Sestup do chrámu (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. šamanka.

    šamanka. Pisálek fóra

    Já jsem taky zvyklá všechny akce plnit, ale tohle beru pozitivně, nic mne nebude u farmy držet a bude spoustu času na lepší činnosti. Nadšencům, co do toho jdou, držím pacičky.
     
  2. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Chrám som nepochopila minule a nechápem ho ani teraz. Budem len blúdiť od dverí k dverám a k tým dvom super krmivám snáď trafím. Veľmi po nich túžim ;)
     
  3. Tony5454

    Tony5454 Pisálek fóra

    Ahojky.
    Zase jedna super hra ! Vyprázdnit stáje a sklady za takovou odměnu, no to je fakt pecka. Nebo, že by apríl z předstihem ?
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ja jen doufam, ze si nekdo neznaly jazyka ceskeho necte tuto diskuzi, kde z kazdeho druheho prispevku rve ironie na plne pecky a nebudou nasledovat dalsi ve stylu: "Hele, v CZ vsichni psali, ze je to bomba a hrnou se do toho (2 SK a 1 ZB a oni jasaji, jako trotlove), toz dame repete, ne?" xD
     
  5. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak do akce půjdu a uvidíme jak to půjde :)
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    To mi připadá že se děje poslední rok. Pokaždé si řeknu že není přece normální aby dávaly tak malé odměny, a oni to v další akci posunou ještě o kousek níž.
    V případě že dno je předem dané, poslední dobou mám pocit že existuje jakási reálná šance že se pod dnem oběvuje další blíže neuvedený počet podzemních prostor, které každou akcí dávají pojmu "dno" další rozměry.
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    tak jsem se vrátila z procházky a příspěvky ve stále stejném duchu...... A proto mně to nedá nereagovat na:

    matlafous123

    moc často se nad příspěvkama v diskuzi nesměji, buď jsou to stále stejné dotazy, na které je zodpovězeno tady v diskuzi už několikrát, jen ty odpovědi nikdo nečte a nebo jsou to příspěvky, kdy se tu nad akcemi rozčilujeme.
    Ale ten příspěvek kousek výš, mě fakt pobavil, ale když se nad ním člověk zamyslí, tak by to mělo i svou logiku, proč se ta hra a akce vyvíjá tak jak se vyvíjí. A to je možná důvod, proč jsou ty akce a v nich odměny čím dál tím horší. My tu "jásáme" nad jedním zlatým banánem a nad 2 eskáčkama, také se může stát, že v příští akci dostaneme slupku od banánu a 1 eskáčko a budeme-li chtít nakrmit alespoň jeden tulidomek, tak si dáme jedno SK semlít. Ale podmínkou je, že nám RT nesmí dát akci, ve které si zaplácneme mlýn nějaký spešl mlýnovým produktem, což má RT také docela v oblibě. A ještě to nedovolí mlít ve mlýně na Bahamce[​IMG][​IMG]
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    matlafous123, veru tak, a bola som na skok u nemcov, aj tam som zazrela "jásajúci" príspevok na 2 SKxD
    ja počítam, že to opravia a aspoň 0 pripíšu-.-, čo by bolo tiež málo, no niekedy sa stane, že zle počítamxD, ináč doteraz nad tým krútim hlavou, bolo lepšie tam nedať nič, ako nás takto urážaťo_O
     
  10. -ivca15-

    -ivca15- Pisálek fóra

    Jen další dekorka do lišty,tak možná pro menší levely,kdyby byl aspoň stonek a ty odměny,jedno krmivo za 12hodin:( to ty zvířátka budu radši pěstovat do zásoby,
    no nic s díky vynechám:(
     
  11. Boty

    Boty Magnát fóra

    Matlafous 123- to snad nehrozí, vždyť při pohledu na tu tvoji hyenku si musí zákonitě myslet ,že to nemyslíme vážně, ale my je převezem , zítra všichni na start a rozjedem to na plné pecky , zdoláme ten chrám útokem v rekordním čase a budeme se radovat z té super apríl nadílky ať RT puknou... :p
     
  12. meda49

    meda49 Zelenáč fóra

    Prosím o vysvětlení co je KFC
     
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    No a kdo tady sleduje jiná fóra a má na to čas tak hrajeme za stejné ceny? Víme jak to je s kvalitou všeho co se do Česka dováží, je poloviční než pro Německo nebo Francii tak co ceny jsou stejné? Nemám čas to někdy srovnat, kolikrát jsem si říkala že se podívám ale pak jsem to zazdila když akce vynechávám. Soused co kupoval 7 balíků na šlechtění za 190,- tentokrát ani ťuk ale i tak dát 1400,- měsíčně za barevný dobytek je síla pro mě jo, teď ani kus od něho nepřiletěl. To je asi stejný jako zvedli jsme minimálku na 11tisíc a teď jsou skoro všichni střední třída. Tak se jdu čumnout na ty odměny jak to je, jestli jim tam nepřidali o nulu navíc nebo 2x2 kusy.

    Tak v počtu SK jsme si všichni rovni :). Za 2 SK teda zadkem nehýbnu, jde to do kopru už poslední troje dožínky.
     
    Naposledy upraveno: 28/2/17
  14. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Bré odpoledne, tak to pročítám, tak odměny nestojí za to, abych plenil stodolu. Kdo akci pojede přeji hodně štěstí....
     
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já mám otázku, půjde předmět Základní komora umístit do nebe?
    Vážně uvažuju, že se o akci jen tak ometu (co napadá, to vyměním za hvězdičky, protihodnotu ušetřím, extra velké zásoby nemám ničeho). Pokud by šla použít jako dekorka 1x2 do volného řádku v nebi, tak by to byla pro mě dobrá zpráva. U této akce celkem vzácná.
     
  16. slootr

    slootr Baron fóra

    meda49: Je to zkratka pro Farmářskou Ctižádost, to K ti vysvětlovat nebudu, to by mě modíci blokli :)

    edit bezejmenný: To je sranda, chápu to jinak, ale smysl zůstává... :D

    Jinak se pořád vracím na první stránku v naději, že dojde k nějaké opravě. Naděje umírá poslední
     
    Naposledy upraveno: 28/2/17
  17. kakinka*

    kakinka* Zelenáč fóra

    Díky za vysvětlení
     
    bursuk59 a milostivas tohle ocenili.
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mělo by to být
    Kvůli
    Farmářské
    Cti
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Boty Byt tebou, nejsem si tim tak jista, ze to nehrozi!
    meda49 K ve vyrazu KFC vyjadruje poulicni prodejnou devu ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/2/17
  20. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Tak mám pocit, že to jde s odměnami už ne od 10 k 5, ale od 5 k nule!!!!! A to, co se mi vyklube z TS a TCH jde stejně všechno do lišty.
    Tak uvidím, k čemu se přemluvím. Hezkou hru všem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.