Sestup do chrámu (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak mám hotovo, akce pohodová, to se mi líbí;)...tak co nás čeká dál???:p...stáje do lišty - slon++, mravenečník...stromy vyjma durianu, ten potěšil.... také do lišty:)...ale co, bylo to darované, třeba se to bude někomu při OD hodit.
    Tak hezkou hru
     
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak já mám také dohráno - končím zavřená ve třetí místnosti druhého kola. Dál už neinvestuju, všechno, co tím ušetřím, obratem vložím do upgradového úkolu na zvěřinec a ještě se mi bude nedostávat. Vyzvedla jsem i 3 TS a 1 TCH - vyhlížené se sice nevylíhlo, ale potěšila jedna nolina a ten jeden chlívek se zarůžověl po opičím. Vyzvedla jsem i ta vysoce motivační 2 SK, protože co kdyby mi u pávů chybělo.
    Padátek mi chybí do úplného počtu 110. Jelikož jsem se o ně nijak nesnažila, na Baha jsem nechávala dlouhé prostoje a na víckrát prováděla reorganizaci, zdá se mi to hodně dobré. Myslím, že to dopadá všechno a získám ještě zbylé dvě hvězdičky z Masky vizí, zbytek jim nechám do výprodeje. Akce je pěkná graficky, vyčítám jí jako hlavní, že velmi málo motivuje k dosehnání a vydání té vysoké protihodnoty. Tak příště. :)
     
  3. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Akci mám už od včerejška hotovou. Musím však dodat, že akci, ve které bych za splnění všech úkolů získala jen 2 SK, jsem ještě nikdy nezažila. Hraji už dlouho a myslím, že odměny nejsou adekvátní náročnosti na množství dodávaných plodů a zvířat. Ještě je dost času, přeji všem, aby dopěstovali, dochovali a padátka jim dopadaly.
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Na akci jsem baha nijak nepřipravoval, takže dneska dopadaly poslední chybějící destičky a mohl jsem akci kompletně splnit ;). Dekorka z odměn není špatná bodově, ostatní klasika a to SK fakt dobrý. Tajemno nevyšlo a většina do lišty, nic nového. Oceňuji, že se nemuselo nic pěstovat, ale příště radši něco napěstovat za stonek či lepší odměny :).

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sovinka: já jsem investovala vše požadované, protože přemýšlím, že arboretum i zvěřinec zbourám (zvěřinec čeká na poslední rozšíření, nemám příklepovky), až to dozraje, letí, žádné rozšiřování. Strašně mi zpomalují hru. Vrátím se ke klasickému plánování, cokdykde bude na které ploše. Těch pár políček navíc nic nezachrání, hlavně, když se mi nebude hra sekat. Tudíž výrobnu na farmě už pořizovat nebudu a na Baha už vůbec nic. I když ty baráčky vypadají moc hezky ;)

    Číhám na poslední kulaťáky od opic, abych dokončila stříbrný čtvrtý úkol. Pokud potom dopadají opičky na splnění posledního, zlobit se nebudu. Ale nebudu to ani nijak hrotit 8)
    Tak ať se daří všem dobře plnit a hlavně, ať z tajemnic není samá šepleť
    :)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jo :D V chrámu mám vymetené všechny kouty. Jenom už chybí v družstvu diamant 4. úkolu Maska vizí. Padátka dopadají zítra.
    Tajemky jsem opět zapomněla usadit na plochu o_O To už je na doktora, tohleto xD:eek:
     
  7. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Hezký sobotní večer.
    Na mém kontě je právě 328 opičáků a zatím odolávám.Jindy doplňuji průběžně,nevydržím čekat. Tentokrát se rozhoduji,ale už jsem dle očekávání nalomená,dráčci se docela líhnou a já nemám žádného.:(
     
  8. smolice01

    smolice01 Pisálek fóra

    Zdravím....akce je fajn,jsem skoro u konce, jak někteří si tu stěžují,že odměny jsou k prdu a že si kvůli tomu nebudou vyčištovat sklady...myslím si,že je to jen hra a o nic nejde....jako nebudu mít přece naducaný sklady a sedět se založenýma rukama...no co,zvířata už nemám žádný,stromy už skoro také ne..a jsem spokojená..vždyt oni se zase nasbírají nové,hlavně,že si zahraju.Takže za mě dobrý.Hezký večer všem a myslete pozitivně.
     
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Y_n_O, hmmm, tož to je pro mě nový údaj, že to takhle může ovlivňovat celou hru. o_O Já mám zatím jeden zvěřinec na prvním upgradu a naštěstí nepozoruju nic nového nebo neobvyklého, vyjma situací, kdy to zlobí globálně a stěžuje si hodně jiných.
    Tak uvidím, s kterou budovou v pořadí se případně dostaví citelné zpomalení, nicméně pokud by to nastalo, tak zvířata obratem vrznu do poháru, kde mi u zvířat stále chybí 3 bodíky a odkládám dílem kvůli tvorbě bazálních zásob, dílem kvůli zvěřincům. A plody by byly, kdyby akce nenásledovala celkem brzy po ovocné akci, které jsem se věnovala poměrně dost, takže to stodola stále cítí. Ale nevadí, právě že odměny nejsou takové, aby mě to mrzelo a zahrála jsem si taky, i když ne tentokrát o všechno. ;)
     
  10. llew65

    llew65 Vážený autor

    Uff! :cry: A mám to za sebou... :D
     
  11. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Zdravím, právě jsem zjistila, že do konce mi chybí 102 destičky,snad to dopadá.
     
  12. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Tak, chrám dverí preskúmaný, štvrtá miestnosť objavená, záclony ne dekorke umiestnené, takže už je kľlud, pohoda, tabáček...
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Šla jsem se nakonec podívat do 4. místnosti a cestou posbírat TCH, bo mi chybí dráček. Tak jak jsem akci nechtěla plnit, nakonec jsem jí dala celou. Škoda že není řádek, dekorace mi zbytečně zabírají místo. Akce nic moc na dodávání hl. plodů, ale jinak rychle hotová, když to napadá.
    ;)
    A dráček se stejně nekoná, takže na dvě věci xD
     
  14. Boty

    Boty Magnát fóra

    Ahoj, mám ten chrám zmáknutý, chybí mi dodělat poslední z úkolů s destičkami, z taj. tygr a opice, nolina a rolinie , jinak pro mě nic zajímavého. Ale i tak jsem spokojená. SK je namleto a ještě přibude :))) pomalu, ale jistě ...
    Tak ať se vám daří a pěknou neděli všem :)))
     
  15. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Tak z TCH tygr a papoušek. Dráčci asi letěli jinam. No nic, ještě vydržím. o_O
     
  16. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    Ani mne sa dráčik neušiel,ale veď raz príde ,chrám preskúmaný akcia skončená ateraz chvíľa na relax ,všetkým držím palce čo ešte neskončili a ostatným gratulujem.
     
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Akce rovněž splněna.. Tímto také děkuji sousedům a přátelům za opičí mince!
    Z TS a TCH potěšil pouze hrošík a durian, ostatní lištovky...
    Dráčkovi se ke mně také nechce, možná sehnat nějakou princeznu a bylo by vystaráno ;).
    A první krmení z bedny: pro papoušky.
     
  18. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Tak ten starý kocúr ma previedol celým chrámom. Nebol síce lacný, za prevod mi vybrakoval poriadne stodolu, ale keď chceš vidieť a zažiť tak plať. :D
    Som spokojná tie dve SK mám doma :D
     
  19. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Tak mám hotovo,ale nemohu najít základníkomoru,poradíte mi.
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    neodolal jsem dal jsem to komplet jen u zvířátek jsem trochu více váhal nu což je to komplet jdu dát tajemno na plochu;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.