Sestup do chrámu (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Vzhledem k tomu, že 2 SK a 1 ZB jsem obdržela při současné akci za stoprocentní zvorání tří dortů, je to pro mne výzva.xD
     
  2. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    pro 2 SK a 1 zl. banán do toho jdu s plnou vervou a vyplením i stodolu.
    Hezkou hru všem.
     
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No aby se to RT nepředalo o_O2 x SK tak to je síla:(Odměny o ničem,:eek: neříkali náhodou že budou v soutěžích i někdy farmářské mince do rama obchodu, no ale nenapsali kdy:D
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Moc mě to mrzí že kvůli tak velké motivaci jako jsou 2 Sk do akce nepůjdu .Umelu si je a mám hotovoxDa stodolu plnou....
     
  5. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    Je to tady asi trochu off topic, ale docela mě potěšilo, že se RT nám za spousty technických problémů, které se na farmě vyskytly, rozhodlo pro kompenzaci dárkem.
    Paráda... Pojďte si pro něj...
    A hle: zřejmě další technický problém, "Kód nenalezen"

    K nové akci se raději nevyjadřuji. Zvířata jsem už utratil na rozšíření stájí a výroben a ani mě to moc nemrzí, neboť ceny jsou prostě úžasné :)
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Akce na Baha a odmenou 1 ZB? Tak nevim, jestli vypecena akce nemela byt spis tato! xD
    Uz se vidim, jak rvu 3,5 mega protihodnoty do opiciho pozadi! :D8)
     
    Naposledy upraveno: 28/2/17
  7. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Vypečenou akci jsem plnit nechtěla. Nakonec jsem za ní ráda.
    Ale tady budu váhat. Zvířata občas dokupuji o plodech stromů ani nemluvím.
    Pro jistotu vyndám stromy a po začátku akce se teprve uvidí co budu dělat.
    Jinak už taky ty dekorky nemám kam dávat. Stonek by byl lepší.
     
  8. Boty

    Boty Magnát fóra

    danielka0000- a pro pírko přes plot ????
     
  9. uzinek

    uzinek Pisálek fóra

    Protože mě neustále chybí ZB, při akci Baharama jsem čekala, že nějaké získám, no nic. Milý deníčku, zas nic :)
     
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Odměny-velebnosti,já se na to asi vyprdnu.Tajemna zas to budou jen lištovky,jak bývá u mne zvykem.Udělám jen první část a hotovo.
    FA106.....BAHA333
     
  11. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Fajn,aspoň nemusím nikam lízt.Stejně se bojím pavouků a v chrámu jich budou mraky.Zadarmo ani kuře nehrabe a v téhle akci by skoro zadarmo hrabalo. A ta překypující bedna jedním krmivem za 12hodin nějak nenadchla.Určitě se zvířata a plody stromů budou hodit někdy příště.Jen aby mi ta stodola neprdla ve švech pokud budou i následující akce tak chudobné na odměny.....:sleepy:
     
  12. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Co dodat, když vše bylo řečeno ve většině příspěvků nad mým. Už aby byla paví akce tam jistě budou výrobny po kterých zaslintám. Kde jsou ty doby kdy jsem se fakt těšila na něco nového. Tohle jsem Farmxit a akce pomoz si šlechtěním aby to líp skákalo se zřejmě stanou nedílnou součástí když SK tak plýtvají. Tohle je fakt sestup a jde to celkem šupem.
     
  13. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    co na to říct - to je cca 305 velbloudů(ty bych ještě dala), ale cca 10000 plodů se mi ale vůbec nechce. Počkám jak to bude padat a až padátek budu mít dost, tak se rozhodnu. 2 Sk a tajemky nestojí za to množství. Stejně mám jen lištovky.
     
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Kdyby dali stonek s dekorkama a ten by dával 1 bednu s krmivem tak je to víc motivující než toto.Asi mají nového programátora co preferuje bedny s čímkoli do stodoly.Za mě palec dolu ale akci pojedu a na farmě se budu věnovat pávům na příští akci.:oops:
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to si z nás dělá někdo apríl a to bude 1. března a néééé dubna xD. Za tolik zvířat a plodů stromů takové odměny? Tak tuto akci ani z legrace, možná dám klíče, které nááááhodou vypadnou, ale zvířata a plody ne e
     
  16. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    to super krmivo je fakt,ale už teď trénují na Apríla. v Dubnu dostaneme absolutní PR...nic

    tato akce je trapárna:eek:.2 SK to je absolutní trapárna.Já si je vyrobím za 18h sám a nemusím Vám RT týmu dát 3 500 000 za bahama plody.Březen do pohody vlezem. RT tým-Březen do peněženky Vám vlezem.>:(>:(:mad::eek:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/17
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Klice nevypadnou, ty jsou jen za plneni ukolu :sleepy:
    Za padatka se sice daji ziskat vsechny ctvercove klice, ale ty jsou k nicemu, protoze po zadani ctvercoveho klice chteji dvere opet jiny tvar klice.
     
  18. maribeja

    maribeja Stará škola

    Tak tato akce pro mně bude asi končit vyzvednutím nálepky to těch pár zvířat možná obětuji ,ale to bude asi vše ,akce velkým zklamáním a farmu ani předělávat nebudu stonek bych brala ,ale dekorku do lišty nepotřebuji za tolik zvířat a plodů ,na tuto akci dávám palec dolů.Pro mně velké zklamání.
     
  19. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Tak tato akce mne vůbec ale vůbec nemotivuje k jejímu plnění,takže asi proměním jen napadané opičí destičky a končím
     
  20. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    presne, dam jen to co vypadne a stodolu plenit nebudu, nejsem blazen, za takovy odmeny neotocim nic natoz kombajn:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.