Sezóna ke Dni matek (10.5. - 7.6.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. benjik95

    benjik95 Pisálek fóra

    děkuji za zpravu i když mně nepotěšíla doufala jsem že by se mohl objevt na kole štěstí no neda se nic dělat
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    MOMWOW23 - bonuskód z FB.

    WOWMOM23 - bonuskód z hry
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Peto121
    Ahoj, skvělé .... děkuji ;):)
     
    moncicak7070 a Peto121 tohle ocenili.
  4. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Ahoj, zmizelo mi prvních pět zákazníků z družstva, nevíte někdo proč a jestli je možné je dostat zpět. Takto sezonu nestíhám :wuerg::cry:
     
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    malanek70 jednou za rok si pár zákazníků vezme dovolenou a hned je z toho poprask. :p Na jejich urychleném návratu se samozřejmě pracuje. ;)
     
  6. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Dob "Na jejich urychleném návratu se samozřejmě pracuje. ;) " Díky za reakci, pokuším se o restarty, s nadějí, že se vrátí. Myslel jsem, že to třeba souvisí s problémy ze startem dnešní akce... ale tak proč se nezeptat, že jo ;)
     
  7. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Mi ze sezóny zmizelo 6 zákazníků. Za situace, kdy usiluji o želvu nádhernou, se žádná jejich dovolená nepřipouští.
    Tak se k ní nedohrabu.

    E:
    Splnění sezóny po želvu mám dost natěsno a proto body hlídám. Tak že jsem návrat zákazníků včas zaznamenal.
    Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/23
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zákazníci jsou již pár hodin zpátky z dovolené, pokud někdo jejich návrat nezaznamenal a chce ještě dnes získat nějaké body, máte možnost. ;)
     
  9. Kalein77

    Kalein77 Pisálek fóra

    Kde seženu sezónní ocenění?? Mám upgrade, který nemohu použít.. poradí někdo, kde bych mohl sehnat základní ocenění? Díky
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kalein77 - ahoj,
    dekoraci Základní sezónní ocenění jsi nejspíš již obdržel, a to při prvním přihlášení do nějaké sezóny v letošním roce. Takže pohledej, jestli není někde zašantročená v parcích apod.... A pokud s hledáním neuspěješ, můžeš poprosit o pomoc herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu
    Hezký večer
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Kalein77

    Kalein77 Pisálek fóra

    Skali
    ***
    Díky.. Napsal jsem na podporu, protože nikde to ocenění nemám postavené ani v inventáři jej nemám...

    ***
    už jsem ho přes pomocníky našel... jsem blbej.. :D

    ***sloučeny příspěvky, odstraněna citace. Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/5/23
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kalein77 - nejsi blbej, jsi šikovnej. Zrovna mě to taky napadlo, ale byl jsi rychlejší ;)

    A poprosím pro příště - necituj příspěvek, pod který píšeš. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jen oslov (je to kvůli zbytečnému zahlcování fóra). A nepiš více příspěvků hned pod sebe. Pokud potřebuješ ještě něco dopsat, použij u toho již napsaného možnost "upravit". Příspěvek se otevře a ty do něj můžeš dopsat, co potřebuješ.
    Děkuji a ať se daří
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Díky akci dosaženo LV 39 a tímto pro mně sézóna skončila!8)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, u mě taky dobrý, dál už pojedu jen samospádem
    sezona.png ;)
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]
    Ahojky, tak já už budu jenom točit dokola .... sezóna hotová ;). A tentokrát jsem moc ráda za permanentku, jelikož mi z Picco bedny vypadnul florenovník ;):). Samozřejmě až z té druhé v odměně č.38 ;). Měla jsem velikou radost. Všem přeju fajn hraní a dobrou noc :)
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja uz mam tiez hotovo a uz som asi 2x otocila :music: bosorka uz len kusok a bude mat 1 korytnacku :)
    bačkora gratulujem k florenovniku :inlove: mne aspon jack vypadol ;) ten stary uz ma len jeden naboj.
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj sovicka64 :) .... děkuji ;). Jack je ale také perfektní ;). Lepší než drátem do oka xD. Já věřím tomu, že ke každému si ten florenovník jednou cestu najde ;). Hezký sobotní večer přeji :)
     
  18. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Nezapomenout vyndat na plochu suvenýr, bude poskytovat +1 ze stromů, ale pouhou hodinku po aktivaci.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.