Sezóna květů (9.6. - 10.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj a kde ten květový suvenýr najdu?V dekoracích není a na ploše rovněž ne.Děkuji
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - není zač. Myslela jsem, že někde poletuješ, tak jsem se vmísila. Tak aspoň to máš bez práce ;)
    modro.ocko22 - mohli jsme ho získat v sezóně květů. Pokud jsi ho získala a nemáš ho v liště, pak bude někde zašitý na ploše :)
    Je docela nápadný tím rozkvetlým stromem a poletujícím drakem - zkus si zapnout animace
    stro.png
     
    Naposledy upraveno: 9/7/21
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    modroočko, já ho na vedlejší farmě také nemám :p, bo jsem neplnila úkol 39, dělala jsem jen do 38, v tom může být zakopaný pes
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji skali,dala jsem si do vyhledávače květový suvenýr a tak nějak zapomněla,že hra moc nefunguje jak by měla.Tkže změna a už se našel;)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - u mě to funguje dobře, ale zadávám většinou jen část názvu - možná je to lepší - snadno se třeba uklikneš a nic ti to pak nenajde. Takhle mi vyjedou všechny a už si jen vyberu....

    suve.png
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.