Sezóna kraslic (26.3.-20.4.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Medúza doma, upg. kalichu též a pro mne jako by akce skončila :), už dodávat nebudu, jestli dodělám poslední lvl je mi jedno
     
    berkaKolchoznice, evainfo a kutilka70 tohle ocenili.
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také jsem dnes získala medúzu, upg. kalicha díky akci již včera, uvidím zda dokončím i 40, ale asi ano, zbývá hodně dní do konce- uvidím.
     
    berkaKolchoznice, evainfo a kutilka70 tohle ocenili.
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak jsem dnes otevřela bednu se stromy a výběhy získanou ze sezóny a obdržela jsem obydlí pro šneka. Spokojenost veliká :inlove: , protože jsem měla pouze dva :sleepy: Jinak medúza nebude, jelikož permici nekupuji. Ona se mi stejně nakonec někde vylíhne xD
     
    kája53 a evainfo tohle ocenili.
  4. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Jeden drobný dotaz, když "koupím"za žetony dvakrát bonus na zisk z polí hned po sobě, co se stane? Hodí mi to + 2 ks z pole na jednu hodinu, anebo 1 ks z pole na dvě hodiny?
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj radyn.m, bonusy se aktivují každý zvlášť, takže budeš mít +2 ks na 1 hodinu.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Richards76 a radyn.m tohle ocenili.
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] moze mi niekto vysvetlit preco mi to dava len 80 bodov?

    DANKA722 v svojom prispevku #38 ma tam 100 bodov
    dakujem za odpoved
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  7. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak to aj mna by zaujmalo ako to je...to po splneni 40 ulohy sa zmeni na 80 bodov?? Nikde to neviem najst,moze mi to nejaky moderator vysvetlit??
    [​IMG]
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    ezzra - moderátor už podal vysvětlení včera a když se podíváš - tak se opravdu připíše 100bodů. Dnes ráno jsem si to zkontrolovala.
     
    ezzra a Dob tohle ocenili.
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Dob dakujem za odpoved ;)
     
    tenista99 a Dob tohle ocenili.
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Doben..no to je to, že malo šmejdim na fore,,,ale diik za odpoved.:p
     
    tenista99, -Jara05- a Dob tohle ocenili.
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Halooo,tady medúzaa...už si válím šunky na bahamce,jen růžové plavky bych vyměnila za jiný model ;)
     
  13. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Tak, pomalá práce přinesla kýžené ovoce, dneska 18 banánů ze sezóny, odemčena pobyška (a tím odemčena poslední kytka, která chyběla), takže konečně mám odemknutý všechny zvířata, stromy, kytky a šlechtění v chrámu (alespoň dokud zas něco nepřidají) :inlove:


    Ps. Asi někdo četl můj dotazník spokojenosti a když jsem do něj napsal, že potřebuju pár banánů, tak jich dali do sezóny rovnou 18 najednou. ;)
     
    tenista99, DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    odtajnila som 18 skoromedúz a vyšlo mi, že nemám chovať medúzy, ale krokodílov a úhory:D

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A proto,příště se otáčet pouze v pelechu!8)xD
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, a co myslíš, že už nejméně dva roky dělá? Jen nás přišla ubezpečit, že je také jedna z nás :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.