Septemberfest: První obsloužený (20.9. - 26.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 19/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Iwuška - to ne, já to nepsala ve smyslu "natvrdo". Je mi jí svým způsobem líto, protože jinak je to holka přející a ochotná komukoli poradit ohledně péče o domácí mazlíčky i jiná zvířata. Dokonce píše i vtipně, což jsem mnohokrát četla ve vlákně důchodců.
    A jak píše i kiki, hra je to strategická. Tudíž možná by to chtělo nevidět smůlu v náhodném čísle, ale třeba úplně změnit herní strategii. Nevím. Každý hrajeme z jiného důvodu. Ale už předem "vědět", že zase nic mít nebudu, že to zase nevyjde, to je docela stresující. A jak víme, stres se nepříznivě podepisuje na zdraví.
    Tož ať nás to baví a jsme dlouho zdraví ;).
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ale dámy, takhle to nefunguje, flexka se prostě v ten moment naštve, vypění, ale není naštvaná permanentně. Má úplnou pravdu, náhod je v této hře čím dál víc, protože je hra stále víc složitější.
    Nehraje automaticky má svoji strategii. Nejsem její advokát, každému kdo píše na fórum pravidelně bych dokázal vytvořit hrubou charakteristiku osoby a hraní. Je to dlouholetý postřeh.
    Flexi nejsem zakuklený kamarád, nikoho zde osobně neznám ,-)))) přibereme mituli a jsme tři.
     
    mituli a Y_n_O tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Je tedy nevhodné se bavit o někom, potenciálně přítomném, ve třetí osobě, ale já se chci flexky zastat, tak snad se neurazí. Mně flexka připadá vůbec ne naštvaná (ale bylo by to podle mě pro ni lepší), spíš smutná a trochu otrávená.
    I proto jsem psala, že TS nekupuji, že to jde i bez nich - a jde :)
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hlasim se, prosim, jako pokusny kralik ;) Hlavne se me ale v testovacich otazkach neptej, co mi v teto akci vypadlo z tajemna, protoze to fakt nevim - vsechno jsem vygumovala :D A pis pomalu - udelali ze me na ocnim Zizku xD

    EDIT: To mas na mou adresu tolik sprostych slov? xD Ale kdyby to vyslo aspon na 200 ks, tak je ber - budou potreba ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/9/17
    GordonSargent, DANKA722 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, to tady nemůžu prezentovat, dostanu banána ,-))) a otázky nedávám, ale lepšíš se a to hodně ,-)

    Oranžový osel, ptakopysk, ledňáček, jelen, stříbrná jedle, javor cukr.XXL ...

    Edit:
    to ne, víš jaký by to tady vyvolalo ohlas, asi bych se nezastavil a je tu diskuze o akci ,-)
    Jen se nebojte, nikoho nelustruji, nevěštím, nepředpovídám, třeba jsem byl v minulém životě psycholog.... ,-))
     
    Naposledy upraveno: 27/9/17
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Takže máme nově druhé orákulum... jednou polofunkční na hru a jednou na hráče :)
    Já mám své tajemno, pojmenované Divizna, nascreenované v práci na PC... nešel nám net, potom tam byl ajťák a dnes jsem ukončovala měsíc... nestíhala jsem dodat tu různorodost žlutooranžových chlévů, obydlí a výběhů. Dodám dodatečně, když si vzpomenu xD
     
  7. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    porek a někde výrobny... ale už je to jedno... akci se neudělala, nebyla sem ani v půlce... a když sem dneska četla zas 2200 vypadávátek tak na to asi dlabu zas.. myslím že to jde s farmou z kopce... flash končí, farma skončí brzy s ním... a RT se snaží ještě oškubat všechny hráče a vatahat z nich co nejvíc peněz... o nic víc už tu nejde... stačí se podívat na předešlých pár akcí :(
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ikebara77, tak proč si to ještě neužít, pokud skončí flash, možná přijde i potopa, nebo jsou možné jiné možnosti a to až tak nezáleží na nás:)
    Na farmě a louce jsem měla pouze akční, žádné delší, ale na mýtině zůstaly baráčky a stromy. V práci na farmu nechodím, tentokrát jsem ani nevyužila svých "výhod" z velkým stromů a stejně to optimálním rozvržením vyšlo.
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ikebara77 - ten pórek byl asi špatně, že, neboť z rostlin skákaly jenom naběračky. Zástěry a čepice padaly pouze z chlívků, výroben a stromů. Tudíž je chyba na tvé straně a nikoli na straně RT. Ale třeba to bude příště lepší a zasadíš to správně :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.