Sestup do chrámu (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Já kolem farmy tedy nelítala, sklizeň 2x denně, hotovo 3 dny zpět a destiček mám 247 navíc. Prales stromy XXL, plantáž na den čajot a na noc curkmeloun.
    Akci hodnotím jako bezvadnou, nenáročnou na čas, možná až příliš jednoduchou, odměny a protihodnotu neřeším. Mnohem víc se mi ovšem líbila úplně první chrámová akce.
     
  2. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Já jsem marod, na farmě 2x denně a přesto mi chybí 11 opičích do posledních destiček a to nemluvím o 70 do posledního úkolu, ale tam destičky nejsou naštěstí, snad sousedi stihnou do dvou poslat dárky, já už to neurychlím v ničem
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To už teď bude pravidlem, že nabídka akční dárků je zrovna uprostřed? Hoooodně těžko se pak posílají dárky, já to tentokrát vyřešila posíláním nářadí a snad hodně přátel a sousedů akci nejelo, nebo jim to snad vypadlo ze sklizní. Pokud měli nějaké problémy, tak se moc omlouvám. Ale opravdu mne to moc nebaví rozklikávat každý dárek zvlášť, když je nabídka pod tabulkou přátel, chjoooo
    :oops:
     
  4. silo005

    silo005 Pisálek fóra

    Hotovo děkuji Danielce0000 a Ria30 za dárek který mi pomohl
     
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    ell1956, myš59 a milostivas tohle ocenili.
  6. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak konečně taky hotovo,zústalo jen 5 opičáren,ufff to byla dřina :D
     
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Doplňuji vanilku a každá sklizeň dá tak 5-6 destiček. Komu jich chybí opravdu jen pár, takto by je mohl získat.
     
  8. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    u mě přebytek 422 kusů
     
  9. Kačaba007

    Kačaba007 Pisálek fóra

    ať se snažím jak chci vůbec mi nepadaj opičí destičky vše splněno jen mi ještě chyby asi 25 desek kdybych věděla že i když obětuju zvířata a plody stromů a budu mít málo desek tak bych se na tuto akci vykašlala ......velké zklamání
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  10. zeleznice

    zeleznice Zelenáč fóra

    vsadila jsem na stromy a chybí mi 3 padátka :(
     
    ell1956 a Apachie1 tohle ocenili.
  11. Ria30.

    Ria30. Guest

    ell1956 tohle ocenil(a).
  12. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    právě akce dokončená , teda nepočítam poslení úkol za 6O mincí, ale i tak děkuji nezištným farmářům, tadýtkovvá, skalara.v, Ria30, danielka0000, anickamalirka,TheMikev2, Apachiel a svým sousedům ,moc děkuji ještě jednou, poslala jsem dárky svým sousedům a vám to prozatím nemám jak vrátit
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    myš59 - Gratulka :D A co bys vracela ? :D Máme hotové ;)
     
  14. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    myš59: skalarka má pravdu, neposílej, hotovoooo...
    Jsem ráda, že ti to vyšlo :-D
     
  15. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Uf, tak dnes ráno napadalo asi 40 opičích destiček, tak jsem úkol řádně splnila.....:p:p:p;):):)
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    evokus57 tak to je docela závažná věc, protože mi to taky vadí a určitě i ostatním :mad: ... a taky když kliknu na dárek se mi to vrací na první stránku seznamu a stále musím listovat .... to dříve zůstávalo na určité stránce a jen jsem přešla na další ... se to teď vrátí na první stránku a musím listovat znovu. ... to už po naších dřívějších nesouhlasů přece upravili ... nebo nééé?
    Pro RT drobnost, ale pro nás (třeba nestíhající pracující) důležitá věc. Dneska už zkreslí toto a zítra bude uspořeno něco jiné ...
    páni ... ty jarní akční budou hodně divoké :oops: ... a ten pocit, že přání hráčů je už nějak mimo tuto hru ... hmm 8)
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
    mrkvička_chlupatá a milostivas tohle ocenili.
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj to bylo strachu a nakonec mi zbylo 168 ks destiček,ceny neřeším,jsem už tak nějak zvyklá za ty roky akce plnit...hezký den
     
  18. qwegxn

    qwegxn Pisálek fóra

    Ahoj,splněno,bylo to suprová akce,nemuselo se pěstovat hafo akčních plodin a mlít,dávám palec nahoru.
     
  19. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    myš59, nic neposílej-pro mne je odměna, že se ti to povedlo dokončit. Tak ať se ti daří i v budoucnu :)))
     
  20. šmakkolačik

    šmakkolačik Pisálek fóra

    akciu som dokončila, ale v dekorkách mám základný trezor a trezotový záves, ktorý sa mi nedá dať na plochu./je v krúžku/.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.