SB
    Akce nám dají 19.230 SB
    Trhovci denně 1.239/1.417/1.512 ( normal/ s Jahodkou/ prémium)
    Sezóna trvá 30 dní,takže opravdu není nutné trhovcům rvát produkty hlava nehlava a pak bědovat nad poloprázdnou stodolou!o_O

Naposledy upraveno: 14/5/20
  3. tronaldo55

tronaldo55 Znalec fóra

V tejto akcii sa hlavne pozerá na posledný riadok ktorý je možné obrátiť približne 13krát za dobrej účasti a iných faktorov, jeden nový strom garantovaný ale skôr by ma zaujímalo čo môže vypadnúť z podivuhodného stromu v tom poslednom riadku ale je to pravdepodobne nové tajemno takže sa to dozvieme až keď príde vlak. Ale za mňa pokiaľ v tom nebude možnosť zisku produktových stromov alebo remeselníckych tak sa akcia absolutne nevyplatí. Je to na nič, kvôli surikatám? to je nevýhodné ako blázon jediné + vidím v tom, že žetóny sa budú dať vymeniť za bonus BZ/TBZ ku dekoráciám. Predošlá sezóna bola najlepšia hlavne kvôli tej bedne s haveťou pričom sa dalo získať prakticky 13 špeciálnych výbehov. Za mňa nič moc teda. Zoženiem si maximálne zopár žetónov a koniec. nevidím úžitku

Edit č.1 Toto je skôr akcia keď sedíš na farme a nudíš sa tak ti dáme bokovku. Chválim RT za dobrý nápad ale kvôli odmenám sa už nevyplatí. Predošlá sezóna bola najlepšia a preto som do nej investoval aj milony Kr. tuto je to o ničom ale nováčikovia získajú surikaty ktoré sú prakticky na nič iba na zopár úloh. To nie je niečo ako Los ktorý je v úlohách všade... Prajem Veľa šťastia farmári, ja si dávam pohov :)

k.vitek a vilm4 tohle ocenili.
  4. vladca

vladca Expert fóra

Ořechovec hořký ... práve som na to pozeral, čo to je ?
    a strom "Pudinkový krém" ... ???

EDIT:

"Carya cordiformis" = Orechovec horký/srdcovitý ... plod pekanový orech (ale to je Carya illinoensis)
    necháme sa prekvapiť ...

Naposledy upraveno: 14/5/20
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Dob

Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Zdravím,
    v odměnách jsou předměty, které budou do hry teprve přidány. Bližší informace se o nich dozvíte v Oficiálním oznámení, až nadejde správný čas.

6. libakos

libakos Dozorce fóra

Tak jo,nebudu řešit historická tajemna a soustředím se na surikaty,které jsem z tajemnic nezískala, aspoň pohnu s úkolem v družstvu.Neměla jsem štěstí při odkrývání TCH a tady mám jistotu za zásoby bez reál.utrácení:)

7. stěby

stěby Hrabě fóra

Surikatu jsem tak nějak čekal 8), jdu si pro ni. Jako obvykle jen jednou level 40 a šlus, některé dodávky fakt ponechávám bez povšimnutí. A že nebudu hotový jako první, ale bez permice až tři dny před koncem sezóny? No a co :p...

8. tykadlo

tykadlo Magnát fóra

Ahoj. Sezonu jsem čekala, byla na rozpisu na květen, takže každý den nakupuju 300 ks kytek a pěstuju zvěř a produkty. Na baha jsem v pohodě, tam dodávky ani nepocítim, na farmě postrádam rostliny s dobou růstu víc jak 20hodin.:wuerg: To se fakt do zásoby moc napěstovat nedá a nakupovat je, to bych musela mít bezedné konto:pPermici už jsem měla koupenou minule a tentokrát si jí také pořídím. Hlavně kůli novému stromku, minule jsem měla asi 10 tajemnic a voskovník ani jeden. Nakonec jsem ráda za ten jeden ;)z 39. levelu. Akci pojedu rychle jak to půjde, využiju dekorku na +1 zvířátko. Naopak 40. level tentokrát točit nebudu:p

9. radyn.m

radyn.m Znalec fóra

Surikata a další vylepšení dekorky beru. Odměny v družstvu jsou mnohem"chudší"za hromady dodávek...

10. Peto121

Peto121 Komisař fóra

Orechovník a Graviola? Túto sezónu vypustím. Treba tam toho dosť a nestíham si to všetko dopestovávať! Nech sa Vám darí!

11. elaairena

elaairena Zelenáč fóra

Je to přehnané a odměny nic moc.Měli by trochu na těch úkolech přidat,aby člověk měl motivaci,chtějí hodně rostlin a za málo peněz.V družstvu je to stejné,odměn je hrozně málo,za vyšlechtěné zvíře dají jen jednu hvězdičku a pár kaček.Baharama je to samé,zlaté banány nedají vůbec.

Naposledy upraveno: 15/5/20
    Veselka, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  12. evainfo

evainfo Orákulum fóra

Hezký dník všem :) tak já to tam budu jako vždy poctivě házet a když uvidím, že to už nemá cenu, přestanu dodávat xD na získání těch novinek v TS už moc nevěřím, ale jsem zvědavá na ten "Pudinkový krém" :p a čemu fandím, je další upgrad sezónního poháru, který je během akce akční.
    No nepochopila jsem jednu danou nálepku za účast a další nálepku za dokončení ... jedna snad na akci stačí a místo druhé by mohla být supr odměna :p no taky mám pocit, že celkově jdou sezóny níž a níž s odměnami, jako i každá starší a předělaná akce se to sune do horšího ;)

13. DANKA722

DANKA722 Hvězda fóra

idem do toho, prečo nie, surikatu nevidím ako najsamlepšiu odmenu, ale z toho, čo mám v stodole tiež nič nenavarím;)
    iba sa budem hrať tak ako prečo som tu:D

14. -migos-

-migos- Analytik fóra

Zdravím, tentokrát permici vypouštím, jedině že by v pudinkovém krému bylo něco co by mi moc chutnalo ;). Budu jen sbírat žetony a upgrade poháru je samozřejmost.

Hezkou hru ...

15. MatysekKamilek

MatysekKamilek Ikona fóra

No já si permici pořídím, pokud to půjde jako posledně, tak budu mít za 14 dní hotovo a 3 týdny na doplnění stodoly.... :)

16. evoku57

evoku57 Ikona fóra

Surikata bude, tak mi ani nevadí, že se nedá měnit. Jsem na 7 a jedeme dál ;)

danielka0000 tohle ocenil(a).
  17. -migos-

-migos- Analytik fóra

Zdravím, permici zatím nekoupím, až co nám nabídne pudinkáč. Permice moc neovlivní rychlost splnění-dokončení, je určena na odměny vpravo, takže zatím vyčkám. Zatím jedenáctka, pokračování zítra.

Hezkou hru ...

Naposledy upraveno: 17/5/20
    kaolín11 a evainfo tohle ocenili.
  18. berkaKolchoznice

berkaKolchoznice Pilný autor

Surikata,ořechovec a to cosi pudinkového mne zlákalo k procházce prastarou zahradou ;) za chvíli i bez roušky :)
    Kdo se k nám ještě přidá ?

Naposledy upraveno: 17/5/20
    raddre a jindrasofr tohle ocenili.
  19. jindrasofr

jindrasofr Stálice fóra

Procházka neuškodí, jen se na ní nesmí jít o hodinu dřív... už pěkně blbnu :(

evainfo, berkaKolchoznice a kaolín11 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Imperátor fóra

Já se přidám,ale jen volným krokem ;) pro zábavu, pro tu vytáhlou a zvědavou surikatu se nepřetrhnu, sezón je nějak přehršle :D do toho akce, minulou jsem dokončil tak teď jen lážoplážo.
    Ale pořád lepší než Dožínky, kde se člověk žene jen za nějakou dekorací a musí dodat spoustu věcí.

Naposledy upraveno: 18/5/20