Sezóna oslavy jara (7.5. - 3.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Sezóna oslavy jara ::..

    [​IMG]

    Již brzy - Sezóna oslavy jara
    Začátek akce: 5.5.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 7.5.2022 ve 14:00 hod.

    Sezóna oslavy jara
    Začátek akce: 7.5.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 3.6.2022 ve 14:00 hod.

    Sezóna oslavy jara – konec

    Začátek akce: 3.6.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 6.6.2022 ve 14:00 hod.

    Minimální level: 3



    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Toho řádku jsem se bála vloni, teď jsem v něj potají doufala, ale nemyslela jsem si, že to opravdu zavedou. No nevím, jak půjde dělat sezónu přes léto, abych získala všechny suvenýry, ale třeba půjdou jednou dokoupit v rama obchodě (pokud se s tím nepočítá, berte to jako návrh ;))
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky nevím zda mám všechny suvenýry nebo někde uklizené, uvidíme ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/5/22
    sovicka64, modro.ocko22 a bačkora85 tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Výběh pro Okapi! Super, ten nemám.
    Jinak teda,stonek opravdu trapný!:wuerg:
    Buď měl být od začátku,nebo raději vůbec!:p
     
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Hned jsem se koukla do dekorací a já mám suvenýrů 17 tak to u mě se stonkem asi nebude problém, jmenovitě jsem ty suvenýry nekontrolovala. Jen si nemyslím, že by to byla nějaká velkolepá nabídka, jak píšou, když budu mít obden 120 000 BZ:wuerg:
     
  6. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Tak mám ve stodole též 17 suvenýrů, ale dva mi chybí (Poltergaistův a sezónního ovoce). Nevím, jestli se zatoulaly někam na stonek nebo na některou z ploch a jestli při tomhle výkonu stonku (u mě necelých 60 tis. BZ za den) je vůbec má cenu hledat.
     
    Naposledy upraveno: 4/5/22
    modro.ocko22, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak já do akce jdu, řádek není na škodu a Okapi super, nemám ;)
     
  8. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Okapi nemám, takže do sezony jdu - do řádku mi chybí jeden suvenýr - byli jsme na dovče - což mě pěkně sejří a též doufám že bude možnost je sehnat. Ať se daří ;)
     
    modro.ocko22, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, sezónu dělám pokaždé a s velkou chutí :). Prostě mě baví. Ještě koupím permanentku, ať je těch odměn víc ;). A okapi výběh ten zkrátka potěší. Minule jsem koupila nové tajemné stáje a bohužel tam okapi nebyl :(. Takže sezóna ho jistí.
    Všem přeji plno farmářské zábavy. Hezký den :)
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To je špatný vtip, ne? Koupit řádek můžu, ale kde vzít suvenýry? To je jenom pro "plnící" hráče.
    Okapi nemám, ale nepřetrhnu se, snad někdy přiběhne.
     
    satelit, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    bačkora85 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    bačkora85 tohle ocenil(a).
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak já nevím kam jsem zašantročila suvenýr sezoního ovoce,nevynechala jsem ani jednou,prosím neví někdo kdy byla tahle dekorace?
     
    Naposledy upraveno: 5/5/22
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    evik.chemik tohle ocenil(a).
  15. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čawky..všetky suveníry som musela dať na plochu hned zrušiť až potom mi ich dalo do riadku..neviem či to pomôže aj vám..
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Apachie1-děkuju, už nevím kde to hledat,fakt jsem nikdy nevynechala..Budu si muset počkat,zda se to v budoucnu nedá koupit.
     
    Naposledy upraveno: 5/5/22
    evik.chemik a Apachie1 tohle ocenili.
  17. dasla

    dasla Rádoby autor

    Musím říct, že jsem trochu zmatená z těch datumů. Stonek jsem si koupila, ale dost dekorací mi chybí, budu muset prohledat jednotlivé řádky. Jejej, to bude práce.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    libakos - ahoj, zkus požádat herní podporu o pomoc ;)

    dasla - ahoj, už je datum opravený, zase tu řádil nějaký šotek - asi zkouší, jestli dáváte pozor :p.
    Díky za postřeh :)

    upload_2022-5-5_21-11-9.png
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    satelit: zdravím provokatére a gratulace ke všem suvenýrům :D když já se na ty obrázky raději dívám než dodávám;) a taky nemám tolik času na pěstování hromady plodin a kupovat každý den v obchodě, jsem líný na klikání nebo zapomenu. Jsem rád, že stíhám akce.
    Tak si řádek užívejte já mám suvenýr jen jeden.
     
    satelit a -Kuteno- tohle ocenili.
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Skali- to jsem udělala a moje chyba,podcenila jsem 39 řádek v sezoně s tím ,že do alba nekoukám,dekorací i lepších je spousta v líště a jestli příští rok bude opět řádek tak to asi dopadne stejně.Netuším jestli jsem nějaký ten 39 řádek opět letos nesplnila :(Jinak podpora jako vždy skvělá .Hezký víkend všemxD
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.