Sezóna ledních medvědů (9.12.2023 - 5.1.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kudrnová tohle ocenil(a).
  2. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Sezónu plním vždy, bez ohledu na odměny :p
     
  3. I3ajk0

    I3ajk0 Pisálek fóra

    Ahojte všichni,
    tuto akci mám rád s mottem: Co jde, splním. Kde můžu, pomůžu.

    Pěknou hru všem.

    @kutilka70 i s ohledem na odměny ;) (vítám každý nový přírůstek s otevřenou náručí - podivuhodné dvojnásob)
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sezonu plním vždy i s permicí :)
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, také se přidávám k plnění sezóny bez ohledu na to, jaké tam jsou odměny ;). Sezónu plním pokaždé + permanentka je pro mne samozřejmost ... kupuji :p. Všem príma hru ;):) a ahoj
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Skoro se bojím napsat,že bez a opět o něco později!8)xD
    Jinak Topol nemám,takže super!!!:)
     
  7. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Už se těším. Topol ani cedr nemám, pikolky v odměnách nechybí, zásob dostatek, tak hurá do akce, milí zákazníci, ať to zmákneme do Štědrého dne.
     
  8. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Asi jsem pěkný blb ale permici jsem koupil jsem jen zvědavý jestli mě bude něco platná ,rád bych se občas na farmu přihlásil a hrál jí normálně jako před měsícem ale jak je vidět ten tým co to vede na nás kašle,slušně řečeno. Dnes jsem opět ráno nestíhal farmu sklidit,přejít z plochy na plochu to ještě vydržím ale vybrat něco v semenářství nebo chtít něco od tržnice.
    A je ticho po pěšině hlavně že přicházejí od nás prachy a informace žádný. Dávám tomu čas do vánoc a pak se na to s klidným srdcem vykašlu.
     
  9. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Pěkný večer. Koupila jsem pernamentku, roluji odměnami v jednotlivých levelech a s radostí jsem shledala, že tam máme i odměny do Alp (bonbónky, boostery, instantní stromy, asistenty . . .). Paráda.
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky kocieva ... také jsem na to před chvílí koukla a byla jsem mile překvapena :). Za mě spokojenost ;)
     
    -Jara05-, kocieva a kutilka70 tohle ocenili.
  11. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Upravilo sa (znížilo) bodové ohodnotenie dodávok k zákazníkom v sezóne?

    Edit: Ďakujem za odpoveď.
     
    Naposledy upraveno: 9/12/23
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kamienka, ano bývá většinou změněno, že je jiný počet bodů sezónních odměn u zákazníků. V této sezóně jsou o něco sníženy, ale zase v akcích bude více bodů oproti té minulé.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    kutilka70, bačkora85 a Skali tohle ocenili.
  13. mama524

    mama524 Zelenáč fóra

    Sezóna spuštěna a koukám u úkolů v družstvu sníženy body za dodávky. Takže sezóna naposledy.
    Za mne se za toto bodové hodnocení nevyplatí plnit úkoly. Koupena pernice, tak bude sezóna dohrána,
    ale už ne vícekrát. Xkrát bylo bodování stejné a tak ani nebylo bodování z mé stany v družstvu
    kontrolováno, chyba.
    mama524
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jen doufám,že to nedopadne jako posledně.Trocha se přitom počítání utnuli.:wuerg: Pak nevěděli kam ty body narvat!xD
     
    modro.ocko22, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, na základě negativní zpětné vazby bude navýšen počet bodů sezónních odměn za splnění zakázek u zákazníků.
    Nový počet je již součástí FAQ k sezónně. Jakmile bude změna dostupná ve hře, budeme vás informovat.
    Doufáme, že vás tato změna potěší.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nový počet bodů sezónních odměn za splnění zakázek u zákazníků je již ve hře.
    Prosím proveďte nové přihlášení do hry.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Pěkný večer všem. Tak mám Sezónní ocenění upgradováno (hodně pomohly akce) a na divošku jsem zasadila 4 "pikolky", 2 z akce Sváteční přípravy a 2 ze sezóny.
     
    MarianoGirl2 tohle ocenil(a).
  18. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    Ahojte! Mám takú všeobecnú otázku ohľadom sezón, keďže som začala hrať až v lete - deje sa potom niečo špeciálne s dekoráciami, ktoré sa za celý rok získavali počas sezón? (Myslím tie, ktoré sú jedinečné pre každú sezónu.) Vytvorí sa im nejaký špeciálny riadok v nebi? Ak áno - kedy sa zavádza? Kupuje sa potom v obchode (florény, peniaze?) alebo je ako odmena v nejakej akcii?

    Len tak pre zaujímavosť by som chcela vedieť viac ohľadom celkového prepojenia všetkých sezón. Ďakujem! :)

    Edit: Skali, vďaka za odpoveď a odkaz!
     
    Naposledy upraveno: 18/12/23
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    MarianoGirl2 - ahoj, naposled jsme řádek na získané suvenýry mohli zakoupit v ramaobchodě (5.5.2023)
    Můžeš kouknout ZDE
     
    MarianoGirl2 tohle ocenil(a).
  20. katarina1959

    katarina1959 Rádoby autor

    super