Sezóna mrazu (15.1. - 11.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Sezóna mrazu ::..

    [​IMG]

    Začátek sezóny: 15.1.2021 ve 14:00 hod
    Konec sezóny: 11.2.2021 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3




    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Gekona nemám,tak skúsim.
     
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pokud mi nezamrznou vrata od stodoly,jdu do teho ..gekony mám,sice se stále tváří nenakrmení,ale někomu se později mohou hodit ;)
     
  4. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Po gekonovi rozhodně jdu jak slípka po žížalexD
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Všechno z nabízeného mám, ale jdu radostně do toho, bo dekorace musím mít, ty stojí za to, hlavně poslední upg :inlove: škoda, že není na déle. Permici si ještě rozmyslím, až znovu přečtu pravou nabídku
     
    vilm4, berkaKolchoznice a matlafous123 tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tentokrát znovu sezonu zkusím, gekona sice mám, objevil se mi z tajemna z posledních akcí, ale dva jsou víc než jeden. Je tam spousta beden a dalších tajemnic. Na vylepšení z pravého sloupce si musím nechat zajít chuť, permice stojí stejně, jako kapsičky pro Cecilku na pět dnů a ta si morčata, byť z oranžového výběhu, z monitoru fakt neuloví a nesní :)
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Gekona nemám.Ale víc mě asi láká dekorace a pak ty její upg


    Y_n_O,to já mám stodolu permanentně prázdnou.A když říkám prázdnou,tak opravdu prázdnou.Kolik mě stojí dokupování plodin :eek:.Ted sem teda nasyslila 10.000ks mrkve,salátu a pšenice.No jo když já už chci konečně dorazit úkol v družstvu,divadlo vran.
     
    Naposledy upraveno: 12/1/21
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Gekon se mi na farmu proplizil kdesi pod plotem, uz ani nevim pri jake prilezitosti, ale sezonu bych jela i bez nej. Jen tentokrat nevidim nic svetoborne (nebo spatne koukam?), kvuli cemu bych mela kupovat odmeny v pravem sloupci (a kvuli oranz. morcatum to fakt nebude), takze nekdo v BP bude bez svaciny :p
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    danielka0000, ta dekorace není k zahození, ale dyž já mám prááázdnou stodolu, a když budu postupně plnit sezony, nebudu mít osobní limity... to je dilema, totok xD
     
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak každou sezónu permici kupuju jelikož každá odměna je odměna a už jsem na to zvyklí :p
    Gekona mám 3x takže taky ho nějak nepotřebuju
    Jen škoda že tu není třeba picollo bedna každopádně kalich super tak snad žádnou sezónu nějak nevynechám :)
     
    vilm4, modro.ocko22 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Že bych se vybičoval a každý den těm mlsounům něco předhodil k snědku včetně nářádí?:D Gekona nemám, ale je až na konci ufff jen vydržet. Nebaví mě to, minulé 2 sezóny jsem nedodával a ještě předchozí nedokončil. Nu uvidíme, s novým rokem se budu snažit;)
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Oznámení o mrazivé sezóně mi připomnělo, že jsem nějak odbourala pravidelné nákupy semínek. Nejspíš proto, že jsem před Vánocemi tolik nakupovala, že jsem potřebu dalších nákupu neměla. Ještě teď mám tik, že přemýšlím, kam zase o přestávce musím vyrazit pro balíček. Takže nejvyšší čas obnovit pravidelné nákupy na farmě. Hurá na sezónu! :)
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak permici jen kvůli tomu, abych měla rychleji hotovo a pro kupony na pomocníky :p ale moc to nevidím
     
    vilm4, berkaKolchoznice a tenista99 tohle ocenili.
  14. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    škoda, brala bych plcha, gekony mam, ale snad se dočkám:p
     
    vilm4 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Uvidíme, gekona mám, brala bych ravenalu.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Jsa bez gekona, o motivaci je postaráno. Ale asi budu muset trochu víc větrat stodolu, bo akce se mi v Unity plnit zatím moc nechce.

    Jo, nejde nějak vypnout to otravné slunce na hlavní mapě? :music:
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    stěby, nejde, taky se mi nelíbí, ale vždyť kolem jen proběhneme a jsme jinde:)
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    No jo, no. Vkládá se mi do úst oblíbená hláška jednoho modrého hrdiny: NEMÁM RÁD UNITY! (ano, já vím, ale já opravdu křičím). Od doby, kdy jsem si v pokusném módu odkliknul 12 000 ks hnojiva v bedýnkách, když se mi minutu točila kytka, cítím se malinko předpojatý 8). Sklízení políček ručně je fakt očistec - stromy i pole místo sklízení chtějí putovat po farmě :oops:. Asi se budu věnovat jenom syslení do stodoly a jednoduchým akcím. Škoda, po jedenácti letech hraní.



    K akci: jdu ještě rychle nakoupit kytky od systému, ať mám do sezóny nějaký polštář.
     
  19. barca279

    barca279 Vážený autor

    a to teraz celoročna drina akože pohar z minuleho roka možem vyhodit von oknom?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    barca279 - zdravím, ve FAQ je jasně uvedeno, že pohár bude bonus poskytovat jen po dobu sezón 2020


    sez pohár.png
    Takže pokud z něho nechceš čerpat alespoň ten základní zisk max 8 000 BZ/TBZ/23 hod, tak ho klidně ukliď do lišty ;)

    EDIT: Změna: Dekorace budou poskytovat bonus i v první sezóně v roce 2021
     
    Naposledy upraveno: 15/1/21
    k.vitek a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.