Sezóna kraslic (26.3.-20.4.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 007lala

    007lala Pilný autor

    sezonu pro tentokrát vynechám. Stodola pomalu zeje prázdnotou, čas na dopěstování není, zvlášť když dobíhám expertní úkoly v družstvu s až desítkami tisíc dodávaných kusů poměrně dlouhodobých rostlin. Odměny v sezoně mi hru od hry horší. Navíc RT přišlo na další fintu, jak tahat z hráčů peníze, takže vzácnější novinková stáj, která dřív bývala na konci standardní hry, je teď k mání jen s koupenou permanentkou, což se mi dost nelíbí.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už už jsem chtěl poprvé pořídit pernamentku,ale pak mi to nedalo a fakt jen kvůli medůze nenene!8):wuerg:
    Takže pěkně pomaloučku polehoučku si opět dojdu jen pro další vylepšení kalichu!:)
     
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tak se mi zdá,že ty poslední sezóny jsou čím dál tím víc vypráskané.Odměny mě k nadšení nedonutí,medúza taky ne,ale KFC do toho jdu.
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) jsem taky váhala zda teď koupit, či nekoupit z důvodů - já ti zaplatím a ty mě nech v klidu hrát :p no nějak to stále nefunguje a jejich již brzy je dlouho, dlouho za námi :cry: ale že jsem byla hodně roků těžkej závislák na akvaristiku a kromě rybiček, ráčků, šneků a krabů, jsem měla i akvarijní mloky, takový mazlavý průhledný potvůrky xD asi mě teď chytila nostalgie a si tu medúzku pořídím, protože žádnou ještě nemám :p ale dojdu do konce a opakovat už nebudu, nejisté tajemno za kvanta dodávek a taky další odměny jsou tam opět na nule.

     
  5. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Sezónu jsem začala, byť o dva dny později, a už lituju, že jsem nepořídila permanentku :D Když pořídím teď, přičtou se mi odměny i za již splněné úrovně? Mimochodem, k čemu jsou ty dekorace, co sezóna dává ve 39. úrovni? Bude na ně přidán na konci roku třeba alespoň stonek?

    @Dave Lister děkuji za odpověď :) takže řádky na dekorky ze sezóny v předchozích letech byly?
     
    Naposledy upraveno: 29/3/21
    Helena1313 a Dave Lister tohle ocenili.
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj činčilka12, pokud si teď pořídíš permanentku, tak se dají odměny z předchozích levelů vybrat dodatečně. Při minulé sezóně na dekorace nebyl žádný řádek na stonku. Nicméně jsme to reportovali. Zatím žádné info o chystaném řádku pro tuto sezónu nemáme.


    EDIT: jak píšu tak žádný řádek nebyl. Není zač ;)

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 29/3/21
    Helena1313 a činčilka12 tohle ocenili.
  7. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak jsem si o víkendu koupila permanentku a do dneška ji stále nemám,:mad:tak nevím co si o tom mám myslet, je to už poněkolikáté kdy se musím podpory doprošovat , aby za zaplacenou věc laskavě dali to co jsem si zaplatila, je to vážně k nevíře:cry:
     
    Helena1313 a kytka50 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - ahoj, pomůže jedině herní podpora. Nevím, jakou platební metodu využíváš, já používám platební kartu a nikdy jsem problém neměla - vždy se vše připsalo ihned. Rozhodně podporu kontaktuj a požádej je o pomoc- tady ti bohužel pomoct nemůžeme.
    A rozhodně to neber jako doprošování - pokud máš problém, je potřeba ho řešit ;)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Neměla být v sezoně medůza? na tom místě co měla být mám výběh Labe, to je asi nějaká podpásovka :sleepy:
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Já ji tedy na pozici 39 vpravo mám ;)
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taky tam mám medúzu

    medd.png
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Aha, tak já koukala na 38 a 40, omlouvám se ;)
     
  13. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Na pernamentku házím guanový bobík,:D škoda utrácet, nic tam pořádného nevidím, co by stálo za řeč,o_Okrom medúzy kterou už ale mám:p

    [​IMG]
     
  14. Kvetoucíkoště

    Kvetoucíkoště Pisálek fóra

    Vrátila jsem se na farmu po delší době a jsem dost mimo ze všech těch změn. Než si na ně ale zvyknu a systémem pokus-omyl je všechny zjistím, mohl by mi někdo prosím poradit, jak vypnout toho pitomého ptáka, aby mi furt nelítal přes obrazovku? Momentálně nechci hrát žádné časově omezené hry a ta modrá potvora už mi fakt leze na nervy. -.-

    [​IMG]
     
  15. Hamoun Lasička

    Hamoun Lasička S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Však nikomu neškodí, je rád že se může proletět ;)
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja uz vidim na meduzu a tesim sa ked uz bude doma :mad:
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) taky první medúzku čekám každou chvilku a chystám už pro ni místečko :p sezónu dokončím, ale otáčet dál nebudu, protože se dodávky opět nevyrovnají odměnám ...
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    prvá medúza je moja, ešte potočím 40.úroveň na TS, grajciare sa mi ľahšie zarábajú ako € na florény8);)
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dníček :) medúzka je už ve vatičce, no je nějaká zakřiknutá a to jsem si pustila jen pro ni animaci, jak hezky žhaví ... ale dvakrát hop, dvě otočky druhých a to je všechno? xD ... no jó, takže pro mě je stále co "do animací" na prvním místě hroší chlíveček a jeho veleskoky :inlove: se kdysi vážně povedl a nemá po té době zatím konkurenci, určitě souhlasíte, že jó ;)


     
  20. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, od včerejšího dne mám medůzku i tulský stromek, neměla jsem ani jedno! Jsem ráda,že jsem je získala. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.